Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицаи в акция или как да си уплътним времето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Полицаи в акция или как да си уплътним времето

    Ето какво правят наще полицаи ,а после се чудим защо ги няма на възловите места (проблемните)http://delian.blogspot.com/2007/01/blog-post_26.html
    Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
    Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

    #2
    Re: Полицаи в акция или как да си уплатним времето

    asus написа:
    Ето какво правят наще полицаи ,а после се чудим защо ги няма на възловите места (проблемните)http://delian.blogspot.com/2007/01/blog-post_26.html
    FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
    FIAT MAREA1.6 16V

    Коментар


      #3
      Ебати тъпанарите
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Re: Полицаи в акция или как да си уплатним времето

        asus написа:
        Ето какво правят наще полицаи ,а после се чудим защо ги няма на възловите места (проблемните)http://delian.blogspot.com/2007/01/blog-post_26.html

        Коментар


          #5
          не са малко прости. ама ми се струва, че не са наши полицаи
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Тва последното не го разбрах А на тоя ревльо дето е написал тази тема .. мога да му кажа само едно. Ама няма да му го казвам щото е нецензурно. И аз чаках близо 1 час да мина на светофара на Люлин след тунела (понеже беше минал на жълта мигаща светлина) ама не пиша цели статий. Сигурен съм че поне 10% от посетителите на форума също са висяли ама не се оплакват. Сигурен съм че е имало далеч по натоварени кръстовища на които също са изключили светофарите заради дъжда. Друго щеше да е ако примерно стоят 100 метра след светофара и спират коли. Господина още не е дораснал до такава степен че да му се осигурява безпрепиятствено преминаване през кръсовищата както да речем на президента или министър-председателя. Ама тва е. Той си плаща данъците и има право да иска А дали това което се иска от него и той е толкоз перфектен колкото изисква от КАТ, това е друг въпрос с известен отговор.

            Коментар


              #7
              ЧШШШШШШШШШШ за УШЕВИТЕ в този форум добро или нищо! Ша ва замоля... да спазваме форумния МИР! А бе този ти пак ли почна?! Поразгледай малко из другите форуми също има полицаи, но не "реват" за най-малката закачка.Пренатягаш гайките!
              The_Wicker_Man написа:
              Тва последното не го разбрах А на тоя ревльо дето е написал тази тема .. мога да му кажа само едно..
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                The_Wicker_Man написа:
                Тва последното не го разбрах А на тоя ревльо дето е написал тази тема .. мога да му кажа само едно. Ама няма да му го казвам щото е нецензурно. И аз чаках близо 1 час да мина на светофара на Люлин след тунела (понеже беше минал на жълта мигаща светлина) ама не пиша цели статий. Сигурен съм че поне 10% от посетителите на форума също са висяли ама не се оплакват. Сигурен съм че е имало далеч по натоварени кръстовища на които също са изключили светофарите заради дъжда. Друго щеше да е ако примерно стоят 100 метра след светофара и спират коли. Господина още не е дораснал до такава степен че да му се осигурява безпрепиятствено преминаване през кръсовищата както да речем на президента или министър-председателя. Ама тва е. Той си плаща данъците и има право да иска А дали това което се иска от него и той е толкоз перфектен колкото изисква от КАТ, това е друг въпрос с известен отговор.
                Колега, не си съвсем прав -наистина на много от нас редовно се случва да чакаме заради такива проблеми , но просто човека е решил да сподели мнение.Нали все пак живеем в демократични условия.Не мисля че си прав ,че е ревльо.В интерес на истината не един път се е случвало и аз да съм свидетел както предполагам и много от колегите във форума на Случаи в които няма намеса на КАТ.
                Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
                Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

                Коментар


                  #9
                  На филмчето не са наши полицай. Но това не значи че съм доволен от работата им! (на нашите)
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    #10
                    И кое е обидна квалификация към колега. ’Ревльо" е за оня от блог-а. Не го знам дали е някой от форума. Ако ревльо е обидна квалификация ... извинявай. Май ти пренатягаш гайките. Нещо се изявяваш като форум полицай. Само търсиш кво да се зачекнеш. Обидна квалификация било. Кое ? Ще ВА замолА да не се занимавате с моята особа като не ВА устройва начина ми на изразяване. Като почна да псувам или да ругая ок. Но при положение че не съм казал дори една обидна думичка, дори пост-а ми не е насочен към някой от форума, ще ВА замоля да избивате комплексите си на друго място.

                    Коментар


                      #11
                      Абе ама вие ушевите се мислите за..... Раздавате правосъдие,а самите вие не спазвате закона.Като карах с фолио на стъклата ме спират за стъклата,полицаи с фолио на всичките стъкла 100% и с цялото си нахалство искаха да ми свалят фолиото,да ме спират от движение и да ми пишат актове Такава държава сме... Полицаите могат да минават на червено,да правят каквото си искат и като ги спрат за някое грубо нарушение "ооо що не каза по рано,че сме колеги,айде лек път"....
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        The_Wicker_Man написа:
                        И кое е обидна квалификация към колега. ’Ревльо" е за оня от блог-а. Не го знам дали е някой от форума. Ако ревльо е обидна квалификация ... извинявай. Май ти пренатягаш гайките. Нещо се изявяваш като форум полицай. Само търсиш кво да се зачекнеш. Обидна квалификация било. Кое ? Ще ВА замолА да не се занимавате с моята особа като не ВА устройва начина ми на изразяване. Като почна да псувам или да ругая ок. Но при положение че не съм казал дори една обидна думичка, дори пост-а ми не е насочен към някой от форума, ще ВА замоля да избивате комплексите си на друго място.
                        Добре, приемам го и моментално трия цветното.За разлика от Вас, аз мога и виждам грешките си, когато не съм прав."Вас", знаеш кого имам предвид още.Форумен полицай не съм, защото аз и другите колеги натоварени с тези задачи искаме толкова малко...общо взето ТРИ неща: Да се пише на кирилица, да не се повтарят теми, и да се спазва приемлив език.Това е полицейщината моята и на колегите ми.Предлагам да не се не коментира повече, естествено, че няма да заключа темата.На филма каквото има да се казва е казано! Съгласен?!
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #13
                          Ма чакайте бе. Кво ми се нахвърляте всички. Кой е казал че съм полицай. И в предни теми пак ми се нахвърляхте и тогава пак казвах че не съм. Не знам защо си мислите че "като съм на тяхна страна" (не че съм ня тяхна страна ама съм обяснявал защо .. не че изпитвам симпатий ама ... не мога да намеря думата) съм полицай. Не съм. Сега не можем да кажем на черното бяло. ФАКТ е че много от тях бездействат. Всички си имат косури. Не мога да приема обаче всеобщото твърдение "ние им плащаме заплатите". И те плащат данъци. И много ме дразнят подобни подмятания. Те нищо не правили. Ами ние какво правим. Да не е наша работа да им вършим тяхната работа, но нека се замислим че тяхната работа е свързана с нас - гражданите. Не им ли окажем съдействие те не могат да свършат тяхната. И пак съм давал примера с джебчийте. Най простия. Хващат го граждани, идва полиция, хващат го джебчията. И питат гражданина ще ги придружи ли до РПУ за да пусне жалба. Той казва че бърза, няма смисъл или нещо от тоя род. Е нали знаете че те не вкарват в затвора. Тези които са малко по наясно с материята трябва да знаят че работата е на съда. Полиция и прокуратура трябва да съират доказателства за да ги представят пред съда и те да издържат за да ги вкарат в затвора. А какви по ценни доказателства от потърпевшия? Иначе знаеме да ляляме. Да и аз съм си патил от тях но не изпитвам злоба. Те са буфера между ония ВИП персоните в бялата сграда на пл. Народно Събрание и народа. Всички намират в тях отдушник за нещастията си. Те са виновни за всичко. Ето това не ми харесва на мен. А и съм по чепат човек и нека има и едно мнение на "чорчик". Нека съм опозиция за да има дискусий. Но не съм полицай. Средностатистически българин който също си плаща данъците.П.С. Извинявам се за 1-вия ми пост. И аз не съм се изразил правилно. Без да искам съм написал ПОСТ ( и вероятно по това се е заблудил колегата нино и е счел че наричам ревльо юзера който е пуснал темата. Пак искам да поясня че това беше насочено за автора на публикацията в БЛОГ-а.) вместо "текста" или там каквото и да е друго.

                          Коментар


                            #14
                            Абе колеги подтекста на филмчето е че в чужбина движението е така уредено и водачите спазват правилника както се изисква и затова техните катаджии си играят на пинкпонк. :D Какво друго да правят като няма нарушители.А тук нашите се скъсват от работа
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              #15
                              коцев написа:
                              Абе колеги подтекста на филмчето е че в чужбина движението е така уредено и водачите спазват правилника както се изисква и затова техните катаджии си играят на пинкпонк. :D Какво друго да правят като няма нарушители.А тук нашите се скъсват от работа
                              e как можа такова определение да дадеш ! сега никой няма да опита чорба p.s. та като казах,чорба на тоя цесекарският индиец гаранция са му скъсани чорапите ,уж селекция щеше да прави
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X