Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Следствието в милата ни татковина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Следствието в милата ни татковина

    Четете и спете спокойно граждани на Републиката. http://www.frognews.bg/Analizi/Portr...nyama_nadezhda
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    ...не вярвам на никой вече...не вярвам и на написаното в линка....вярвам в себе си, стига да не ми пречат да се справям сам....имах късмета и успях да си създам независимост, която ме кара с такова пренебрежение да гледам на всички тези скандали, които се случват, че дори им се забавлявам.........за толкова години скромен житейски стаж стигнах до един единствен извод.....за да се оправи положението, трябва да се променят две неща - да се изтръгне просташкият ни балкански манталитет, което смятам, че ще стане чрез израждане на поколенията....и че мисленето ще бъде променено едва тогава, когато поколението на моята дъщеричка навлезе реално в живота....те ще имат много повече самочувствие от нас и много по-малко наследство от комунистическо, мутренско и какво ли още не минало..............това е моето мнение.........всъщност малко късно, но все пак се сетих, че е редно да предам най-искренните си извинения на тези, които може би се чувстват засегнати от поста ми.....но мисля, че в този кюп съм и аз....като представител на поколението ми......

    Коментар


      #3
      Пиночет приятел, само Пиночет може да оправи тази клоака! Поне в България е имало такава практика преди 9.IX.44г.Военният преврат 1934г, от политическия кръг "Звено".ПЪЛНА ЗАБРАНА НА ПОЛИТИЧЕСКИТЕ ПАРТИИ!Но тогава България е имала офицерство и военни. Е те, за такова нещо плаче тази държавица! Три години без политически партии съдилища за копелетата, след това референдум за промяна на конституцията и президентска държава!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Nino написа:
        ...съдилища за копелетата...
        Какви съдилища бре Слави .............. Там пък какво е .................. Там пък какви свлачища са ...... лелееее .........Само един пример ще дам: 30% от материалния интерес се дава на председателя на съда за да разпредели дадено дело на подходящия състав...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          и аз съм за мнението на колегата авео просто нема оправия в тази ш*на държава

          Коментар


            #6
            Nino написа:
            Пиночет приятел, само Пиночет може да оправи тази клоака!
            Не може, сa е менструация! Или демокрация му викаха на това в което сме?Всъщност няма значение, важното е кръв да се лее!
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар

            Working...
            X