Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой кой е в света на автомобилните фирми!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой кой е в света на автомобилните фирми!

    Взето на заем без връщане от Рено форум! Или това са процентите участия в капитала на другите АВТОМОБИЛНИ фирми!Картинката не претендира да отразява последните участия и верни проценти към настоящият момент.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    #2
    Много добра картинка!!!
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #3
      Да, супер интересна картинка и много ясна. Само едно ме дразни, две от наи-добрите италиански коли са собственост на "Фолкс Ваген" ("Бугатти" и "Ламборгини") Като "Ламборгини" ми е любима(и по-точно докато си бяха италиански, "Контач" и "Диябло")

      Hot!!!

      Коментар


        #4
        Bratchedda написа:
        Да, супер интересна картинка и много ясна. Само едно ме дразни, две от наи-добрите италиански коли са собственост на "Фолкс Ваген" ("Бугатти" и "Ламборгини") Като "Ламборгини" ми е любима(и по-точно докато си бяха италиански, "Контач" и "Диябло")
        Всяка марка в автомобилния свят и не само се кооперира с друга по ред причини,основно увеличаване на печалбата и намаляване на разходите,така че всичко е нормално... ,а Ламборгини и Бугати както и всички останали са си били и винаги ще си бъдат италианки
        forza forever

        Коментар


          #5
          Абе, де е ЛАДА-та ps: сигурно е в таблицата "самолети"

          Коментар


            #6
            Bratchedda написа:
            Да, супер интересна картинка и много ясна. Само едно ме дразни, две от наи-добрите италиански коли са собственост на "Фолкс Ваген" ("Бугатти" и "Ламборгини") Като "Ламборгини" ми е любима(и по-точно докато си бяха италиански, "Контач" и "Диябло")
            Попринцип и на мен Lamborghini ми е ако не мания, по поне адски голяма слабост. Не съм наясно, ако някои има пофече знания и инфо да сподели, ма доколкото знам тя си е чиста италианка до след Галардо. След което чак става част от VW, като пускат ново Мурциелаго с двигател на VW, самоче напречен, с дигната кубатура (6.2->6.5л), мощност (580->600кс) и максимална скорост (320->340км/ч). Тогава бях много разочарован как може италианския гений да се предаде така и някакси загубих интерес...... edit: абе Porsche не беше ли и то към VW Group?!

            Коментар


              #7
              От цялата картинка най-ми хареса това, че в центъра на кръга е FIAT, а баш в центъра - Ferrari. :D

              Коментар


                #8
                bubachko написа:
                Bratchedda написа:
                edit: абе Porsche не беше ли и то към VW Group?!
                Фамилията Порше в момента е най-големият дилър на Голфчета за Европа. А колите Порше са си самостоятелни на 100%.

                Коментар


                  #9
                  TRE GAZELE написа:
                  Bratchedda написа:
                  Да, супер интересна картинка и много ясна. Само едно ме дразни, две от наи-добрите италиански коли са собственост на "Фолкс Ваген" ("Бугатти" и "Ламборгини") Като "Ламборгини" ми е любима(и по-точно докато си бяха италиански, "Контач" и "Диябло")
                  Всяка марка в автомобилния свят и не само се кооперира с друга по ред причини,основно увеличаване на печалбата и намаляване на разходите,така че всичко е нормално... ,а Ламборгини и Бугати както и всички останали са си били и винаги ще си бъдат италианки
                  Ами да , ама с "Ауди душици". Докато по-старите са си с баш италиански двигатели, което според мен е духа на италианската кола. Аз лично съм с наблудение , че италианските коли са наи-бързооборотни, наи-пъргави и наи-икономични от всяка гледна точка произведени в европа коли. И по-точно, че Хонда е нещо като италианските коли, само, че в Япония :P Като италианките са се доказали в дизаин и вървеж, ФАКТ. За това не приемам някакви сдухани "шваби" да определят с кой двигател да е "Ламбото" или "Бугатито".

                  Hot!!!

                  Коментар


                    #10
                    абе на някой направи ли му впечатление, че рено държи над 70% от самсунг
                    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                    Коментар


                      #11
                      Братушките не ги бръснат за сливи
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        Ми я вижте форд колко много фирми държи! А казват, че най-хубавия форд е продадения

                        Коментар


                          #13
                          charlie написа:
                          абе на някой направи ли му впечатление, че рено държи над 70% от самсунг
                          Ама от колите самсунг

                          Коментар


                            #14
                            ///// написа:
                            Ми я вижте форд колко много фирми държи! А казват, че най-хубавия форд е продадения
                            До колкото знам Aston Martin вече официално не е собственост на Форд Искаха да продават и Ягуар ,ако не се лъжа и Land Rover А Saturn не е ли към GM нали новите им модели са копие на Опел Няма ги и китайските фирмички Греат уау и т.н глупости
                            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                            Коментар

                            Working...
                            X