Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

отново за приставката за CD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    отново за приставката за CD

    Вижте какво намерих в нета.Явно има и такива приставки, които не правят огроомна дупка в таблото ни. Някой случайно да е срещал такова чудо?
    Прикачени файлове
    Bravo 1.6 16V

    #2
    Re: отново за приставката за CD

    mixifixi написа:
    Вижте какво намерих в нета.Явно има и такива приставки, които не правят огроомна дупка в таблото ни. Някой случайно да е срещал такова чудо?
    Тези врътки за климатика да не са от капачки за дезодорант!? А относно приставката за касетофон, сори ама нищо не може да стои толкова добре колкото стои фабричното радио!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      Re: отново за приставката за CD

      mixifixi написа:
      Вижте какво намерих в нета.Явно има и такива приставки, които не правят огроомна дупка в таблото ни. Някой случайно да е срещал такова чудо?
      Аз имам точно такава в колата. Купих я от сервиза, в който ми слагаха музиката. Ако не се лъжа я взех на цена около 26-30 лв. Ако искаш мога да питам дали са останали още ...Според мен тази проставка стои перфектно. Ако и се плесне един черен player направо заспива. При мен е такъв щото нямах избор ...
      rustson написа:
      А относно приставката за касетофон, сори ама нищо не може да стои толкова добре колкото стои фабричното радио!
      По тая логика трябва да си слушаме касетки в колата

      Коментар


        #4
        99% съм сигурен,че тази не е като твоята. Може и да е оптична измама, но забележи, колко близо до предния ръб е панела на касетофона.
        Bravo 1.6 16V

        Коментар


          #5
          mixifixi написа:
          99% съм сигурен,че тази не е като твоята. Може и да е оптична измама, но забележи, колко близо до предния ръб е панела на касетофона.
          Е ти изби рибата направо! Преходникът е същия като моя. Съществуват точно 2 вида преходници - единия е този, при който зее бая голяма дупка (какъвто разкарах) и този, който имам в момента. Разтърси се малко из интернет и ще разбереш, че е така ... Преходника горе е пръскан, иначе е бил черен. Колата от която си пуснал снимката е правена цялата ... Виждал съм я в един форум ...Абсолютна оптична измама е това дето ми обясняваш за разстоянието от player-а до края на преходника ...

          Коментар


            #6
            явно си прав ех..тъкмо се зарадвах...
            Bravo 1.6 16V

            Коментар

            Working...
            X