Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хаинбоаз от днес след обяд - 04.02.07

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хаинбоаз от днес след обяд - 04.02.07

    Днес пак "красива" гледка в Прохода на Републиката - километри колони с тирове и затворен проход няколко часа.
    Прикачени файлове
    Punto SX 1.1 55

    #2
    може би е нормално, но за пръв път виждам...
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Re: Хаинбоаз от днес след обяд - 04.02.07

      Един въпрос лекичък. Ако трябва да се придвижа по посоката в която са и тировете каво става? В смисъл вися си зад тях 5-6 и повече часа, търся друг маршрут, перкам в насрещното с риск да се размажа някаде или да си режа вените щото и без това ще замръзна от студ?
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        Ето и пътя за Пампорово - в събота и в неделя.Ако някой иска да кара ски там, сняг има доста. Картата е 34лв за цял ден и 22 за половин.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          красота
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            Еми така е, аз зимните си гуми не съм пробвал на сняг тази година (е качвах се до Витоша, към Копитото и нагора още), те веригите наслагали :D

            Коментар


              #7
              Re: Хаинбоаз от днес след обяд - 04.02.07

              Fiat 127 написа:
              Един въпрос лекичък. Ако трябва да се придвижа по посоката в която са и тировете каво става? В смисъл вися си зад тях 5-6 и повече часа, търся друг маршрут, перкам в насрещното с риск да се размажа някаде или да си режа вените щото и без това ще замръзна от студ?
              Ами за жалост перкаш в насрещното щото пътя е бил затворен от 10 ч до към 17 ч. Снимките са от един приятел не съм пътувал аз. Но той е пуснал един от спътниците напред пеш около половин км който пък е навигирал моя човек по телефона - зададе ли се тир търси промеждутък в колоната и така за около 1 ч и нещо са изпреварили задръстването - но предвид това че алтернативата е била да висят 6-7 ч в студа. Все пак си е риск добре че всичко е минало добре.
              Punto SX 1.1 55

              Коментар


                #8
                doofiat написа:
                Еми така е, аз зимните си гуми не съм пробвал на сняг тази година
                качваш се на Боровец ако не да караш ски, то поне да се разходиш и ще си пробваш гумите
                Audi 1.8S златен талон

                Коментар

                Working...
                X