Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Играете ли тото?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Играете ли тото?

    колеги, играете ли на тото? колко редовно и имате ли си числа? от колко време сте запалени тотаджии? кой ви е любимият вариант 6/49, 6/42, 5/35? и някой печелил ли е нещо повече от 3-ка? :D аз лично играя някъде от година почти редовно. имам си една комбинацийка и си я пускам. за съжаление досега не съм спечелил нищо. 2-3 пъти тройки, ама и то все във 3-ти тираж на 6/49 дето не се изплащат други печалби освен 6-ца вчера (01.02.07) в тиража на 6/49 падна джакпот малко над 2 млн. лева пс: предварително моля темата да не се обръща на разни там еврофутболи и прочие.
    Fiat Punto S55 1.1
    Fiat Forever!

    #2
    Жeната играе тото. В началото пускаше всеки път фиш, но сега пуска един фиш за 10 тегления . Печели често 3-ки от I и II теглен. Няколко пъти е удряла 5 от 3-то теглене - много е гадно. Обещала е ако спечели да ми купи Ауди А8
    Audi 1.8S златен талон

    Коментар


      #3
      Имам една близка позната. Тя и още 8 нейни колеги от работата са се събрали и играят заедно, т.е. събират пари и пускат някакви комбинации ли беше, вълчи капани ли беше... Често печелят дребни суми; тя казва, че като тегли чертата с тези малки печалби си връщат парите за тото някъде на 70%. Сптември месец обаче ми се похвали, че ударили нещо по-едро и си разделили по около 7000лв на човек. Та така... Иначе аз изключително рядко пускам тото... 1-2 пъти в годината и то ей така... без никаква идея (джакпот или др.).
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Аз по принцип не играя, но пускам по някой фиш когато нарастне джакпота Вчера гледах по новините, че един американски дядо на 84 години е спечелил 245’000’000$ от някакъв техен тотализатор А най-голямата печалба в света, май беше 324’000’000$

        Коментар


          #5
          От дъжд на вятър...То ако на това разчита човек...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Не съм пускал никога, но все се каня и все не ми остава време, мързи ме ида или нещо друго...

            --------------------

            Коментар


              #7
              Само като имам пъхнат във весника попълнен фиш, минавам и го пускам някъде.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                От дъжд на вятър...То ако на това разчита човек...
                аз го разбирам по-скоро като тест на късмета си. знае ли човек какво ще му поднесе съдбата абе както е казал мъдрецът "който играй, пичели"
                Fiat Punto S55 1.1
                Fiat Forever!

                Коментар


                  #9
                  Тото и какъвто и да било друг хазарт- никога!Само веднъж пуснах тото и дори не се поинтересувах за тегленето после. Нямам никаква вяра на такъв род игри, а и не обичам да насилвам късмета си
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #10
                    Punto_S написа:
                    kiro_of_the_day написа:
                    От дъжд на вятър...То ако на това разчита човек...
                    аз го разбирам по-скоро като тест на късмета си. знае ли човек какво ще му поднесе съдбата абе както е казал мъдрецът "който играй, пичели"
                    "който не играи - не губи" :D

                    Коментар


                      #11
                      Аз само на мачове залагам.
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        амии

                        Ако не забравя си пускам всяка седмица - по един път, колкото да се отчетта До сега само 3-ки и 4-ки, нищо по-голямо. Тъкмо да се откажа да си пускам и падне някоя 3-ка или 4-ка и пак се зарибя...
                        Истината е някъде там!

                        Коментар


                          #13
                          тъй като изрично колегата е споменал да не го обръщаме на други хазартни залози ,само ако някой има възможности ,желание и мерак да залага или играе покер в интернет ще го открехна на "тънкостите "на занаята не ми се дават примери и сметки с тотото ,какъв е шанса да спечелиш 6-ца ,около 450 години игра е някъде
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #14
                            Играя редовно. Започнах още като ученик - пусках ТОТО 1. След това като студент играех и ТОТО 1 и ТОТО 2 (6/49). ТОТО 1 ми беше голяма тръпка, отделях по няколко часа седмично, за да чета статистики, прогнози и т.н. Имах една сравнително прилична печалба - 3-ма души си поделихме 108 лв., което по соц. време и в студентските години си беше цяло богатство. След това постепенно загубих интерес и към футбола, и към залаганията на мачове.А ТОТО 2 (6/49) играя постоянно, по-рядко пускам и фишове 6/42. Мисля, че не съм пропускал тираж от 20-ина години. Нямам по-голяма печалба от 4-ка. Играя продължителни периоди с постоянни числа, на няколко години ги сменям. Отвреме навреме имам "предчувствия" и пускам и други числа освен постоянните. Месечно давам около 30 лв. за ТОТО. Надявам се, че някога ще спечеля 6-ца. А дотогава ми остава утехата, че спонсорирам спорта
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #15
                              Доста рядко, с обикновен фиш и само като видя, че джакпота е над милион
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар

                              Working...
                              X