Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зимни спортове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Зимни спортове

    Мисля,че е време и на тази тема да се обърне малко внимание а именно - какво предпочитате ски или сноуборд и тн.Аз, лично снощи бях на Боровец на нощна и за пръв път се качих на сноуборд...мисля, че вече си имам зимна краста жестоко е!!! Който не е опитвал нека го направи! Усещането да се заперкаш яко надолу е неописуемо :D е поне на мен доста повече ми допада от ските...
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    на сноуборд не съм се качвал обаче на ски съм много добър
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Зимни спортове

      Да не забравяме и най-вълнуващия зимен спорт , а именно подледния риболов Иситнско премеждие си е ако леда е с дебелина под 20 см.
      Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

      Коментар


        #4
        Аз също не съм се качвала на снуборд - но имам голяяяяяям мерак. Иначе за ските може и едно състезание да си направим

        Коментар


          #5
          давам безплатни уроци по ски (ама от догодина ) ,че имаше малко инциденти лятото
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Re: Зимни спортове

            viktorson написа:
            Мисля,че е време и на тази тема да се обърне малко внимание а именно - какво предпочитате ски или сноуборд и тн.Аз, лично снощи бях на Боровец на нощна и за пръв път се качих на сноуборд...мисля, че вече си имам зимна краста жестоко е!!! Който не е опитвал нека го направи! Усещането да се заперкаш яко надолу е неописуемо :D е поне на мен доста повече ми допада от ските...
            Доста отдавна и аз не съм карал ски,макар че едно време всяка събота и неделя бяхме на Юндола.иИ много ми е мерак за сноуборд.В добрите стари времена карах скеит,не е същото ама тръпката сигурно е същата? Ма тя и природата се обърна срещу тия зимни спортове,малко сняг,топло е...щом правят изкуствен
            FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
            FIAT MAREA1.6 16V

            Коментар


              #7
              абе да ти кажа, поне според мен скоростта, при сноуборда е по - добра и е по - яко като се изтърсиш абе голяма мания е тва...чакам да ми минат сега изпитите е като се поосвободя запрашвам някаде да си начеша крастата
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар


                #8
                viktorson написа:
                абе да ти кажа, поне според мен скоростта, при сноуборда е по - добра и е по - яко като се изтърсиш абе голяма мания е тва...чакам да ми минат сега изпитите е като се поосвободя запрашвам някаде да си начеша крастата
                за скороста малко си се убъркал - ските позволяват доста по-висока скорост
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  дам май аз не се доуточних...казах го във връзка със скейта, за който спомена колегата
                  Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                  Коментар

                  Working...
                  X