Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко поезия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко поезия

    Тихо потраква клапана пак, Галено пляска ремъка в такт, Краси тревожно тръска глава, Как е възможно, Рено е това... Ето надува се маркуча пак, Без сиво тиксо, нямаше как, Цецо на помощ тича сега, Носи да шлайфа крива глава... Краси на старта застава за драг, Но за да тръгне бута се с крак, Дава се газ, но какво е това?!? Леле, "изпуши" тази кола... Май че Рено-то скапа се пак, И Краси вече няма мерак, "Бързо разкарвам тази кола, Тичам, купувам Фиат-а сега"...
    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

    #2
    Ейййййййййййййй...... Тцтцтцтцтцтцтцтц.........
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      браво

      браво супер е ако всеки се включи с по едно подобно и можем да си издадем книжка на фиатаджията поет
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Хехе тва от Мазда форума ли го изкопа?Защото и автора и Краси са ми колеги. Та ми е интересно до къде се е разпространило/
        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

        Коментар


          #5
          Обичам жените, обичам ги лудо! Жените приличат на някакво чудо! Жените ме карат да пиша поема, Жените ме карат на път да поема, Жените поемат ме - без да ги карам, С жените е лесно шест малки да вкарам, Жените са моя любим шоколад - Две следи отпред, две следи отзад... Д2 и Део, и ето че пея - Що пея, бе? Просто си нямам идея! Тез ноти отвътре ми идват изглежда - Обичам жените - от тяхната вежда, До тяхното пръстче със нокът изгризан! Обичам във тях като вкъщи да влизам, Обичам да лягам на тяхната цица, Обичам и боб да ми сипват в паница, Обичам лъжите им - толкова сладки, Обичам и техните тайни тетрадки, В които разказват за мен и за него, Историйки сглабят - подобно на
          Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
          Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

          Коментар


            #6
            Re: Малко поезия

            moko написа:
            Тихо потраква клапана пак, Галено пляска ремъка в такт, Краси тревожно тръска глава, Как е възможно, Рено е това... Ето надува се маркуча пак, Без сиво тиксо, нямаше как, Цецо на помощ тича сега, Носи да шлайфа крива глава... Краси на старта застава за драг, Но за да тръгне бута се с крак, Дава се газ, но какво е това?!? Леле, "изпуши" тази кола... Май че Рено-то скапа се пак, И Краси вече няма мерак, "Бързо разкарвам тази кола, Тичам, купувам Фиат-а сега"...
            Nino, мани го тва Рено! Вземи още един Фиат овреме, че да не пееш таз тъжна песен

            Коментар


              #7
              Очевидно не само любовта към жените подтиква към поезия,но тук идва и въпроса кое обичаме повече жените или колите
              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
              I am in love with my cars

              Коментар


                #8
                Replay написа:
                Очевидно не само любовта към жените подтиква към поезия,но тук идва и въпроса кое обичаме повече жените или колите
                Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ, "жена в кола" може ли?
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #9
                  johnfound написа:
                  Replay написа:
                  Очевидно не само любовта към жените подтиква към поезия,но тук идва и въпроса кое обичаме повече жените или колите
                  Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ, "жена в кола" може ли?
                  Класика в жанра.
                  Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                  Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                  Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                  Коментар


                    #10
                    Мда, 15 градуса февруари... Не е на хубаво тая жега... Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар

                    Working...
                    X