Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се похваля и аз :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се похваля и аз :)

    Здравейте, доста време мина откак купих колата, но все не ми оставаше време да я снимам. Ето я, почти една година след покупката:http://store3.data.bg/vnegentsov/Tip4oМотора е 1800cc, 16 клапана, 102kW, Weber Marelli IAW 04 management система, на 200 000 км. Окачването е ново, т.е. вече на 8 месеца (AS METAL), нови амортисьори MAGNETI MARELLI (така я купих), задните пружини са по-ниски с 2-3 см. Общо взето това е накратко Нямам оплаквания от колата след ремонтите в началото (взех я с разбито окачване на далавера). Има аларма, централно, имобилайзер, АГУ Ловато, каско, ел.стъкла, ABS, хидравлика и т.н. - стандартното за модела. Грижа се за нея като за малко дете - има си винетка, лепенка "Внимание ГАЗ", нов акумулатор, нови гуми Debica Frigo (зимни) и едни нови MARANGONI летни чакат да се постопли още малко , кара се с MOTUL 4100PСложих й подлакътник - доста удобна екстра - има си джабка и 3 стойки за чаши, както и подпора за ръката. Докато висиш на светофар е супер удобно да се подпреш Педалите също аз съм ги слагал - алуминиеви са, на мястото на оригиналните (не са плочки).Има и дребни кусури - гори доста (13 бензин и 15 газ градско и 8/9 извънградско), задна дясна врата има леко подпряно (вижда се на едната снимка) - 2-3мм е хлътнало на вътре, боята по броните тук там се е налюпила малко, някоя друга пластмаса поприскърцва, вози малко твърдо, но поне е стабилно, задната врата има леко пукнато на 1 място и стои леко грозно (6 нита боядисани отвън и ал. планка отвътре държат цепнатината) - при една безумна маневра я подпрях в 1 гараж, добре че е пластмасова, иначе щеше да стане мазало.Това е, надявам се да ви хареса Направени подобрения от моя страна:-преработена ел.инсталация на газовата система - като я взех беше много зле, добавях релета, преправях жици, сложих емулатори и т.н.-почистих и капсуловах фаровете отвътре - бяха пълни с кал и пепел-смених предното окачване - носачи, накрайници, биелети-доста подобрения по интериора - оправяне на таблото (имаше изгорели крушчици, диагностиката не работеше, добавяне на термометърче), подлакътник-едното ел.стъкло не работеше и го оправях-газовата беше гърмяла - залепих кутията, сложих "кихалка", смених свещи, кабели, индуктивен датчик - оттогава няма проблеми-нов акумулатор, нови гуми (зимни 4 броя), летни 4 броя, търся още 4 лети джанти-смених 4те накладки + един спирачен апарат-смяна на водачите на спирачните апарати-премахване на катализатора (беше дал фира)-пода го минах с BODY 910 (сиво)-праговете с BODY 930 (черно)-изправяне на 1 джантаи т.н. дреболии, за които не се сещамПредстоящи мероприятия:-още една джанта има за леко изправяне-купуване на още 4 джанти за летните гуми-измиване на двигателния отсек - в момента майка плаче от мръсотия-смяна масло (вече е на 10 000км)

    #2
    То май е късно да ти честитим, ама все пак - поздравления за Убавецо Аз все пак имам една бележка:
    -измиване на двигателния отсек - в момента майка плаче от мръсотия
    Това що ти е да го правиш, бе човек?
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      е много е добро
      Mercedes E200 coupe

      Коментар


        #4
        Я , я раздуй за подлакътника . Отде, колко, как...
        Пунто SX 55 '95 Метан

        Коментар


          #5
          Илиенци - 20лв, първия магазин вляво като влезеш. Иначе в Аутомания, Тонекс и т.н. са по 30-40лв същите, 1 към 1!

          Коментар


            #6
            ...

            Коментар


              #7
              vesko написа:
              То май е късно да ти честитим, ама все пак - поздравления за Убавецо Аз все пак имам една бележка:
              -измиване на двигателния отсек - в момента майка плаче от мръсотия
              Това що ти е да го правиш, бе човек?
              двигателя задълже измит ...на мръсен двигател от едно място да ти капе ... недай си боже ... и да е по закрит двигателя и всичко е чернилка кво ше видиш ?като се измие ... като видиш ... тук уплътнение ... там капка или теч ... можеш долу горе да знаеш какво да търсиш и да си правиш сметката може ли да отложиш или веднага да ремонтираш ... какви части са ти нужни .. и какво да кажеш в сервиза ... а не да ти търсят под вола теле да те лъжат и да ти вземат парите за 100 излишни глупости.много хубаво го е започнал колегата ... като изчисти всички неща които го дразнят и има за оправяне ... после да я покара малко - една диагностика и ако всичко е тип-топ ... газ до ламарината и тва е ...
              : Der Engel ist Viren :

              Коментар


                #8
                С това чудо на техниката-радио Респром модел 19.. год. направо ме разби.
                tempra 1,6

                Коментар


                  #9
                  Хаха, 1 да забележи!Това чудо на техниката служи да плаши крадците Освен това е само "панел", отзад е скритата сила :D :D

                  Коментар


                    #10
                    maiden написа:
                    Хаха, 1 да забележи!Това чудо на техниката служи да плаши крадците Освен това е само "панел", отзад е скритата сила :D :D
                    е издаде се са

                    Коментар


                      #11
                      АААААААААА, адреса си не казвам

                      Коментар

                      Working...
                      X