Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ви е мнението за този уред Sparky GUR 12S

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ви е мнението за този уред Sparky GUR 12S

    Здравейте какво ви е мнението за този гайковерт на Спарки.Навил със се да го вземам някой може ли да ми каже цена защото във В.Търново на никой магазин не могат да ми дадат точна информация.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Re: Какво ви е мнението за този уред.

    Tornado написа:
    Навил със се да го вземам някой може ли да ми каже цена защото във В.Търново на никой магазин не могат да ми дадат точна информация.
    Мнение нямам, но в момента е в промоция в Mr. Bricolage - 69.99лв.http://www.mr-bricolage.bg/index.php...np=14&cat=10Е може би не е точно този модел, но е подобен ...
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #3
      Re: Какво ви е мнението за този уред.

      masterkar написа:
      Tornado написа:
      Навил със се да го вземам някой може ли да ми каже цена защото във В.Търново на никой магазин не могат да ми дадат точна информация.
      Мнение нямам, но в момента е в промоция в Mr. Bricolage - 69.99лв.http://www.mr-bricolage.bg/index.php...np=14&cat=10Е може би не е точно този модел, но е подобен ...
      Нищо общо колега между двата уреда отвертката е със сила от порядъка на 3-4n.m,а гайковерта е със сила 200n.m и спокойно с него можеш да си развиеш гайките от джантата и смениш гумата.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Re: Какво ви е мнението за този уред.

        Tornado написа:
        Нищо общо колега между двата уреда отвертката е със сила от порядъка на 3-4n.m,а гайковерта е със сила 200n.m и спокойно с него можеш да си развиеш гайките от джантата и смениш гумата.
        Sorry колега, за подвеждащото инфо!
        BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
        Среден разход на газ

        Коментар


          #5
          Някъде в порядъка 160-220 лева ми се върти в главата.В интрес на истината и аз се бях навил за такова нещо ма за Българско производство доста скъпичко .Цените на западните пак са толкова.Не че не бих стимулирал нащо производство ма дебело ми се видя поне за сега .П.С. Не съм 100% сигурен за цената
          Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
          Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

          Коментар


            #6
            На Бош същия уред цената се умножава по 2-3 спрямо тази на Спарки.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              От тия магазини колега не купувай нищо. Стоките им кажи речи за нищо не стават. И да се запушват дупките по кочините не стават. Ще настинат прасетата. По добре отиди в някое представителствто на Бош или Спарки и се снабди с уреда от тях. Да чукам на дърво не съм патил от големите вериги магазини, ама пък приятели се ореваха. Кой от Технополис, кой от техномаркет, Мр. Бриколаж, Практикер. Тя стоката е една и съща. Обаче като ти се счупи се почва едно ходене по мъките. Ела днеска, ела утре, ние тук не ги оправяме. Трябва да отидеш еди къде си, там ни е сервиза.Отидеш на посочената дата когато трябва да е готов, не са открили повредата. Или е закърпено колкото да го сдадат и след няколко дена пак се счупи.

              Коментар


                #8
                Смятам ,че Киров Бош е добър представител на тези марки ел.уреди.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  asus написа:
                  Някъде в порядъка 160-220 лева ми се върти в главата.В интрес на истината и аз се бях навил за такова нещо ма за Българско производство доста скъпичко .Цените на западните пак са толкова.Не че не бих стимулирал нащо производство ма дебело ми се видя поне за сега .П.С. Не съм 100% сигурен за цената
                  Намерих го вече,но цената му е 360лв. тук в Карлово.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар

                  Working...
                  X