Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златен талон спасява шофьори от глоби

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    sev написа:
    и аз нямам нарушения
    Мен веднъж много лошо ме прекараха...На път за Пловдив, изпреварвам пъплещ камион, по едно нанадолнище, път прав и дълъг...Гадовете били в далечината - що изпреварваш, не видя ли маркировката,непрекъсната... Фиш... До Бургас примерно ако караш 100% по правилата ще ти трябва цял ден да стигнеш...

    Коментар


      #17
      Това е поредната простотия на КАТ.Ами неактивните шофери?Той не е карал изобщо, ама взема талон...абе глупост.А и това, че вдигнаха глобите да не би да доведе до по-малко нарушения?Единствените, които са напред от цялата тази работа за катаджиите друга полза няма.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #18
        бе бях чул и аз за тва ама точки ми взеха и изгорях иначе толкоз 6 години имах без акт та ако си го бях извадил спестявах точките ама...
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #19
          doofiat написа:
          И за мен е глупост този талон. По този начин дори ще стимулират правенето на нарушения до отнемане на този талон - а кога биха го отнели не се знае, а и на колко червени светофара ще мине докато го хванат също е неизвестно.
          Точно така!

          Коментар


            #20
            Sashe написа:
            До Бургас примерно ако караш 100% по правилата ще ти трябва цял ден да стигнеш...
            да бе :D стигам за около 5 часане бързам за никъде
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #21
              имам такова талонче и не е жълто, а червеникаво. Един ден имах работа близо до КАТ и си викам дай да проверя как стоят нещата с този златен талон. Хора почти нямаше (все пак са 3 или 4 гишета) и имаше такса от 1 и нещо (1 лв за КАТ и комисионна на банката) и всичко отне към 15 минути.Както казвате - спасява само първия път точките и ви дават синия талон. Но аз не мисля да се възползвам от тази промоция и мисля да не им давам повод да ми вземат талончето :D Още като си го взимах от гишето и викам на жената че сигурно куките като ме спират ще се пулят, а тя ме поправи че ще ме гледат с уважение. Донякъде е права. Спирали са ме няколко пъти. Като видят талона и се променят (аз седя и чакам да видя как ще реагират) - стават по-дрюжелюбни, по-весели, едно такова приятно - готино е. Един даже ме нарече "образцов водач". Преди и аз си мислех че това ще е повод да се заяждат зада ми направят мръсно и да ми върнат синия талон, но не е така, реалноста е съвсем друга, поне при мене Иначе карам, не е като да не карам - всеки ден карам. На година минавам към 30 000 - половината в София, другата половина извън София. До сега акт нямам, също не съм им давал и пари
              Audi 1.8S златен талон

              Коментар


                #22
                Дай Боже всеки му ....

                Коментар


                  #23
                  Днес в "24 часа" пак писаха за този талон. Някой от вас има ли такъв ? Далаверка е, аз мисля да подам документи, 2-3 лв. струвало издаването му.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #24
                    snake написа:
                    Днес в "24 часа" пак писаха за този талон. Някой от вас има ли такъв ? Далаверка е, аз мисля да подам документи, 2-3 лв. струвало издаването му.
                    Аз имам такъв талон. Преди година като го си го взех беше 1.30лв.
                    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                    Совалката средно на LPG
                    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                    Коментар


                      #25
                      Толкова е и сега! Баща ми преди месец си изкара! Нямате си и напредстава колко горд е от себе си, че от 2000 год. няма нито едно нарушение! Надявам се, и аз да имам неговия късмет и да успея да си изкарам такъв
                      Lancia Lybra 2,4JTD '03
                      Фиат Браво 1.9TD75 '97
                      Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                      Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                      Коментар


                        #26
                        Издаването на това жълто картонче ми звучи като издаване на "жълта книжка" То на някои шофьори трябва точно такива да им издават ама тогава критериите ще са малко по-различни ....Например някай идиот-камикадзе със 100 над разрешеното - директно излиза полицая и айде - подарък "жълта книжка" Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                        Коментар


                          #27
                          maiska написа:
                          Издаването на това жълто картонче ми звучи като издаване на "жълта книжка" То на някои шофьори трябва точно такива да им издават ама тогава критериите ще са малко по-различни ....Например някай идиот-камикадзе със 100 над разрешеното - директно излиза полицая и айде - подарък "жълта книжка" Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                          В повечето случай този който 6 години не е получил акт не е камикадзе.Има смисъл от такива талони.Стимулира се да не правиш нарушение и да си по-предпазлив,за да го получиш
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар


                            #28
                            Re: Златен талон спасява шофьори от глоби

                            Sev написа:
                            ... В София щастливците са 20.
                            Аз съм 5% от щастливците :D Само един път ме хванаха в издънка - за несветнати фарове. Сумтя, въртя, писа, драска и вика : "Аре, няма да пиша."Имам го от лятото на 2007. Като си подновявах книжката си го извадих. Ама гадовете си траят, чак като ги запитах дали могат да ми извадят, чак тогава признаха, че чакали да си го поискам. За една седмица го вадят някъде.
                            Пеш
                            ----
                            Ex Peugeot 206 -Служебен
                            ----
                            Ex Brava 1.6 16V ELX

                            Коментар


                              #29
                              Честито toshe!
                              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                              Коментар


                                #30
                                toshe: Каква е процедурата и бързо ли става?За 9 г. нямам актове нищо, само един фиш но го писаха на баща ми на името
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X