Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Едно пунто направо ми взе очите...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Едно пунто направо ми взе очите...

    Не с красотата си - беше вечер... но както се движеше бавно ( с не-повече от 40) на втора включи на трета, завъртя гуми за около 1-2 секунди и се изстреля напред адски бързо, когато пусна газта и пак я натисна (ако не се лъжа) явно се задави и от ауспуха излезе голяма топка огън ... След това след известно време спря отново адски бързо (като само за момент му зацепиха колелата) и направи обратен завой (след това вече не го виждах) ... Това към 3 часа до операта в събота ... Какво е това пунто и някой знае ли му собственика ? С какъв ДВГ е ? Не чух турбо, но може би от шумния двигател ...едит: Пояснявам, Пунто Мк I

    #2
    Требе да е турбо - щом е плюло огинь и най вероятно няма по него много фабрични неща.И най вероятно е минало от 3 на 2-ра - тогава ставт пръжките Да не е черно да си видял на Жорко Пунтото при вас...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Данеби да е едно сребристо понеже видях едно много бързо в Младост 2

      Коментар


        #4
        Те всичките гт-та са бързи
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          не помня да съм минавал оттам в събота пък и моя дзвер си го виждал...
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            Сребрист металик ако не се лъжа с тъмни задни стъкла ... преди 3-4 седмици го видях в поне 2 различни сервиза за 1-2 дни !? Което много ме очуди, но след това го видях ... възможно е и 3 -> 2 да е било, но много здраво го изпържи и запали асфалта зад ауспуха си направо

            Коментар


              #7
              kiler_4o написа:
              Сребрист металик ако не се лъжа с тъмни задни стъкла ... преди 3-4 седмици го видях в поне 2 различни сервиза за 1-2 дни !? Което много ме очуди, но след това го видях ... възможно е и 3 -> 2 да е било, но много здраво го изпържи и запали асфалта зад ауспуха си направо
              Това Пунто май е с Ямболска регистрация, защото видях едно такова преди 2 дни и пишлемето бая го издуваше из града...Ама и по-добри съм виждал
              Настоящата - Ford Focus ST
              Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
              Франкенщайн - R.I.P.
              Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

              Коментар


                #8
                да не е това пунтото http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...F2%F3%F0%E1%EE :D защото човека го продаде ,преди беше търновско и вадеше страхотен звук :D
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар


                  #9
                  почти съм сигурен, че беше с друга предна броня и не му видях интеркулера ... а имаше и антикрило ...

                  Коментар

                  Working...
                  X