Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Истината боли

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Истината боли

    http://youtube.com/watch?v=uZ_u4QuiZ...elated&search=
    Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
    ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

    #2
    Мда абсолютно вярно

    Коментар


      #3
      долу в коментарите има доста остри мнения относно нас и държавицата ни....нещо май населението от Европа не одобрява много присъединяването ни

      Коментар


        #4
        ...

        Коментар


          #5
          Има едно много по-добро за Италия в ЕС, но не мога да го намеря!

          Коментар


            #6
            maiden написа:
            Има едно много по-добро за Италия в ЕС, но не мога да го намеря!
            Ето го http://www.infonegocio.com/xeron/bruno/italy.html
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #7
              дано се променим
              Mercedes E200 coupe

              Коментар


                #8
                Слаба ракия е това филмче. Първо е изплагиатствано безсрамно от филмчето на Бруно Бозето (линка по-горе). Второ, илюстрира типичния за много българи комплекс за малоценост. Именно той е това, с което трябва да се борим. Още от Бай Ганьо насам всеки комплексиран идиот се опитва да докаже колко сме тъпи, мързеливи и диви. Айде стига вече! Държим първо място в първенството по самооплюване!
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #9
                  johnfound написа:
                  Слаба ракия е това филмче. Първо е изплагиатствано безсрамно от филмчето на Бруно Бозето (линка по-горе). Второ, илюстрира типичния за много българи комплекс за малоценост. Именно той е това, с което трябва да се борим. Още от Бай Ганьо насам всеки комплексиран идиот се опитва да докаже колко сме тъпи, мързеливи и диви. Айде стига вече! Държим първо място в първенството по самооплюване!
                  Mдааа наскоро имаше един клип на някакви типове самообявили се за арт група, в който с доста преувеличение ни бяха осмели здраво. Не казвам, че някои неща не са верни и че няма какво да подобряваме в поведението си, но наистина ми писна от типове, които се опитват да мачкат самочувствието ни и да ни изкарват последните загубеняци в света. Бил съм на 1-2 места из "европа" (не мога да кажа, че съм специалист) но съм видял някои "интересни" черти на другите "европейци" и да ви кажа - Бай Ганьовците са навсякъде не само у нас и ако гледате само лъскавата страна на нещата на запад и я сравнявате с мизерията тук ... е то е ясно какъв ще е резултата, но мен ме излъгаха хора само защото видяха, че съм чужденец и нямам голям избор и за малко да остана в чижда държава без пари и транспорт ... Така, че (извинявам се за грубото отношение) който само мрънка, че тук е зле и оплюва собствения си народ вместо да се опита да промени нещата към по добро - ами прав му път да ходи в "красивата" европа - такива тук не ми трябват.Пък както се казваше в един виц- има голяма разлика между туризъм и имиграция...

                  Коментар

                  Working...
                  X