Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да оправим хлътнали ламарини и драскотини!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    mmony написа:
    Това за ламарините ми се вижда много полезно. Някой пробвал ли го е?
    Да и не става! Тази тема е дискутирана поне три пъти...
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #32
      Става, ама не винаги. И зависи от ламарината и много други неща. Май при аматьорите като нас си зависи от късмет. Аз пък ще ви издам друга тайна. Напълнете кофа с ледена вода и изсипете много лед. Потопете хавлиена кърпа ( голяма ). Следвайте както си е в клипчето само че на место спрея след нагряване извадете ледената кърпа и буквално плеснете владбнатината с нея и оставете там. Трябва да се получи.
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #33
        crush написа:
        ...Трябва да се получи.
        При теб получи ли се? Дай да говорим конкретни неща, а не общи приказки! В предишните теми по въпроса на дълго и широко коментирахме, къде и, как може подобна технология да подейства. При мен на две места с цял флакон течен азот и сешоар нищо не се получи :D
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #34
          Понякога виновно е зад клавиатурното устройство Впрочем някой ден ако си свободен с една каса бира под ръка можем да си поиграем... имам цял капак и калник за кривене и експерименти. Относно примера с леденета кърпа съм го чувал от достоверен човек, но лично не съм го прилагам, за което си признавам
          www.CarProfi-BG.com
          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
          Най-атрактивните цени в София!

          Коментар


            #35
            колеги темата е интересна и тези дни ще пробвам фокуса бутилката на телчарката е пълна с СО2 и ако има резултат ще се похваля

            Коментар

            Working...
            X