Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Gps приемник+Soft за Симбиън ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Gps приемник+Soft за Симбиън ???

    Какви GPS приемници използвате колко канала са и колко пари струват.Някой да предложи и приличен софтуер за СИМБИЪН и карта с главните пътища на европа

    #2
    Мисля, че тук ще получиш повече информация :http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=17
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      не намирам това което търся в този сайт апък и търсачка не намирам

      Коментар


        #4
        Re: Gps приемник+Soft за Симбиън ???

        imperatorbg написа:
        Какви GPS приемници използвате колко канала са и колко пари струват.Някой да предложи и приличен софтуер за СИМБИЪН и карта с главните пътища на европа
        искаш софтуер за гпс за симбиън ? да ти кажа много е зле там работата ...какъв ти е телефона моторола а1000 или нещо друго ... аз от другите симбиани не съм чул да има някой поддръжка на гпс ... или поне не е реална ами някакви виртуални гпс-и ...
        : Der Engel ist Viren :

        Коментар


          #5
          Смартфона ми е Самсунг Д720.Смятам да му закупя накакаър блутут гпс приемник.След това да му сложа софтуер които са много.Просто събирам мнения за да се насочя към по-добър и изгоден гпс приемник и софтуер за смартфона ми

          Коментар


            #6
            демек - по блутута антената да ти предава кво хваща и телефона с софтуера да показва картата с маркера ...моя а1000 е с вграден гпс приемник и си помислих че и този телефон има ...ами ти интересувал ли си се за симбиан 6.1 дали наистина има читав софт ... щото моя симбиан е 7-ма версия и имам към 500-600мб софтуер от който половината не тръгва ...а и - екрана ти е малко мъничък ... де да знам какво ще се вижда
            : Der Engel ist Viren :

            Коментар


              #7
              Description:Class: smartphone Position in the line: above Samsung D720 OS: Nokia Series 60 2.1 (Symbian 7.0s core) CPU: Texas Instruments 192 MHz ROM: 20.4 MB Interfaces: MMCmicro, Bluetooth, USB for synchronization GSM 900/1800/1900, GPRS Class 10 Internal screen: TFT 1,83" with the resolution of 176x208 pixels (30x35 mm), 262K colours Camera: 1.3 MP (max photo resolution of 1280x1024 pixels), records video (max video resolution is 352x288 pixels) Battery: removable Li-Ion Dimensions: 99x47x22 mm Weight: 110 g Смятам че е добре.Ти имаш ли карта на главните пътища в Цяла европа.Кой софтуер използваш

              Коментар


                #8
                Ето ти софтуер за телефона http://all4smartphone.com/forum/view...=asc&start=160 , 3-тото мнение от страницата е програмата (Ако не ти изкарва страницата, се регистрирай във форума http://all4smartphone.com/forum/ ) В този сайт има много неща за Симбиан телефони.П.С. Програмата която е там е за симбиан 9.1, незнам дали ще тръгне на твоя телефон

                Коментар


                  #9
                  Програмата за Симбиан 9.1 със сигурност няма да тръгне на неговия тел. (щом е 7.0), но мисля, че и за Симбиан 7.0 има софт на същата страница.
                  Пари от Интернет
                  Всичко за колата
                  Modsbg.com

                  Коментар


                    #10
                    BatGoro написа:
                    Програмата за Симбиан 9.1 със сигурност няма да тръгне на неговия тел. (щом е 7.0), но мисля, че и за Симбиан 7.0 има софт на същата страница.
                    Koe е за моят телефон

                    Коментар


                      #11
                      BatGoro написа:
                      Програмата за Симбиан 9.1 със сигурност няма да тръгне на неговия тел. (щом е 7.0), но мисля, че и за Симбиан 7.0 има софт на същата страница.
                      аз съм се объркал че не съм написал ...симбиана с които са серия 60 телефоните ... няма нищо общо с симбиана с който е моя телефон ... серия 60 е орязана в много отношения докато за моя последната версия мисля е 8.0 ... съвсем различни са ... за серия 60 въобще незнам коя е последната версия ... там не се интересувам ...а иначе към колегата с самсунга ...за големината на дисплея - не е добре колега ...твоята височина демек по-големия размер на екрана е колкото широчината на моя дисплей ... и пак е дребно ....абе щом си решил търси варианти поздрави
                      : Der Engel ist Viren :

                      Коментар


                        #12
                        За теб само на JAVA има приложения, но не са много удачни.Иначе по-добре си купи директно GPS устройство с качени карти. Ще се родиш - повярвай ми.Аз имам GPS мишка, вързана към PALM. Но в този вариант се налага всяка карта да си я правя сам. За Симбиан има приложения, но точно за твоята версия - не.Ако ще навигираш в страната - Route 66 е най-добра. За извън страната - Том-том.

                        Коментар


                          #13
                          Stilo написа:
                          За теб само на JAVA има приложения, но не са много удачни.Иначе по-добре си купи директно GPS устройство с качени карти. Ще се родиш - повярвай ми.Аз имам GPS мишка, вързана към PALM. Но в този вариант се налага всяка карта да си я правя сам. За Симбиан има приложения, но точно за твоята версия - не.Ако ще навигираш в страната - Route 66 е най-добра. За извън страната - Том-том.
                          хахахах добре щом си казал само JAVA tom tom ми върви чудесно,абе аз имам един ортълък приложения и смарт мовие дори как само JAVA ти направо ми разби зъбите

                          Коментар


                            #14
                            ами що мълча досега - щом ти върви Томтом връзвай един GPS и виж дали ще успееш с картите.Цената обаче на приемниците е от 160 лева нагоре. Гледай да е със SIRF III чип, защото са по-чуствителни и икономични.А и интересен е въпроса с отключването на картите - дано нямаш проблеми с тях.

                            Коментар


                              #15
                              Stilo написа:
                              ами що мълча досега - щом ти върви Томтом връзвай един GPS и виж дали ще успееш с картите.Цената обаче на приемниците е от 160 лева нагоре. Гледай да е със SIRF III чип, защото са по-чуствителни и икономични.А и интересен е въпроса с отключването на картите - дано нямаш проблеми с тях.
                              Да проблема ми е с картите.А симбиана на телефона ми е доста стабилен досега не съм намерил нещо което да не тръгва.За това искам друг софт и карта с всички главни пътища на европа.Стило ако имаш нещо дай моляте

                              Коментар

                              Working...
                              X