Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за пунто

    Любопитно ми е какъв е този маркуч (или поне на такова нещо ми прилича), който се вижда леко увиснал на всички пунто-вци гледани отзад вдясно? На други коли не съм го виждала?
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    #2
    Ръчна

    това дето си видял мисля не е ли жилата на ръчната те обикновенно са малко увиснали щото се захващат със скоби и се късат или откачат .друго не съм видал да сима в повече
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      100% винаги това е жилото на ръчната...не знам защо е така недомислено
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        viktorson написа:
        100% виньги това е жилото на ръчната...не знам защо е така недомислено
        Жилата са да това е не 100 а 1000% сигурно. Има вариант да се приберат с миша опашка. Тъй като жилото е вътре в самия маркуч това не пречи на функционирането на ръчната.
        Punto SX 1.1 55

        Коментар


          #5
          Аз веднъж гледах отдолу и не видях къде би могло да се захване.Иначе на някои Пунтота почти им стига до земята-чак страх ме хваща. :D
          Fiat Punto 1.7 TD

          Коментар


            #6
            Това си е вроден дефект

            Коментар


              #7
              jorko написа:
              Това си е вроден дефект
              Стига бе хора - на мойто не висят. Просто нямам възможност сега да го кача някъде че да видя за какво са вързани че не помня. Но съм убеден че са вързани с миши опашки.
              Punto SX 1.1 55

              Коментар


                #8
                виси та само ме спират да ме предупредят да не се претрепам иначе се вижда че има къде да се захване ама изпада от наще хубави пътища
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #9
                  абе когато си го купих моето, не висяха...смених жилото и провисна...не знам ще се пробвам да измисля нещо
                  Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                  Коментар


                    #10
                    Днес видях и една Ланча от тези мънинките,новичките и на нея и висеше жилото. Явно и на други италянки им е слабост.
                    Fiat Punto 1.7 TD

                    Коментар


                      #11
                      и при мен виси А ако се захване все пак дали няма да ми направи някакви проблеми В смисал по рано беше вързано някак по средата на тоя полукръг дето виси и се беше дигнало
                      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                      Коментар

                      Working...
                      X