Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

16 февруари не е ден без таксита в цялата страна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    16 февруари не е ден без таксита в цялата страна

    Аз лично смятам да ползвам такси днес. Незнам защо ние Българите все гледаме да си връщаме и да се делим на такива и онакива, на таксиджии и нетаксиджии, на левски и цска и т.н. списъка е дълъг. Можем да направим нещо заедно и да живеем по-спокойно, защо поне веднъж не се разделим на искащи всичко да е ОК и провокатори?
    Autoplanet1 е моят сайт за новини!

    #2
    Защото не са блокирали центъра на Стара Загора с малоумни искания, нали? Хора, като теб возещи се на таксита днес показват за пореден път, че не можем да сме единни за нито една кауза!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      я

      Vladim написа:
      Защото не са блокирали центъра на Стара Загора с малоумни искания, нали? Хора, като теб возещи се на таксита днес показват за пореден път, че не можем да сме единни за нито една кауза!
      Колега направиха го блокираха центъра на града ,една голяма колона мина по някой от най-уиживените улици в града и предвижването беше доста трудно.Естествено ане беше за толкова време колкото в София така че.........
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Re: 16 февруари не е ден без таксита в цялата страна

        andrianski написа:
        Аз лично смятам да ползвам такси днес. Незнам защо ние Българите все гледаме да си връщаме и да се делим на такива и онакива, на таксиджии и нетаксиджии, на левски и цска и т.н. списъка е дълъг. Можем да направим нещо заедно и да живеем по-спокойно, защо поне веднъж не се разделим на искащи всичко да е ОК и провокатори?
        Виж сега колега, както бях писал в една тема по този въпрос, покрай сухото гори и суровото.НО, не може само защото работата им е неразделно свързана с МПС, което се движи и може, при желание от страна на шофьора, да попречи на нормалното фунциониране на работата на останалите хора, да се правят на мъже.Ако беше се случило това същото нещо със някой случаен продавач на гевреци, как трябваше да постъпи той?! Да блокират движението с гевреци ли?Ако военния или полиция не е доволен от условията на труд какво трябваше да направят?! Сигурно трябваше да стрелят на месо и да изкарат танковете.Ако служителите в АЕЦ тръгнат да протестират какво трябваше да направят - радиоактивна катастрофа ли?!Защото не се включиха в протеста на срещу присъдите на медиците?!

        Коментар


          #5
          Re: я

          soulkeeper написа:
          Vladim написа:
          Защото не са блокирали центъра на Стара Загора с малоумни искания, нали? Хора, като теб возещи се на таксита днес показват за пореден път, че не можем да сме единни за нито една кауза!
          Колега направиха го блокираха центъра на града ,една голяма колона мина по някой от най-уиживените улици в града и предвижването беше доста трудно.Естествено ане беше за толкова време колкото в София така че.........
          Тази показна блокада в Стара загора е нищо в сравнение с часовете, които задръстваха движението в София. Аз не съм от София, но по неволя живея от 7-8 години тук. Искам да ти кажа, че само ако се спре движението за 10 минути в центъра и настава хаос. Какво да говорим за часове и блокиране на важни пътни артерии за София.

          Коментар

          Working...
          X