Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тест на крушки !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тест на крушки !

    По едно време колегите доофиат и ръстсън ,смениха доста крушки за фаровете !някой случайно да е пробвал тия PHILIPS Н4 100/90W Rally 1бр.http://autoe-xtras.com/index.php?pag...2&ps=0пише, че са забранени за движени по пътищата и нещо ги харесах
    фиатче Браво 2.0

    #2
    преди 2 години имах такива,всеки ми светкаше.сигурно са мислили,че съм на дългимноооого хубаво светят ама ги батисах с все фаровете

    Коментар


      #3
      не бих ги пробвалпърво рефлекторите ще си заминатосвет това ще изкарам очите на колегите в насрещното движение, а и на тези през мен
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Я много интересна работа,заинтригувах се я кажете повече за тия крушки
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          абе няма ли 55/60 пак да са забранени ако може мисля, че ще е идеалния вариант
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            и аз чак сега видях че са 90/100 в . преди години сложих 100 ватови на едно ауди,1 месец беше перфектно после се обелиха рефлекторите и отделно лостчето за фаровете се беше по стопило малко ,защото нямали реле а иначе има някакви нови модели крушки ! NightGuide това някой пробвал ли го е ??
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              Re: тест на крушки !

              tomazo написа:
              По едно време колегите гоофиат и рътсън ,смениха доста крушки за фаровете !някой случайно да е пробвал тия PHILIPS Н4 100/90W Rally 1бр.http://autoe-xtras.com/index.php?pag...2&ps=0пише ,че са забранени за движени по пътищата и нещо ги харесах
              Е това ако е Н4 как ще ги сложиш на бравото? Аз се кротнах с кушките и си карам на Осрамските Куул Блу най-ми допадат!
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                tomazo написа:
                .......а иначе има някакви нови модели крушки ! NightGuide това някой пробвал ли го е ??
                Ами аз съм с тях - не е много чувствителна разликата. Оръсих се около 50лв май за тях.

                Коментар


                  #9
                  Re: тест на крушки !

                  rustson написа:
                  tomazo написа:
                  По едно време колегите гоофиат и рътсън ,смениха доста крушки за фаровете !някой случайно да е пробвал тия PHILIPS Н4 100/90W Rally 1бр.http://autoe-xtras.com/index.php?pag...2&ps=0пише ,че са забранени за движени по пътищата и нещо ги харесах
                  Е това ако е Н4 как ще ги сложиш на бравото? Аз се кротнах с кушките и си карам на Осрамските Куул Блу най-ми допадат!
                  то има и Х1 ,ама съм дал пример с Х4 .Аз сега съм с вижън плюс ,но нещо отслабнаха и отново има дилема ! А от Осрам силвърстара не си ли доволен ? то май няма разлика с куул блу-то
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    Re: тест на крушки !

                    tomazo написа:
                    rustson написа:
                    tomazo написа:
                    По едно време колегите гоофиат и рътсън ,смениха доста крушки за фаровете !някой случайно да е пробвал тия PHILIPS Н4 100/90W Rally 1бр.http://autoe-xtras.com/index.php?pag...2&ps=0пише ,че са забранени за движени по пътищата и нещо ги харесах
                    Е това ако е Н4 как ще ги сложиш на бравото? Аз се кротнах с кушките и си карам на Осрамските Куул Блу най-ми допадат!
                    то има и Х1 ,ама съм дал пример с Х4 .Аз сега съм с вижън плюс ,но нещо отслабнаха и отново има дилема ! А от Осрам силвърстара не си ли доволен ? то май няма разлика с куул блу-то
                    Куул блуто са по-бели от Силвърстара и това ми допада повече!
                    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      интересно в лупата ако се бутне 100вата крушка какво ще стане,ще има ли някакви поражения
                      A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                      Punto Sporting 1.9JTD 2003
                      ex. Fiat Marea TD100 1998

                      Коментар


                        #12
                        Баси, снощи забелязах че крушката на късите Н7/55W, дато я смених преди 3-4 седмици е изгоряла...Тези за 4-5 лева явно не са стока. Ще си купя по-скъпа та дано изкара поне един сезон. а мястото зад левия фар е...мъка.

                        Коментар


                          #13
                          я

                          Аз смених миналата седмица крушкитев с Osram Cool Blue+30 и съм доволен , може да поТЪРСИТЕ има доста теми за крушките във форума
                          FIAT - TIPO 2.0i.е

                          Коментар


                            #14
                            georgid написа:
                            интересно в лупата ако се бутне 100вата крушка какво ще стане,ще има ли някакви поражения
                            най много да се спука фара ,защото много нагрява ,но това е малката беля която може да стане .Трябва всичко по инсталацията да е ОК ,че загряват кабели и т.н.Ако не разбира човек не е хуабво да го прави ,аз вече се опарих един път
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #15
                              След сезона на каране на фарове, най -сетне ми изпука една крушка на късите.Зарибих се и си поръчах, да точно поръчах и чаках доставка, на OSRAM Silverstar, по 13кинта парчето - 2 бр. Забих ги на късите и сега се радвам на страхотна светлина.Нищо общо с преди, макар че и тогава бях доволен от фаровете - сега вече са като метла на пътя.Най-големия майтап беше че сигурна в Хасково пах първия човек питащ из целия град за такива крушки и даже ме убеждавахе че нямало Осрам с +50%, че било невъзможно и т.н. Накрая ми ги доставиха за 2 дни АутоПлюс или т.нар. в Хасково - магазин БОШ.
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X