Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Протестно шествие блокира движението днес

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Протестно шествие блокира движението днес

    http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=13880Към това блокиране да прибавим протеста на таксиметровите шофьори и ще се получи, че ако не искате да си прекарате деня в колата, по-добре си стойте на работа или вкъщи и разчитайте на краката си.Успех колеги!

    #2
    имам изглед към цариградско, посока центъра задръстването почва от младост
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      pakumba написа:
      имам изглед към цариградско, посока центъра задръстването почва от младост
      Майката си трака са таксиджиите. Като се съберът и няма разпръскване. Ама и те са прави за много от исканията си. Работата им е една от най-гадните. По цял ден на път с пияници наркомани и други подобни. Ама и сред таксиджиите има доста престъпници и дилъри. Тия от правителството трябва да са доста внимателни днес какво ще направят да не се стига до ексцесии. Дано по скоро да разкрият това убийство, че да се разбере къде е истината.
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        Fiat 127 написа:
        pakumba написа:
        имам изглед към цариградско, посока центъра задръстването почва от младост
        Майката си трака са таксиджиите. Като се съберът и няма разпръскване. Ама и те са прави за много от исканията си. Работата им е една от най-гадните. По цял ден на път с пияници наркомани и други подобни. Ама и сред таксиджиите има доста престъпници и дилъри. Тия от правителството трябва да са доста внимателни днес какво ще направят да не се стига до ексцесии. Дано по скоро да разкрият това убийство, че да се разбере къде е истината.
        А бе не вярвам правителството да им направи застраховките живот, да им сложи преградните стъкла и паник бутоните.Пък и нещо не мога да вдена как на една Панда и Фабия може да се сложи преграда между предни и задни седалки. Що не ходят да се ежат на шефовете на фирмите им.Сбъркана работа!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Nino написа:
          Fiat 127 написа:
          pakumba написа:
          имам изглед към цариградско, посока центъра задръстването почва от младост
          Майката си трака са таксиджиите. Като се съберът и няма разпръскване. Ама и те са прави за много от исканията си. Работата им е една от най-гадните. По цял ден на път с пияници наркомани и други подобни. Ама и сред таксиджиите има доста престъпници и дилъри. Тия от правителството трябва да са доста внимателни днес какво ще направят да не се стига до ексцесии. Дано по скоро да разкрият това убийство, че да се разбере къде е истината.
          А бе не вярвам правителството да им направи застраховките живот, да им сложи преградните стъкла и паник бутоните.Пък и нещо не мога да вдена как на една Панда и Фабия може да се сложи преграда между предни и задни седалки. Що не ходят да се ежат на шефовете на фирмите им.Сбъркана работа!
          Според мен трябва да има някакви определени коли за таксита. А че шефчетата на фирмите са .......... така е. Обаче тези хора дето са пред парламента няма да си отидат туко така. Гледат по ТВ как са блокирали Орлов мост. Седят си все едно са на паркинг. В момента няма кой да им каже и копче. Абе цялата работа е много сбъркана. Как само се скараха, че представителите не им били тези. И Болен Лидеров как се накичи отпред с мегафон нямам думи
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар


            #6
            За медиците-ясно! Едва ли има някой против, напротив. Но тези таксиметрови шофьори... започват много да ме ядосват! Не стига, че голяма част, карат, като камикадзета ами, като пречукат някой от техните правят блокада на центъра и объркват и без това шашавото движение! Какво се виновни тези, които не стига, че са излезнали по-рано за да стигнат на време и пак закъсняват! Защо не се вдигнат един път, когато покачват цените на горивата!? Или да протестират, че не е открит убиеца на сестрите Белинейски!!! Хайка маломници са това за мен! Знам, че има и някои интелигентни екземпяри, които съдбата е направила таксиметрови шофьори, но те отдавна са се сляли с тълпата в стадото!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Абе хората са си прави. Всякакви льольовци стават "бакшиши", обаче това да бачкаш и да не знаеш кой луд ще ти извади нож, защото нямал пари и........не си е работа. Кофтито е, че за да се сети народа за нещо, първо трябва да стане някой инцидент.

              Коментар


                #8
                Mindzu написа:
                Абе хората са си прави. Всякакви льольовци стават "бакшиши", обаче това да бачкаш и да не знаеш кой луд ще ти извади нож, защото нямал пари и........не си е работа. Кофтито е, че за да се сети народа за нещо, първо трябва да стане някой инцидент.
                И с какво са прави ? Как ще им реши държавата проблемите, просто няма начин. Да си търсят правата при шефовете си, не може за всеки развилнял се психопат или наркоман в криза да се обвинява държавата. А и по принцип за прослойката "таксиджии" имам възможно най-отрицателното мнение.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  Такава абсурдистка история като тая на таксиджиите да се напънеш не можеш измисли. Открили, че работата им е опасна и блокирали най-важния вход към столицата.Абе хора, това е двумилионен град, престъпления непрекъснато стават. Ако всички професионални прослойки реагират като вас, затварят улиците и правят гражданите заложници на приумиците си, вие първи ще останете без хляб, понеже няма да има къде да се движите.Потресен бях днес като стигнах до Орлов мост и видях полицая да ми маха да се връщам обратно по Цариградско шосе. После ги видях да обясняват по телевизията, че не опирало до фирмите им да си преоборудват колите с паник бутони, трябвало държавата да махне наркоманите от улиците. Онемях. Излиза, че таксиметровите шофьори са ни будната съвест. Останалите, щом не затваряме улици, да не би да сме за наркомани по улиците?

                  Коментар


                    #10
                    ...

                    Коментар


                      #11
                      и те са хора и те имат семейства и искат като всички нормални хора да се приберат живи и здрави у дома.Нима всички не го искаме кой при приятелката си,кой при жена си и детето и те работят има изключения не отричам но къде ги няма? но да работиш през ноща и да стоиш цяла нощ буден не е работа лично аз когато си хващам такси да се прибера от купон,дискотека и т.н. умирам за сън и ги съжалявам,че трябва да работят по това време.Някой сигурно няма да се съгласят с мен и аз не ги упреквам но искам да кажа,че и тяхната не е лесна да не знаеш дали ще се прибереш... това е ужасно..

                      Коментар


                        #12
                        Mindzu написа:
                        Абе хората са си прави. Всякакви льольовци стават "бакшиши", обаче това да бачкаш и да не знаеш кой луд ще ти извади нож, защото нямал пари и........не си е работа. Кофтито е, че за да се сети народа за нещо, първо трябва да стане някой инцидент.
                        Има една приказка:"Не знаеш какъв ще качиш,ама и не знаеш при какъв ще се качиш".Така че и аз много-много не ги оправдавам! Гледах новините,ми то е пълна лудница!Хората не могат да се приберат в къщи!Ми ако стане голям пожар,от къде ще минат тия коли?А,линеиките..?
                        FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                        FIAT MAREA1.6 16V

                        Коментар


                          #13
                          Mindzu написа:
                          Абе хората са си прави. Всякакви льольовци стават "бакшиши", обаче това да бачкаш и да не знаеш кой луд ще ти извади нож, защото нямал пари и........не си е работа. Кофтито е, че за да се сети народа за нещо, първо трябва да стане някой инцидент.
                          Да, така е за съжаление! И с тези откачени маршрутки трябва да стане някой кървав инцидент и да ги закрият завинаги.Тези са отврат!
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            Колеги, стига с тия глупости - "не знаем дали ще се приберем". "изтребват ни като пилци", "искаме това, искаме онова..." Някой от вас знае ли утре, дали ще се прибере Кой от вас е защитен от злополуки, инциденти, нападение, смърт Вие не искате ли да карате без колан или да сте сигурни, че някой няма да ви обере жилището, докато сте на работа, или че децата ви ще се приберат безопасно от училище... Май само таксиджийте са хора - все за нещо ревът, все нещо не им е както трябва, все те са жетрви Накрая ще се окаже, че са по-застрашени от войниците ни в Ирак Наистина е жалко за убития човек, за една нищо и никаква сметка да си отиде от тоя свят, ОБАЧЕ да не е единствения убит човек в тая държава, та да се влияе заради това на цялото общество - какво са виновни хората по улиците Освен това, кой го знае, дали не е бил замесен в някакви далавери, както много други таксиметрови шофьори и да е трябвало да бъде премахнат Най-гадното в цялата работа е, че отново се спекулира с човешка жертва и отново се извличат дивиденти, и отново нинякой ще се облажи, а нищо няма да се промени и след време пак ще стигнем до същото положение

                            Коментар


                              #15
                              Днес искат колани да не слагат, а утре може да пожелаят и да не карат на фарове! Така, или иначе голяма част от тях го правят, а полицаите се правят че не ги виждат! Следващото им желание може да минават на чвервено, знае ли човек... За да се направят на полезни с това си висене и люпене на семки пред парламента се присъединиха към простеста срещу медиците...
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X