Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко странен въпрос ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко странен въпрос ?

    Колеги сега гледам техническите данни по книжка за въпросният автомобил и нещо не ми е ясно затова ме осветлете ...Автомобила е Пунто С слабото fire двигателче 8V моноинжекция ! Как да разбера дали е правено нещо по двигателя ми , защото не е нормално на 2ра да прави 80км/ч - но вчера ги направи и то с лекота ? На магистралата дори след 155 се усеща че може още - говоря за равен път Няма ли ограничител това зверче ! Като се има в предвид че претърпях с нея сериозен удар но след ремонта е все така бърза ! Дали в италия някой не си е поиграл по двигател и къде в плд мога да замеря конските сили ?


    Fiat Punto 96' ..the best caR!

    #2
    Re: Малко странен въпрос ?

    *Punto*PowerDriving написа:
    Колеги сега гледам техническите данни по книжка за въпросният автомобил и нещо не ми е ясно затова ме осветлете ...Автомобила е Пунто С слабото fire двигателче 8V моноинжекция ! Как да разбера дали е правено нещо по двигателя ми , защото не е нормално на 2ра да прави 80км/ч - но вчера ги направи и то с лекота ? На магистралата дори след 155 се усеща че може още - говоря за равен път Няма ли ограничител това зверче ! Като се има в предвид че претърпях с нея сериозен удар но след ремонта е все така бърза ! Дали в италия някой не си е поиграл по двигател и къде в плд мога да замеря конските сили ?
    аз със уното същия двг правя 90 на втора така че според мен е нормално ПС аз съм карбуратор
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Не се скокай-нормално е. 30 годишна Жигулка също ги прави 80.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Какво е че не разбрах 55 или 60 кс? Моето е 55 кс и повече от 120 км/ч даже и на равно не ще. Да не би на моето да му има нещо?
        Пунто 1.1 1994 г.

        Коментар


          #5
          стига бе хора, аз на старата си на първа правех 60 - ибиза 1.4 до прекъсвача москве на втора си цепка 120, така че си е напълно нормално, даже е малко, а за колегата отгоре не ми се струва нормално да не може повече от 120 , имахме рено клио 1.2 и си перкаше със 150, та и още можеше
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар

          Working...
          X