Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бебефон - какъв, къде и колко? Вашите впечатления.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бебефон - какъв, къде и колко? Вашите впечатления.

    Колеги, тъй като наближава първият съдбовен момент (живот и здраве в края на април) в живота ми, се интересувам какъв бебефон да купя?Очаквам съветите ви татковци и майки :D

    #2
    Re: Бебефон - какъв, къде и колко? Вашите впечатления.

    doofiat написа:
    Колеги, тъй като наближава първият съдбовен момент (живот и здраве в края на април) в живота ми, се интересувам какъв бебефон да купя?Очаквам съветите ви татковци и майки :D
    Има на пазара DECT телефони/безжичните слушалки с връзка към базата/ които имат функция Бейби фон или между слушалките или между слушалката и базата. По този начин хем ще ползваш телефона като телефон хем ще следиш и малкото човече. Като бейби фон може да се използва и всеки телефон със безжична слушалка с интерком.
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #3
      Re: Бебефон - какъв, къде и колко? Вашите впечатления.

      Punto SX написа:
      doofiat написа:
      Колеги, тъй като наближава първият съдбовен момент (живот и здраве в края на април) в живота ми, се интересувам какъв бебефон да купя?Очаквам съветите ви татковци и майки :D
      Има на пазара DECT телефони/безжичните слушалки с връзка към базата/ които имат функция Бейби фон или между слушалките или между слушалката и базата. По този начин хем ще ползваш телефона като телефон хем ще следиш и малкото човече. Като бейби фон може да се използва и всеки телефон със безжична слушалка с интерком.
      Колега този вариант с телефона не е много удачен, защото ако звънне телефона и бебока ще се стресне яко, което не е много препоръчително.Колега doofiat, в Дружба има магазин за детски потребности от колички до храни и бейбифони също, към 100 кинта са аз лично имам такъв и съм много доволен, бачка както с батерии така и с трансформатор което е предимство ако си нейде където няма електричество да си го пуснеш да работи на батерии.Магазинът се намира срещу гърба на пощата в Дружба 2 до пазара.Преди две години оттам купихме детската количка за синчето......тогава карах пежо 106 XSI и пробвах около 15 вида колички докато намеря такава която се събираше в багажника - естествено накрая попаднахме и на точния размер HAUK която пасна, ама си беше голям цирк, давай една, давай втора, давай трета........цирк :D :D :D :D
      Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

      Коментар


        #4
        Ха, честито колега Аз ще ползвам малко по-различна система - в стаята на бъдещото бебе имам компютър с уеб камера и микрофон.Ще си го гледам на лаптопа в другата стая по Скайпа.Или си купуваш една камера за 25лв. от Метро примерно и си я свързваш директно към телевизора. бебефони в технополис:http://www.technopolis.bg/search.php....asp?p=2363079
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          абе хора то бебето по цял ден спи, като огладнее така ще ревне че у комшията да си ще го чуеш не ви трябват ни камери ни телефони
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Re: Бебефон - какъв, къде и колко? Вашите впечатления.

            doofiat написа:
            Колеги, тъй като наближава първият съдбовен момент (живот и здраве в края на април) в живота ми, се интересувам какъв бебефон да купя?Очаквам съветите ви татковци и майки :D
            Колега преди в ТСМ имаше едни с камера и инфрачервени диоди за да можеш да ноблюдадаш бебето до като спи *на изгасено осветление* и от другата страна 6см. цветен ЛСД дисплей на много добра цена 68лв.

            Коментар


              #7
              уоки-токи
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #8
                Re: Бебефон - какъв, къде и колко? Вашите впечатления.

                Richard Burns написа:
                Колега този вариант с телефона не е много удачен, защото ако звънне телефона и бебока ще се стресне яко...
                Само да уточня, че DECT-вете с функция бебефон, когато е включена на дадена слушалка (тази, която е при бебето), тази слушалка не звъни, нито издава някакъв звук в друг случай (при падане на батерия). Ако ти звъннат през това време, звъни само другата/ите слушалка/и, провеждаш си разговора и пак пускаш бебефона. Всъщност активирането на бебефон при DECT значи просто да се пусне едната слушалка на silent, след което я набираш като вътрешен номер и така си слушаш.
                Пари от Интернет
                Всичко за колата
                Modsbg.com

                Коментар


                  #9
                  Re: Бебефон - какъв, къде и колко? Вашите впечатления.

                  doofiat написа:
                  Колеги, тъй като наближава първият съдбовен момент (живот и здраве в края на април) в живота ми, се интересувам какъв бебефон да купя?Очаквам съветите ви татковци и майки :D
                  Живи и здрави да сте...аз не съм взимал такова нещо....и да ти кажа,не мисля ,че има голямо приложение...тва е изгъзица на приридата ,както му викам АЗ! Успех

                  Коментар


                    #10
                    Малкия докато беше на възраст, за която ни трябваше бейбифон го изгледахме на вилата при родителите ми (все още стягах апартамента) и то на втория етаж - искам да ви кажа че като надуеше гайдата се чуваше на улицата.Така и не купих бейбифон.ПОлезно нещо е, но ако детето се гледа в апартамент, реално няма никаква полза от него - само родителите подскачат като се задйства бейбифона от външни шумове, а такива - дал гспод в панелните колоний... Ако обаче е къща с повечко стаи - да тогава наистина е нужно, за да може майката, да кажем да изпие едно кафенце в по далечна стая за да не се шуми, че мног се събуждат дребосъците. А в панелките е такова шептене - не е истина.Преди няколко дни си говорим в кухнята а малкия спи в спалнята - около 1,00 вечерта и по едно време просто пристигна и подбра майка си да си лягала и тя, а снощи на мен ми вика - "тате, отивай лягай на дивана в кухнята"...
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Re: Бебефон - какъв, къде и колко? Вашите впечатления.

                      doofiat написа:
                      Колеги, тъй като наближава първият съдбовен момент (живот и здраве в края на април) в живота ми, се интересувам какъв бебефон да купя?Очаквам съветите ви татковци и майки :D
                      Ето ти една супер-оферта за бебефон: - 4 лв. http://www.tpetrov.com/search.php?p=...at=314&s=&ord=

                      Коментар


                        #12
                        Re: Бебефон - какъв, къде и колко? Вашите впечатления.

                        doofiat написа:
                        Колеги, тъй като наближава първият съдбовен момент (живот и здраве в края на април) в живота ми, се интересувам какъв бебефон да купя?Очаквам съветите ви татковци и майки :D
                        Когато се роди моя малкия използвах GSM!?имаше една промоция на един gsmоператор от 360 безплатни минути,та единия телефон при него а другия при нас на високоговорител!А сега навсякъде ще намериш екстри за децата!Успех и живи и здрави наи- важното!
                        FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                        FIAT MAREA1.6 16V

                        Коментар

                        Working...
                        X