Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жена без книжка след запой с инструктора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Жена без книжка след запой с инструктора

    Колеги, на това станах свидетел. Но не исках да пускам темата без да имам и доказателство, защото нямаше да ми повярвате. Но ето сега и статията от вестника. Обаче има няколко неточности. Случката се разигра на пл. Народно Събрание на 9-ти. С мен бяха и още няколко приятели. Освен това имаше и още много "сеирджий" като мен. То беше голямо шоу. Регулировчика изкара учебната кола понеже засече едно такси и видя че курсистката е фиркана. Сега виждам че дрегера е отчел 1,6. Инструктора също беше фиркан. Той беше по фиркан даже ама до колкото успях да видя отказа да духа на дрегера. Написаха и на 2-мата актове и ги качиха в една патрулка към 1-ва градска за кръвни проби. Тая що сълзи изля на народното събрание, то не беше тръшкане то не беше чудо. Беше забавно. Ама да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли ...Ето и линк-а.=> http://24hours.bg/Default.asp?statid...&id=11&iy=2007 а ето и текста:23-годишната Кристина Андреева успя само за няколко дни да загуби току-що изкараната си шофьорска книжка. Момичето решило да полее изкараното на 23 април свидетелство за правоуправление на автомобил с инструктора си Иван Филин. След почерпката обаче девойката била спипана пияна зад волана от полицаи от столичното Първо РПУ на бул. "Партиарх Евтимий" около 20 ч в четвъртък. Дрегерът отчел 1,6 промила. Кристина отказала да даде кръвна проба. На всичкото отгоре момичето карало служебния фолксваген на инструктора Филин. Колата е на фирма "Автолир". Затова девойката губи книжката си

    #2
    Улиии, якоо, изкарах книжкааааааа!!!Сега ша напрайм по един м.....ет на инструктораааа !!Да живее личния автотранспооооооорт!!!Софияяя, дръжжж сеее, идааааааа!!!
    Пеш
    ----
    Ex Peugeot 206 -Служебен
    ----
    Ex Brava 1.6 16V ELX

    Коментар


      #3
      да се смея ли, да плача ли и аз вече не зная!в тая държава всеки се мисли за недосегаем....
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        А някъде четох, че това не пило първия път при който същия инструктор е хващан да кара фиркан с курсант !!!

        Коментар


          #5
          Карам аз и на няколко километра от Габрово виждам учебно С4, спряло на отбивка. Там си е горичка с хълмчета. От другата страна на пътя забелязвам курсистката - ала фолк звезда и явно интруктора да превалят едното хълмче със нервно забързана походка и явното намерение да се скрият от чужди а и заради пустата местност - редки погледи.Това според мен е правилният начин...

          Коментар


            #6
            Е Саше знаеш и в банката е така
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              ДАААААААААА аз карах при този Иван Филин, голям пич е и верно яко порка И аз така разбрах, че са го хванали с алкохол Идиот

              Коментар


                #8
                Sashe написа:
                Карам аз и на няколко километра от Габрово виждам учебно С4, спряло на отбивка. Там си е горичка с хълмчета. От другата страна на пътя забелязвам курсистката - ала фолк звезда и явно интруктора да превалят едното хълмче със нервно забързана походка и явното намерение да се скрият от чужди а и заради пустата местност - редки погледи.Това според мен е правилният начин...
                Ти пък сега... Виновен ли е Асан че яде баница?В тази връзка един виц:Курсистка на първи час по кормуване /някой му викат курмилване/:- Какво ще стане ако вдигна десния крак?- Ще пуснеш газта и колата ще угасне.- Какво ще стане ако вдигна левия крак?- Ще пуснеш съединителя и колата ще тръгне.- Какво ще стане ако вдигна двата крака?-Ще вземеш книжка.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #9
                  хмм ... яко поредното доказателство за това колко умеят да мислят и разсъждават повечето девойки в днешно време
                  Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                  Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                  Коментар

                  Working...
                  X