Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булсатком или Ай Ти Ви партнър....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Булсатком или Ай Ти Ви партнър....

    събирам мнения....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    в момента Булсата защо не използваш цифровата ТВ на RN?нямат ли покритие при вас или е друга причината?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Проблемът с тези телевизии е, че можеш да си включиш само един телевизионен приемник (телевизор), т.е. можеш и повече, но на всички останали телевизори ще гледаш една и съща програма (а не като при кабеларките, дето слагаш сплитерче за 2лв и после ако искаш във всяка стая по два телевизора и на всеки телевизор, който си искаш канал гледаш... също не става и далаверката със съседа и да плащате една такса). Сега наскоро обаче гледах някакви реклами бяха пуснали за два приемника (разбирай 2 телевизора за включване) за 89лв май беше...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        до ноември бях на РН... обаче само името й е РН... защото живея в Сарфово и старата ни кабеларка я купи РН и оттогава - никакви инвестиции - около 40 канала и това е... има и СКАТ, цифрова с интернет, обаче 1 ден да закъснееш с плащането и те режат идиотите, пък и с тях не искам да се занимавам... п.п. аз тока си го плащам редовно, защото без кабелна може ама без ток....
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          значи още няма цифрова на RN при вас?защото в самия град е екстрамного канали с добро качество на добра ценаза сателитните оператори:ако ще гледаш на два ТВ е по-скъпоиначе като качество са горе-долу 1:1разгледай програмните им схемикои канали гледаш и кои незащото има избор до определена степенпри ИТВ продавания в момента приемник е адски дървенможе да те доведе до лудост :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            В момента бих ти препоръчал ITV Partner. Имат чудесна промоция за 38 лв.http://www.itvpartner.com/promotions.phpОтделно за още 60 лв. можеш да си купиш още един пакет и да си пуснеш и втори телевизор. След това за него ще плащаш само по 7 лв. на месец. + да кажем 13 лв. за първия и ти идват общо към 20 лв. на месец Препоръчвам ти ITV точно заради сумите, които изредих. Относно Bulsat, ако искаш да пуснеш 2 телевизора общата сума ще ти дойде около 200 лв. Последно като говорих с тях и ми направиха сметка това беше цифрата, а и отделно, че месечните такси при тях са по-високи.Като качество и двете са добри. А това дето казва колегата по-горе, че гледаш на 2 телевизора едно и също не е вярно. При положение, че имаш 2 приемника и ако си се включил по легалния начин към тях, т.е. те са ти сложили техниката за 2-та телевизора няма да имаш проблеми. Едно и също се гледа, когато от първия приемник пуснеш кабел до втория телевизор. Тогава е съвсем нормално да гледаш едно и също и на двата телевизора, тъй като имаш само едно декодиращо устройство ... дано ме разбра Аз съм с ITV в момента на 2 телевизора и съм супер доволен ...

            Коментар


              #7
              да, но пазара доста ще се развиеа този договор за 3 години...
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                sev написа:
                да, но пазара доста ще се развиеа този договор за 3 години...
                Мда, доста е обвързващо, но все пак ITV и Bulsat са пионерите в тоя бизнес и не вярвам да останат по назад, ако се появи нещо ново То си е до лична преценка. Мен ме устройва напълно това, което предлагат, а и ми писна да звъня по 100000 пъти на тукашната кабеларка, че примерно програмите са ми на "снежинки". 3-ти месец вече съм много доволен ...

                Коментар


                  #9
                  Разгледай им сайтовете на телевизиите и сам си прецени, коя повече те устройва. От качеството на Булсат вече 1 година съм много доволен, предполагам, че и Ай Ти Ви няма да са по-зле.
                  Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
                  Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
                  ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм на RN и съм адски доволен ... имаме много програми и радия, качеството е супер... имаме 2 устройства за 2те стаи и една карта за HBO, Cinemax и Cinemax2... Незнам защо при вас я няма цифровата след като си имате RN ... предполагам че ако се съберете достатъчно хора и някой говори с шефа на RN ще ви докарат и там ...

                    Коментар


                      #11
                      wwweb написа:
                      Мда, доста е обвързващо, но все пак ITV и Bulsat са пионерите в тоя бизнес и не вярвам да останат по назад, ако се появи нещо ново То си е до лична преценка. Мен ме устройва напълно това, което предлагат, а и ми писна да звъня по 100000 пъти на тукашната кабеларка, че примерно програмите са ми на "снежинки". 3-ти месец вече съм много доволен ...
                      е датака ено кабелната ми е цифрова и нямам такива проблеми :D
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        сайтовете и на двете ТВ ги гледах... просто събирам мнения. че ай ти ви идва по-тънко - така е, ама ми казаха, че искат още парички освен тези 38 лв. и от 40 до 60 лв. за инсталиране. п.п. това за приемника дърво и аз го чух... и думи от сорта - ти за 38 лв. какъв приемник искаш да ти дадем освен куча марка
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #13
                          donnna написа:
                          п.п. това за приемника дърво и аз го чух... и думи от сорта - ти за 38 лв. какъв приемник искаш да ти дадем освен куча марка
                          ами това си е техен проблемнещата може да се пооправят, но Стронг ги мързи да оправят грешките в FWEspecta също е 38, но е по-добресамо че го няма никъде
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            ITV Partner.
                            1997 Brava 1.6, 16V

                            Коментар


                              #15
                              donnna написа:
                              сайтовете и на двете ТВ ги гледах... просто събирам мнения. че ай ти ви идва по-тънко - така е, ама ми казаха, че искат още парички освен тези 38 лв. и от 40 до 60 лв. за инсталиране. п.п. това за приемника дърво и аз го чух... и думи от сорта - ти за 38 лв. какъв приемник искаш да ти дадем освен куча марка
                              Аз пък като ги гледах на Ай Ти Ви са направени приграмите на пакети и за да събереш горе-долу програмите, предлагани от Булсатком месечната такса става доста повече от стандартната на Булсатком, на която съм сега! ПС: Все пак зависи си от теб какви програми гледаш. Аз филми много рядко гледам и ми е все тая дали имам НВО, но пък гледам основно Евроспорт, Дискавъри и Нешанъл.
                              Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
                              Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
                              ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

                              Коментар

                              Working...
                              X