Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за МУЛТИПЛА, мисля да купувам?????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    sachma написа:
    kiro_of_the_day написа:
    charlie написа:
    ...тя и от вън ми харесва, ама като знам общественото мнение, ме е страх да си призная...
    Не си само ти колега! Наистина е запомняща се кола. Преди два-три месеца имаше спряла една пред Мнистерство накултурата на "Стамболийски" - оглеждах я 10-тина минути, та чак охраната се заинтересува какво толкова я гледам. На мен ми харесва, а и ми се струва, че наистина е много функционална.
    Мултиплата като излезе и спечели "златната малинка"за най-грозна кола :D Какво токова ви харесва не знам, фиат направо се изложиха откъм външен дизайн.След всичките модели, които са били кола на годината в Европа да направят Мултипла...направо не знам.За возията нищо не мога да кажа, нито за компалтността.Но дизайна е ужас!
    Ужас е защото е испански, иначе като кола е страхотна никой който си я е купил не съжалява, много е удобна
    forza la FIAT
    http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

    Коментар


      #32
      ilkomotor написа:
      точно баничарките са ми страст....., иначе вида и е уникален и много КРАСИВ..даже, мен ми харесва,ама засега държат бая цена..10 000 лв. ..., ама мисля да купвам па..????
      В Габрово в една автокъща има една и май че беше за около 8000, ако някой проявява интерес ще прескоча да я видя и ще му дам данни.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #33
        Грозна... знам ли. Когато излезе, аз изобщо не бях фен на ФИАТ, дори напротив , но ме изкефи. Тогава не си го признавах защото не бях фен на марката, а сега като го кажа мислят, че ме кефи, защото е ФИАТ. Направо Параграф 22 Оглеждах 2 такива за последните 3 седмици - не за да купувам, а просто от любопитство. Вярвам, че си заслужава наградата за най-функционална кола. А каква площ на остъклението има, просто не е истина. Страшно слънчева отвътре. Според мен за семейна кола е страхотен избор.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #34
          И от мен едно ЗА за Мултипла.Явно е общо впечатление. И аз в началото си мислех че не може да има по-грозен автомобил, Но в момента съм и фен и си мисля, че следващата ми семейна кола вероятно ще е нещо подобно.Удобна, функционална, слънчева и различна!!!
          Lupo - The Monster
          Е83 3D

          Коментар


            #35
            Какво мислите за Мултипла

            Разстоянието от задните седалки до задната врата е повече от 80см.,при положение на задните седалки в по-задно положение,а както споменах по-горе те могат да се изместят с около 15-20см. напред и багажното пространство става по-голямо.

            Коментар


              #36
              Тя, че е грозна, грозна е, но трябва да се замислим, че двете най-продавани коли на всички времена, фолксваген костенурка и ситроен "грозното пате" също не са много красиви. Извода, според мен е, че една кола се определя дали е красива по своята функционалност и именно функционалността я прави красива или не. Мисля, че нещо в този дух беше казал и създателя на Форд Мустанг - Ли Якока. Така че, колата си е супер отвсякъде.
              Shit happens, sometimes...
              Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
              Marea 1.8 HLX - червена като аватара

              Коментар


                #37
                На мен лично страшно много ми харесва, но нямам пари да си купя такава.Никак не е грозна по скоро е нестандартна.
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #38
                  Хайде и едно женско мнение: СТРАХОТНА кола, много екстравагантна и много впечатляваща!!! Влюбих се в нея в момента в който я видях.... За мен това е идеалния автомобил за 3-4-членно семейство. И определено съм за вариант дизел.Успех с избора

                  Коментар


                    #39
                    Дизела е О.К. А какво ще кажете за варианта с фабричен метан?Иначе като кола е страхотна.
                    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                    Трезвен ТУК не пиша!
                    Un Italiano Vero

                    Коментар


                      #40
                      Къде си виждал мултипла с фабричен метан?? Продава ли се в бг някъде и колко пари е
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #41
                        infineon написа:
                        Къде си виждал мултипла с фабричен метан?? Продава ли се в бг някъде и колко пари е
                        http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/fiat/multipla/ http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...etailsЯвно има
                        Marea Weekend HLX Jtd 110

                        oO(_)____////____(_)Oo

                        Коментар

                        Working...
                        X