Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с една DV камера ( не свързан с Фиат )

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не става Извадих всичко от дъното, освен видео памет и т.н., и изключих всичко вградено от биоса.Търся кабел i-link с голям и малък конектор за Сони. Ако знаете къде може да се намери - казвайте.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #17
      Първо искам да кажа че DV-платката върви с интерфейсен кабел за видеокамерата ...значи USB,i-link и тн. отпадат ! След това може да се наложи да преинсталираш всички драйвъри и програмката от CD-което върви с камерата ! ДА рестартираш PC-то и след като Windows засече всичко - камера , хардуер устройства може да погледнеш за какво става дума ! Първият път на мен също не ми позволяваше да стигна до видео но после се оправи след като преинсталираш всичко ! Няма нужда да се бара рам видео и аудио , това са неверни твърдения ! Имал съм заигравка с видеокамера DV и дори всичко да е ок пак са нужни 60-80 мин. за сваляне на касетка с 50-60 мин запис
      Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
      "The best Ferrari is the one that I have still to build"
      Enzo Ferrari (1898-198

      Коментар


        #18
        относно софтуераFirewire :Sonic Foundry VegasAdobe Premiere
        Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
        "The best Ferrari is the one that I have still to build"
        Enzo Ferrari (1898-198

        Коментар


          #19
          Тук прочетох нещо което също върши работа :"Здравейте. Аз също имам дигитална камера Сони с касетка Мини ДВ. За сваляне на записаното от касетата на компютъра ползвам FireWire връзка и кабел /IEEE 1394 стандарт/. Съответно на камерата и компютъра трябва да има такива входове-изходи. След като се вържат двете устройства ползвам професионалния оригинален софтуер на Сони - 2 програми:1. Sony Vegas и2. DVD Architect - последни версии за сваляне от тук - СофтуерПървата програма има вграден кепчър /конвертор от аналогов в цифров вид/, т.е. самото сваляне на записа от касетата и превръщането му в цифров вид на компютъра. Файловете, които прави са с разширение ".avi" Хубавото на вградения кепчър е, че "разбира" и дели отделните клипчета, които сме заснели, а не прави един грамаден файл. В последствие това е много удобно за редактиране и направа на един краен филм. Програмата има камари екстри и ефекти. Обработката на свалените файлове в краен филм става със същата програма."Успех
          Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
          "The best Ferrari is the one that I have still to build"
          Enzo Ferrari (1898-198

          Коментар


            #20
            Бончо, след като мислиш че твърденията ми са неверни значи не си се сблъсквал с подобни проблеми което ще рече че може би са верни, аз лично не ти пожелавам да се сблъскваш с подобни неща(това е и една от идеите на уиндоус екс пи - той сам определя аи-ер-кю на устройствата), всичко което съм написал е от личен опит не от "чух оттам, прочетох от едисикаде"Програмата Вируал Дъб служи за разделяне, прекомпресиране и всичко за което се сетите свързано с видеообработка, лично на мен ми бяха необходими 2 години за да работя с нея и повечето и плъгини що годе нормално, който е мераклия да почва да я учи
            Peugeot 406, 2000 HDi 90
            ex. Peugeot 106 1,5 D
            ex. Ritmo 70 138B2.000
            ex. Tempra 2.0 159A6.046
            Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

            Коментар

            Working...
            X