Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бе тоя форум голяма зараза!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз го чета по 3 пъти на ден! И не мога да се откъсна! Любов к’во да се прави!
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #17
      Ей а аз си мислех,че само аз стоя по една камара време на ден,пред монитора,да чета какво е написано във форума.

      Коментар


        #18
        Я

        е така моите хора само ме бъзикат сам ода седна на компа и се чува съответно: "пак ли с този фиат бре, ти си луд или нещо от сорта"
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #19
          EVITA написа:
          То не е задължително да пише зарибявка си е и да четеш само.
          То и аз преди 2.5 години започнах с четене(наистина е зарибяващо) във форума, а сега вече съм със 600+ мнения...
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар


            #20
            Vladim написа:
            georgid написа:
            Кажи речи същата работа.И аз от две години съм така
            За две години само 22 мнения! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Засрами се! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            Ами 90% чета,ама тва ми е нов ник защото първият някой ме ядоса :D и си го изтрих сам,втория не ми се коментира какво стана с него беше пълен полтъргайс ,а това е третия
            A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
            Punto Sporting 1.9JTD 2003
            ex. Fiat Marea TD100 1998

            Коментар


              #21
              Re: Я

              soulkeeper написа:
              е така моите хора само ме бъзикат сам ода седна на компа и се чува съответно: "пак ли с този фиат бре, ти си луд или нещо от сорта"
              И аз съм по същия начин по цял ден съм във форума и колегите само ме базикат стига с тоя фиат земи опраи некой сървър , а аз да ми се махате имам си една любима и тя се казва Фиат Любов дет викат колегите по горе
              Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
              Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

              Коментар


                #22
                Asus - шъ тъ рипортна на мениджмънта да знаеш. Иначе по темата - ами така си е форумите са си здрава зарибявка. Само че като има работа - първо си гледам нея - ако остане свободно време се кефя по форумите.
                Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                Коментар


                  #23
                  Аз отделям на форума средно по 2 часа на ден - в офиса, докато си почивам, и в къщи - като се прибера за отмора. Но не смятам че времето е загубено. Може от 100 мнения едно да е ценно, но човек научава нещо.

                  Коментар


                    #24
                    И аз прекарвам доста време във форума както и вие.Тъкмо мисля ,че съм прочел всичко и все изскача нещо ново.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #25
                      хаха а си мислех че съм единствен аз от 5 месеца съм регистриран в Алфа форума и от 2/3 в Фиат и Ланчия и повярвайте ми не ми е лесно да ги тършувам и трите и все още не ми е омръзнало даже ми става по интересно с всеки изминал ден :P Тая болест няма лечение
                      Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

                      Коментар


                        #26
                        форума

                        От както имам Пунтото съм във форумите за FIAT навсякаде Руски, Полски ,Италянскипо доста време по всяко време е в чуждите само чета има доста какво да се научи Че какво да гледам ако нее за работата и за колата за какво друго остава за жени Зараза си е вярно .
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #27
                          Аз като дойда на работа първо чета интересните теми тук, после във фишинг форумите и чак тогава почвам да работя, като периодично през 1 ч. си прелиствам този форум, все нещо интересно излиза
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #28
                            И аз както всички вас си запълвам свободното от работното време с форума, у дома много рядко сядам пред монитора само при необходимост, стигат ми 8 ч. на работата и търчането по чужди компове аман от некадърни юзери, едно нещо му го обясняваш като на първолаче и на другия ден пак същите глупости, та затова като изляза от работа забравям за понятието компютър.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              #29
                              И при мен е така,докато съм на работа и нямам работа си седя във форума.Ама нещо и аз взех да залепвам за дълго

                              Коментар


                                #30
                                Аз също доста често влизам Форумът е доста интересен, а и от тук научих доста неща за колата
                                http://vbox7.com/play:9726159a

                                Коментар

                                Working...
                                X