Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как да си уплътним времето...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как да си уплътним времето...

    Първо, забравете за моторите! Нито има къде да си оставите чашката с Уиски, нито ще успеете да си шмръкнете линията, защото ще се разхвърчи още преди да сте си и помислили! Също така е и много трудно да държите бедрото на мадамата, докато карате с 220мк/ч, която сте забърсали в долнопробен бар. Когато сте в кола винаги сваляйте страничното стъкло преди да изхвърлите празното шише Уиски! Не е препоръчително да се изхвърля шишето и през шибидаха - напред, при положение, че карате с 200км/ч. Не е препоръчително но е много забавно. Ако сте привършили с Уискито, кокаина, мадамата и все още ви е скучно - обърнете колата по покрив! Страшно помага срещу синдромът "Скука"! Има много теорий за това, коя е най-добрата кола за обръщане по покрив. Някои казват, че това трябва да е стара бричка, защото сутринта няма да ви е яд толкова.Други, че трябва да е тежка за да може дълго време да се пързаля. Аз казвам, че това е колата под наем! Каквото и да правите с нея, където и да я заебете, в която и горичка да затънете (заради мацката от бара примерно) , копелетата винаги идват да си я приберат. Така на сутринта елиминирате въпроса: "Ъъъ аз сноши къде паркирах?А паркирах или катастрофирах? Дано само мацката да си е струвала!". Е да, ще изгорите с капарото но не и с вашата кола, което си е голям плюс. И така, как да обърнем кола по покрив? Убеден съм, че вече знаете но нека ви припоня теорията. Препоръчителната скорост е между 140-180км/ч. При тази скорост шансът за оцеляване не е много голям, но нали целим по-дълго влачене по покрив, макар и с малък шанс за оцеляване?Все пак купона стои над всичко.А с премерени неща и без риск, купон няма. След достигането на желаната скорост (чрез намаляване), едновременно и много рязко скочете с двата крака върху спирачката и с две ръце силно дръпнете волана на ляво! Когато усетите, че колата леко започва да се издига, в едната си част, с дясната ръка се протегнете , хванете се за жабката и силно започнете да бутате. Усетите ли,че дясната врата започва да поддава, веднага си махнете ръката от жабката и с две ръце силно натиснете тавана. Когато вече сте по таван, и нещата вървят добре, си махнете ръцете от там - след време ще започне много да пари! Казах ли ви, че това ще е единственият път в живота ви, когато ще трябва да сте с колан? Да знаааам но просто няма друг начин. Срамота ще е да умрете с толкова малък черен дроб. Трябва да оцелеете и да продължите мисията си. Представете си, че не си сложите колан и прекалено много завъртите колата и тя да вземе да се превърти оше веднъж - не ви се изхвърча през страничният прозорец, нали? Или, че докато се влачите по таван, вие самият сте върху тавана- казах ви ... пари!Пробвали ли сте да си разлеете неволно уискито върху рана от изгаряне? И като заключение да прибавя още едно предупреждение: Моля, не изпробвайте гореописаното с кабрио!Освен ако не сте . . . .... тотален извратеняк!
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #3
      Re: как да си уплътним времето...

      donnna написа:
      Първо, забравете за моторите!
      Спрях да чета до тук П.П. Защо ми е мацка, след като си имам мотор, с който мога да вдигна 220 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

      Коментар

      Working...
      X