Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Doblo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Doblo

    Колеги някой от вас да има наблюдения за горепосочения автомобил (Fiat Doblo), като ме интересува версията ван, т.е. не товарния модел. Не съм се ориентирал за дв-л, но клоня към дизел, но мисля че и бензинов с един газов инжекц. няма да е толкова зле. Разликата в цената м/у дизела и бензина ще покрие разходите по газ. инжекцион.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    #2
    то си има готови бензинови на метан
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      Според мен именно дизеловият двигател е най-хубавото в Доблото - впечатленията ми са от Добло дизел 1.3 MultiJet Cargo с надстройката. То зависи какво търсиш в този автомобил, но мисля че много приличната динамика* и разходът от порядъка на 6 л./100 нафта градско не са за пренебрегване.*P.S. Представям си как върви 1.9...
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Просто търся с какво по-ново да сменя Бравата, но тъй като от новото Браво ме делят поне 4-5год. търся да карам нещо през това време.
        BRAVA 1,4 12V
        Nissan Navara

        Коментар


          #5
          Pecho написа:
          Според мен именно дизеловият двигател е най-хубавото в Доблото - впечатленията ми са от Добло дизел 1.3 MultiJet Cargo с надстройката. То зависи какво търсиш в този автомобил, но мисля че много приличната динамика* и разходът от порядъка на 6 л./100 нафта градско не са за пренебрегване.*P.S. Представям си как върви 1.9...
          Петерчо да не споделяте мнението от Доблото, което аз карам. Разхода на дизела наистина е 6 на 100,имайки впредвид, че аз го карам. Аз бих те посъветвал дизелчето.

          Коментар


            #6
            nesi kopuvaite doblo

            Pinky написа:
            Pecho написа:
            Според мен именно дизеловият двигател е най-хубавото в Доблото - впечатленията ми са от Добло дизел 1.3 MultiJet Cargo с надстройката. То зависи какво търсиш в този автомобил, но мисля че много приличната динамика* и разходът от порядъка на 6 л./100 нафта градско не са за пренебрегване.*P.S. Представям си как върви 1.9...
            Петерчо да не споделяте мнението от Доблото, което аз карам. Разхода на дизела наистина е 6 на 100,имайки впредвид, че аз го карам. Аз бих те посъветвал дизелчето.

            Коментар


              #7
              Не се колебай. Бях писал и преди в някоя тема, че имаме няколко служебни, включително от фабр. метанови. Най-старото го продадохме на почти 250хил км и в момента е такси. Като разходи за гориво и подръжка няма конкуренция.

              Коментар

              Working...
              X