Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Термометър за външната температура

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Термометър за външната температура

    Колеги събирам идеи какво мога да пригодя за Пунтото като термометър за измерване на външната температура.Търсих из нета намирам само един на Пулсар електроникс, но го няма наличен в момента.
    Punto SX 1.1 55

    #2
    Има готови такива по магазините за електроника,автоаксесоари и в Метро,някои са с изведен датчик за Т,ако не , може да се изведе навън...На повечето ФИАТ датчика за Т е монтиран в дясното външно огледало-дупчица отдолу.Цената на подобни у-ва е ~10-20 лв.
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      vesko.t написа:
      Има готови такива по магазините за електроника,автоаксесоари и в Метро,някои са с изведен датчик за Т,ако не , може да се изведе навън...На повечето ФИАТ датчика за Т е монтиран в дясното външно огледало-дупчица отдолу.Цената на подобни у-ва е ~10-20 лв.
      Аз имах такъв в Типото и работеше сравнително точно. Но LCD дисплея му замръзваше под -10 градуса!
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #4
        re

        В магазините на Конрад има едни 4.8 лв.С външен датчик (кабел около 1,5 м).Стават за вграждане.
        Fiat Bravo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Ей това е форума на ФИАТ в действие!

          Коментар


            #6
            Аз пък нямам такова нещо и всеки път като мина през МЕТРО,гледам тамошните боклуци ,АХА да си купя и се отказвам...друго си е фабричното.

            Коментар


              #7
              И аз гледах тези в Метро. Изгледат ментета, и са по 8лв. Тея пък в конрад ми се струват големи за таблото ат Типо.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Някой виждал ли е такива термометри и в Практикер - че в наше "село" от големите хипермакети само него си имаме.
                Punto SX 1.1 55

                Коментар


                  #9
                  hit-ko написа:
                  Ей това е форума на ФИАТ в действие!

                  Коментар


                    #10
                    ре

                    За това термометърче говоря.Мисля ,че е много добро,и с големи цифри.Само дето е бяло
                    Прикачени файлове
                    Fiat Bravo 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Re: ре

                      gmg_service написа:
                      За това термометърче говоря.Мисля ,че е много добро,и с големи цифри.Само дето е бяло
                      Колега перфектно е - направо попадение в 10-ката. Сега ако имаш и точен адрес на Конрад в София че да мога да изпратя някой познат да ми го вземе ще е супер. :D
                      Punto SX 1.1 55

                      Коментар


                        #12
                        Re: ре

                        Punto SX написа:
                        gmg_service написа:
                        За това термометърче говоря.Мисля ,че е много добро,и с големи цифри.Само дето е бяло
                        Колега перфектно е - направо попадение в 10-ката. Сега ако имаш и точен адрес на Конрад в София че да мога да изпратя някой познат да ми го вземе ще е супер. :D
                        За Варна точен адрес да!!!Но за София......
                        Fiat Bravo 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Re: ре

                          gmg_service написа:
                          Punto SX написа:
                          gmg_service написа:
                          За това термометърче говоря.Мисля ,че е много добро,и с големи цифри.Само дето е бяло
                          Колега перфектно е - направо попадение в 10-ката. Сега ако имаш и точен адрес на Конрад в София че да мога да изпратя някой познат да ми го вземе ще е супер. :D
                          За Варна точен адрес да!!!Но за София......
                          За Варна мисля че и аз го знам в уличката между съда на бул. Варненчик и пазара - вляво на около 100 м от съда. За жалост обаче нямам май подходящ човек от Варна който да свърши тази работа а и аз нямам път натам. Затова ако някой от колегите в Сф знае адрес .................
                          Punto SX 1.1 55

                          Коментар


                            #14
                            Точен адрес не знам, но двата магазина се намират тук:
                            Прикачени файлове
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              Executor написа:
                              Точен адрес не знам, но двата магазина се намират тук:
                              10 х Колега! Доколкото се ориентирам става въпрос за около Петте кюшета нали.
                              Punto SX 1.1 55

                              Коментар

                              Working...
                              X