Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

[Анкета] Каква марка автомобил втора ръка предпочитате?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    [Анкета] Каква марка автомобил втора ръка предпочитате?

    1. Име:2. Пол:3. Възраст:4. Град/село:5. Каква марка автомобил втора ръка предпочитате?6. Защо?7. Какъв клас?8. Какъв модел?9. Предпочитана страна откъдето да е внесена колата:10. Коя година да е произведен автомобила?11. До каква максимална сума?12. Какви екстри трябва да има автомобила за тази сума?13. Какъв цвят предпочитате?14. Какъв двигател предпочитате?15. Какво гориво използвате?16. Задължително ли е за Вас колата да има сервизна книжка?17. От колко време сте шофьор/След колко време ще бъдете?18. Каква категория книжка имате?19. Какъв по-народност е автомобила, който карате?20. Каква/и кола/и използвате в момента?21. Колко автомобила сте имал/а?22. За какви нужди използвате колата?23. Сам ли ремонтирате Вашата кола?24. Членувате ли в клуба на дадената марка?25. Интересувате ли се от новостите в света на автомобилите?Проекта ми трябва да е готов до 2 седмици, затова ще ви помоля за повече активност. Благодаря Ви!!!
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
    Jet Black E46 M3

    #2
    А парички даваш лиАз толкова цял живот не сам писал
    FIAT BRAVO 2.0 20v
    http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

    Коментар


      #3
      team написа:
      А парички даваш лиАз толкова цял живот не сам писал
      Де да имах...
      ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
      Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
      Jet Black E46 M3

      Коментар


        #4
        Re: [Анкета] Каква марка автомобил втора ръка предпочитате?

        injekciona написа:
        Проекта ми трябва да е готов до 2 седмици, затова ще ви помоля за повече активност. Благодаря Ви!!!
        1. Име?2. Пол?3. Възраст?4. Адрес?5. Къде учите?6. Каква специалност?6. Кой клас/курс?7. Среден успех?8. Каква е темата на проекта закойто Ви трябват отговорите на анкетата?9. Напишете поне 3 причини, някой тук да Ви помогне.Благодаря Ви!!!
        Fiat Ritmo 105TC
        1600cc 105к.с.

        Коментар


          #5
          Имаш ЛС.

          Коментар


            #6
            Re: [Анкета] Каква марка автомобил втора ръка предпочитате?

            johnfound написа:
            injekciona написа:
            Проекта ми трябва да е готов до 2 седмици, затова ще ви помоля за повече активност. Благодаря Ви!!!
            1. Име?2. Пол?3. Възраст?4. Адрес?5. Къде учите?6. Каква специалност?6. Кой клас/курс?7. Среден успех?8. Каква е темата на проекта закойто Ви трябват отговорите на анкетата?9. Напишете поне 3 причини, някой тук да Ви помогне.Благодаря Ви!!!
            1. Име? Цветомир Христов2. Пол? мъжки3. Възраст? 164. Адрес? -5. Къде учите? няма значение6. Каква специалност? математически профил6. Кой клас/курс? 107. Среден успех? 5.508. Каква е темата на проекта закойто Ви трябват отговорите на анкетата? В заглавието на анкета си пише9. Напишете поне 3 причини, някой тук да Ви помогне. - Не мисля да давам причини ,за да ми помогне някой, ако иска помага, ако не не и това е. Какви причини да ти дам ?
            ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
            Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
            Jet Black E46 M3

            Коментар


              #7
              Mindzu написа:
              Имаш ЛС.
              Още един път благодаря!!!
              ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
              Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
              Jet Black E46 M3

              Коментар


                #8
                ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                Jet Black E46 M3

                Коментар


                  #9
                  Толкоз ли няма хора, където да помогнат
                  ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                  Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                  Jet Black E46 M3

                  Коментар


                    #10
                    injekciona написа:
                    Толкоз ли няма хора, където да помогнат
                    Толкова ли ти е чудно!? Вместо човешки да обясниш за проекта и т.н., да кажеш, "Колеги, така и така..." ти се скара на човека и повечето потребители си направиха изводите за себе си... Каквото посееш - това и ще пожънеш.
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      kiro_of_the_day написа:
                      injekciona написа:
                      Толкоз ли няма хора, където да помогнат
                      Толкова ли ти е чудно!? Вместо човешки да обясниш за проекта и т.н., да кажеш, "Колеги, така и така..." ти се скара на човека и повечето потребители си направиха изводите за себе си... Каквото посееш - това и ще пожънеш.
                      Добре де, ако така сте го разбрали се извинявам. Все пак това го пускам в близо 20 форума и в повечето случаи ти задават някакви въпроси, с които само да те дразнят ..
                      ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                      Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                      Jet Black E46 M3

                      Коментар


                        #12
                        injekciona написа:
                        Добре де, ако така сте го разбрали се извинявам. Все пак това го пускам в близо 20 форума и в повечето случаи ти задават някакви въпроси, с които само да те дразнят ..
                        А не мислиш ли, че има хора, които биха счели отговорите на тези въпроси за досадно? "Каквото посееш - това и ще пожънеш"-прав е Киро!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          Vladim написа:
                          injekciona написа:
                          Добре де, ако така сте го разбрали се извинявам. Все пак това го пускам в близо 20 форума и в повечето случаи ти задават някакви въпроси, с които само да те дразнят ..
                          А не мислиш ли, че има хора, които биха счели отговорите на тези въпроси за досадно? "Каквото посееш - това и ще пожънеш"-прав е Киро!
                          Щом е толкова досадно да помогнеш на човек, за не повече от 5 минути, махайте темата, аз ще си намера начин да си свърша работата, по един или друг начин...
                          ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                          Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                          Jet Black E46 M3

                          Коментар


                            #14
                            Re: [Анкета] Каква марка автомобил втора ръка предпочитате?

                            injekciona написа:
                            1. Име: Кристиян2. Пол: м3. Възраст: 224. Град/село: град Дружба, село София :P5. Каква марка автомобил втора ръка предпочитате? Фиат6. Защо? кефи ме7. Какъв клас? кабрио8. Какъв модел? barchetta9. Предпочитана страна откъдето да е внесена колата Италия ест10. Коя година да е произведен автомобила след 9611. До каква максимална сума? 10-12 хил.12. Какви екстри трябва да има автомобила за тази сума? не съм претенциозен13. Какъв цвят предпочитате? кралско червен14. Какъв двигател предпочитате? бензинов15. Какво гориво използвате? 9816. Задължително ли е за Вас колата да има сервизна книжка? да17. От колко време сте шофьор/След колко време ще бъдете? от 3 години18. Каква категория книжка имате? Б19. Какъв по-народност е автомобила, който карате? италиански20. Каква/и кола/и използвате в момента? Фиат 21. Колко автомобила сте имал/а? 122. За какви нужди използвате колата? всякакви23. Сам ли ремонтирате Вашата кола? понякога24. Членувате ли в клуба на дадената марка? не (засега)25. Интересувате ли се от новостите в света на автомобилите? даПроекта ми трябва да е готов до 2 седмици, затова ще ви помоля за повече активност. Благодаря Ви!!!
                            хора, оставете човека на мира и пишете по темата.

                            Коментар


                              #15
                              Re: [Анкета] Каква марка автомобил втора ръка предпочитате?

                              injekciona написа:
                              1. Име: Михаил2. Пол: М3. Възраст: 194. Град/село: София5. Каква марка автомобил втора ръка предпочитате? ФИАТ ( или по-точно зависи от сумата)6. Защо? защото за най-малко пари може да се купи най-много 7. Какъв клас? н.м.8. Какъв модел? Браво 9. Предпочитана страна откъдето да е внесена колата: Италия10. Коя година да е произведен автомобила? кокото се може по-скоро (за ФИАТ най-добре след ’99)11. До каква максимална сума? 8к12. Какви екстри трябва да има автомобила за тази сума? климатик абс .... (Фиатите си имат екстри )13. Какъв цвят предпочитате? н.м. (без бял розов и т.н.) 14. Какъв двигател предпочитате? 1.615. Какво гориво използвате? бензин16. Задължително ли е за Вас колата да има сервизна книжка? не17. От колко време сте шофьор/След колко време ще бъдете? почти 2 години18. Каква категория книжка имате? М Б19. Какъв по-народност е автомобила, който карате? Италиянски20. Каква/и кола/и използвате в момента? Фиат Браво21. Колко автомобила сте имал/а? 222. За какви нужди използвате колата? за всякакви 23. Сам ли ремонтирате Вашата кола? не24. Членувате ли в клуба на дадената марка? не ( ако не броим форума )25. Интересувате ли се от новостите в света на автомобилите? даПроекта ми трябва да е готов до 2 седмици, затова ще ви помоля за повече активност. Благодаря Ви!!!
                              Не знам какво удоволствие доставя на модераторите заяждането с лица под 25г! Мисля че няма нужда от примери!П.П Дано да не съм изпуснал някоя запетайка

                              Коментар

                              Working...
                              X