Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за МУЛТИПЛА, мисля да купувам?????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво мислите за МУЛТИПЛА, мисля да купувам?????

    дайте отзиви...????добра ли е,не е ли???някой има ли????доволен ли е???..колебая се м/у бензин 1.6, и дизел....
    0888/327-337-skaip:ilkomotor1a

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      зависи дали старата или новата. имам в предвид старата, със странния външен вид, която беше доста оплюта заради него. ако е от старата, един познат от гърция си купи преди около година, и се кълне, че по-функционална кола не бил карал. а и аз се возих няколко пъти и вътре ми харесва много (тя и от вън ми харесва, ама като знам общественото мнение, ме е страх да си призная...). неговата е JTD ~ 105к.с.колкото до новата, за нея гледах некви тестове по файв джиър, ли беше, по топ джиър, не си спомням и се представи много добре. май го имам филмчето - ще го потърся....п.п. колкото и да съм фен на бензиновите двг, за такъв тип кола май е по-добре дизеляк.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        точно баничарките са ми страст....., иначе вида и е уникален и много КРАСИВ..даже, мен ми харесва,ама засега държат бая цена..10 000 лв. ..., ама мисля да купвам па..????
        0888/327-337-skaip:ilkomotor1a

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            С една такава количка ще стоиш доста добре на пътя , много рядко се срещат по улиците и като видя подобна се обръщам, докато се скрие зад ъгъла, но избирай внимателно, макар че няма голям избор, но кола се купува рядко.
            Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
            Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
            I am in love with my cars

            Коментар


              #7
              charlie написа:
              ...тя и отвън ми харесва, ама като знам общественото мнение, ме е страх да си призная...
              Не си само ти колега! Наистина е запомняща се кола. Преди два-три месеца имаше спряла една пред Министерство накултурата на "Стамболийски" - оглеждах я 10-тина минути, та чак охраната се заинтересува какво толкова я гледам. На мен ми харесва, а и ми се струва, че наистина е много функционална.
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Това е най страхотния и удобен автомобил който съм каралНасочи се към дизела

                Коментар


                  #9
                  Мен също ме кефи мултипла шестместен и много функционален. Като ги гледам в мобилето някои са с много гадни тапицерии - червени.
                  tempra 1,6

                  Коментар


                    #10
                    kiro_of_the_day написа:
                    charlie написа:
                    ...тя и от вън ми харесва, ама като знам общественото мнение, ме е страх да си призная...
                    Не си само ти колега! Наистина е запомняща се кола. Преди два-три месеца имаше спряла една пред Мнистерство накултурата на "Стамболийски" - оглеждах я 10-тина минути, та чак охраната се заинтересува какво толкова я гледам. На мен ми харесва, а и ми се струва, че наистина е много функционална.
                    Мултиплата като излезе и спечели "златната малинка"за най-грозна кола :D Какво токова ви харесва не знам, фиат направо се изложиха откъм външен дизайн.След всичките модели, които са били кола на годината в Европа да направят Мултипла...направо не знам.За возията нищо не мога да кажа, нито за компалтността.Но дизайна е ужас!
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      Това, че има по-нестандартен вид не значи, че е грозна за мен е страхотна, но всеки има право на мнение Аз съм сигурен, че който и да се качи и да я покара два дни няма да иска да слезе от нея

                      Коментар


                        #12
                        Един ден поогледах една такава, доста ми хареса. Наистина е много функционална, въпреки че цената е бая височка.
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #13
                          turbo.i.e написа:
                          Това че има по нестандартен вид не значи че е грозна за мене е страхотна но всеки има право на мнение
                          Абселутно!
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            засега оглеждам все още....реших да е дизел,да.,а повечето са внос не от италия а от швейцария...чудна работа?????- а вътре е уникат..........с 3 седалки отпред!!!!
                            0888/327-337-skaip:ilkomotor1a

                            Коментар


                              #15
                              Да ти дам един съвет.Аз лично имам Мултипла 105JTD 1999г.Приказките за грозно и за не знам какво още ги правят тия дето си карат още жигулите или нямат достатъчно смелост да погледнат през собствените си очи, а чакат някой журналист да им каже кое е хубаво и кое не.Истината: 1. Михаел Шумахер има същата!!!!!!!!!2. Освен наградата за грозна кола, никой не казва че има и награда за най-функционална кола.3. На петнадесетата минута разбираш, че караш нещо съвсем различно от останалите коли.4. Няма дете веднъж качило се отпред да иска да слезе.5. Вече по-сериозно: ако взимаш задължително вземи с дизелов мотор. Мощността и ускорението са съвсем на място.6. Колата е изключително стабилна, дори при силен страничен вятър. 7. Удобна е за каране както в града(дълга е само 4м), така и за дълъг път.8. За пет минути се свалят задните седалки и можеш да играеш карти отзад ако искаш.9. Има лек недостатък, че е малко широка, но се свиква бързо.и последно Приготви се да те оглеждат постоянно, да те спира всеки катаджия(не за нарушение, а просто и те душа носят и искат да погледат).Но не ти трябва автокаско за кражба(няма толкова луди крадци, колата се издирва за нула време и всеки я помни)

                              Коментар

                              Working...
                              X