Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

да Ви се похваля

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    да Ви се похваля

    Колеги, да ви се похваля имам си вече ’брава’ 1.6 ЕЛХ
    Mercedes E200 coupe

    #2
    Ха, че това хвалба ли е?! Пусни снимки, допиши я в подписа, викни духовата музика и поръчай по бира! Честито, да те слуша и радва! :D
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Честито !!!ХАйде следващата неделя, ако е гот времето да я видим?От мен един съвет: ако ще е с тунинг - не слагай нищо универсално. Всяка част трябва да е изработена специално за твоята кола. Или поне преработена за нея.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Честито Ице Със здраве да си я караш и само безавариини,много да те слуша Коя година е? От колко са и къде са тия фиат срещи да дойда и аз някой път :D
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Честито!!!Вече има още един горд собственик на Фиат!
          bravo-bravisimo

          Коментар


            #6
            Честита да ти е колата и с здраве и безаварийно да си я караш.А за срещите може да се информирате ето тук Следете за нова тема която ще бъде пусната в Сряда най-вероятно.Такаче ви чакаме. Ако не разберете описанието там ми пишете на ЛС аз ще ви обясня по-добре къде се намира.

            Коментар


              #7
              niksun написа:
              Честита да ти е колата и с здраве и безаварийно да си я караш. А за срещите може да се информирате ето тук Следете за нова тема която ще бъде пусната в Сряда най-вероятно.Такаче ви чакаме. Ако не разберете описанието там ми пишете на ЛС аз ще ви обясня по-добре къде се намира.
              В сряда ще се пусне тема с ново място за срещи?
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                kireto_007 написа:
                Честито!!!Вече има още един горд собственик на Фиат!
                Той преди бравата имаше типо
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Abarth. написа:
                  niksun написа:
                  Честита да ти е колата и с здраве и безаварийно да си я караш.А за срещите може да се информирате ето тук Следете за новатема която ще бъде пусната в Сряда най вероятно.Такаче ви чакаме.Ако неразберете описанието там ми пишете на ЛС аз ще ви обясбя по добре каде се намира.
                  В сряда ще се пусне тема с ново място за срещи?
                  Значи пак до уточня, че срещата ще бъде там няма да се сменя мястото на срещата, а просто ще бъде пусната нова тема са срещата.

                  Коментар


                    #10
                    kireto_007 написа:
                    Честито!!!Вече има още един горд собственик на Фиат!
                    на мен ми е втория фиат
                    Mercedes E200 coupe

                    Коментар

                    Working...
                    X