Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам проблем и търся съвет.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам проблем и търся съвет.

    Имам си пред блока едно старо пежо, което пострада доста преди време. Канех се да го оправям (и все още не съм се отказал) защото купето му е поцинковано и в добро състояние. Да, ама общината е решила да разкара старите коли и са ми лепнали бележка да я махам, щото щели те да я вдигнат.Както аз ги виждам вариантите са няколко, но просто не знам откъде да започна... Та затова давайте идеи...1. Мога ли да си платя на общината едно паркомясто и да ме оставят на мира?2. Някой да знае да се дава гараж под наем в Гагарин?3. Направо може да си сложа един ламаринен гараж, ако не е безкрайно скъпо.4. Ако реша да я транспортирам на село, където има гараж, колко ще ми струва транспорта? Някакви телефони на фирми, които извършват подобни услуги? Колата няма преден мост в момента и ще трябва специално ремарке...5. Автоморга също е решение в краен случай, но звъннах на една, две но май не я искат много.6. ...някакви други идеи...
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    Еми евентуално да звънеш на тия фирми дето изкупуват коли за скрап, но и те не дават много пари. Иначе за първите няколко въпроси, звънкай си директно в общината да се надяваме да ти кажат
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    Коментар


      #3
      ще ти дадат 150 луефъ
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Не ми се иска да я давам за 150лв. Някой да знае фирма в Пловдив, дето да я транспортира на 35км с колесар?Между другото имам членска карта за пътна помощ на СБА. Дали не мога да хвана тях?
        Fiat Ritmo 105TC
        1600cc 105к.с.

        Коментар


          #5
          johnfound написа:
          Не ми се иска да я давам за 150лв. Някой да знае фирма в Пловдив, дето да я транспортира на 35км с колесар?Между другото имам членска карта за пътна помощ на СБА. Дали не мога да хвана тях?
          Ако искаш да ползваш безплатната пътна помощ едва ли ще стане, иначе не виждам проблем, това им е работата.Нищо не пречи да се пита колко ще вземат. Скоро ме одраха 40лв за 20км, градско обаче. (частна пътна помощ)6. Продаваш я, цяла или на части.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            ако колата е в движение (не е спирана) има технически,гражданска и данък немогат да ти я вдигнат

            Коментар


              #7
              pugsy написа:
              ако колата е в движение (не е спирана) има технически,гражданска и данък немогат да ти я вдигнат
              За съжаление колата си няма нищо. Смятах да я използвам като платформа за някои идеи, които не мога да изпробвам на фиата. След всички игрички, така или иначе ще трябва да минава технотест. Ама сега може да замине и за скрап, както е тръгнало.
              Fiat Ritmo 105TC
              1600cc 105к.с.

              Коментар


                #8
                По точка 3. един контейнер струва около 300 лв. Но трябва да имаш място за него!
                Space Star 1.9 DID

                Коментар

                Working...
                X