Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервизно ръководство за Fiat Brava на bg

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервизно ръководство за Fiat Brava на bg

    Не знам дали темата е за този раздел,но искам да попитам дали някой знае къде мога да намеря Сервизно ръководство за Fiat Brava на български език(руски)?Благодаря предварително!
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    #2
    Re: Сервизно ръководство за Fiat Brava на bg

    MartoModev написа:
    Не знам дали темата е за този раздел,но искам да попитам дали някой знае къде мога да намеря Сервизно ръководство за Fiat Brava на български език(руски)?Благодаря предварително!
    Все-още такова няма издадено, но се надявам,клуб Фиат БГ, да прегърне идеята която подхвърлих и да преведем едно такова ръководство, та и пари да има и за преводачите и за клуба!

    Коментар


      #3
      Re: Сервизно ръководство за Fiat Brava на bg

      hit-ko написа:
      MartoModev написа:
      Не знам дали темата е за този раздел,но искам да попитам дали някой знае къде мога да намеря Сервизно ръководство за Fiat Brava на български език(руски)?Благодаря предварително!
      Все-още такова няма издадено, но се надявам,клуб Фиат БГ, да прегърне идеята която подхвърлих и да преведем едно такова ръководство, та и пари да има и за преводачите и за клуба!
      Христо, това трябва да го направи технически грамотно лице (авто-специалист с отличен английски/италиански...).
      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

      Коментар


        #4
        Ами айде ще платиме каквото трябва стига да се направи найстина и да бъде кадърно

        Коментар


          #5
          преди повече от година и аз имах подобно предложение, но явно сега му е дошло времето. казвайте сумата и да почваме превода!
          Брава 1.6 16V ELX
          Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

          Коментар


            #6
            В смисъл че ти си се навил да го преведеш?В тоя случай по скоро ти трябва да кажеш сума, пък ние да обсъдим как да я съберем.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Re: Сервизно ръководство за Fiat Brava на bg

              perlsite написа:
              hit-ko написа:
              MartoModev написа:
              Не знам дали темата е за този раздел,но искам да попитам дали някой знае къде мога да намеря Сервизно ръководство за Fiat Brava на български език(руски)?Благодаря предварително!
              Все-още такова няма издадено, но се надявам,клуб Фиат БГ, да прегърне идеята която подхвърлих и да преведем едно такова ръководство, та и пари да има и за преводачите и за клуба!
              Христо, това трябва да го направи технически грамотно лице (авто-специалист с отличен английски/италиански...).
              Разбира се, че трябва да стане грамотно и с технически превод, ама аз смятам, че в нашия форум има от всичко по много и няма начин да не се намерят поне двама подходящи! Иначе, това си е назряла необходимост и не виждам извън нашата сфера кой ще го направи, честно да ти кажа!

              Коментар


                #8
                В един руски сайт видях сервизно ръководство и струвше около 10$

                Коментар


                  #9
                  Iwan написа:
                  В един руски сайт видях сервизно ръководство и струвше около 10$
                  Да, ама на руски, предполагам - а тук повечето са по-наясно с английския отколкото с руския

                  Коментар


                    #10
                    аааа има и руско говорящи, и то перфектно, остава само да ги навия
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                    Коментар


                      #11
                      Slavi_Lancia написа:
                      аааа има и руско говорящи, и то перфектно, остава само да ги навия
                      Да не би да знаят само вицовете за Петка и Чапаев ?! Тука трябва технически советски

                      Коментар

                      Working...
                      X