Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Видео предавател (несвързано с автомобилите)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега, откровенно казано за 20-25 лева /ако въобще го намериш за толкова/ ще си купиш пълен боклук с неякен производител. Няма значение за 2 или 20 метра ще го ползваш. Разберете че евтиното винаги излиза скъпо. Купи си един марков сендер да ти е мирна главата. Няма да ти казвам как ще се нервиш с този евтиния боклук после :D Ето нещо истинско:Grand Ultimate Wireless (PC to TV Converter with 2.4Ghz AV Sender)http://www.grand.com.tw/en/web/produ...ate%20WirelessGRAND ULTIMATE WIRELESS is a VGA to TV converter with an integrated 2.4GHz Wireless Transmitter & separate Receiver. Transmit the computer’s video and audio to any remote TV. It is ideal for Internet or DVD/VCD movie viewing, presentations, baby/patient monitoring, burglary detection, theft prevention, or home/company monitoring. Цената е 210 лв. Ние ги внасяме в БГ.

    Коментар


      #17
      Прав си за евтиното и скъпото, но 210лв. за това нещо няма да дам, че то компютъра не струва толкова за 2-3 филма дето си ги пускам от дъжд на вятър от компа да ги гледам на телевизора си е доста скъпо удоволствие. По евтино ще ми излезе да си ги купувам на оригинални ДВД-та :D :D :D . или всеки филм да го драскам на едно CD за 30-40ст. и така да го пускам не през компютъра.все пак мерси за инфото.
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #18
        Извинявам се за тъпия въпрос, но с тази джаджа да си имам кабелна на всякъде вкъщи без да опъвам кабели и глупости?Мога ли на всеки телевизор да гледам различна програма?Или по друг начин да задам въпроса - ако си купя пакета на ITV partner и вържа кабела от декодера към тази джаджа, е гледам ли различни програми по различните телевизори или каквото си нащакам с дистанционното това ще се гледа навсякъде?

        Коментар


          #19
          doofiat написа:
          Извинявам се за тъпия въпрос, но с тази джаджа да си имам кабелна на всякъде вкъщи без да опъвам кабели и глупости?Мога ли на всеки телевизор да гледам различна програма?Или по друг начин да задам въпроса - ако си купя пакета на ITV partner и вържа кабела от декодера към тази джаджа, е гледам ли различни програми по различните телевизори или каквото си нащакам с дистанционното това ще се гледа навсякъде?
          С пакетите на ITV и Булсат твърдо няма шанс тъй като там сигнала първо минава през приемника и тогава в телевизора - дори да вържеш предавателя на видео изхода на приемника то той ще излъчва един и същи сигнал и телевизорите ще ловят него. Тоес сменяш каналите от приемника. Аз и за това още не съм минал към някой от тях а си седя на кабелната - щото сега да гледам едно и също на 3 телевизора е тъпо. С кабелната може да стане ако има такива Send-ари които да могат да предават сигнала който върви по самата кабелна - но тогава си мисля че трябва всяка програма да е на различна честота че да я лови телевизора - което е сложничко а за пари не ми се мисли.
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #20
            И аз преди година търсих подобно нещо и си купих точно от тези комплектчета на 2.4 Ghz. А класически видеосендер ( имах навремето такова чудо в зората на демокрацията с което гледахме със съседа видеокасети) така и не успях да намеря.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #21
              The Secret Lover написа:
              Колега, откровенно казано за 20-25 лева /ако въобще го намериш за толкова/ ще си купиш пълен боклук с неякен производител. Няма значение за 2 или 20 метра ще го ползваш. Разберете че евтиното винаги излиза скъпо. Купи си един марков сендер да ти е мирна главата. Няма да ти казвам как ще се нервиш с този евтиния боклук после :D Ето нещо истинско:Grand Ultimate Wireless (PC to TV Converter with 2.4Ghz AV Sender)http://www.grand.com.tw/en/web/produ...ate%20WirelessGRAND ULTIMATE WIRELESS is a VGA to TV converter with an integrated 2.4GHz Wireless Transmitter & separate Receiver. Transmit the computer’s video and audio to any remote TV. It is ideal for Internet or DVD/VCD movie viewing, presentations, baby/patient monitoring, burglary detection, theft prevention, or home/company monitoring. Цената е 210 лв. Ние ги внасяме в БГ.
              Да колега това което аз имам е нещо такова само че прехвьрля и дистанциното. И от другия телевизор можеш да управляваш в другата стая до 3 устройства. Сендера е стерео и пише че работи на 100м. но аз несьм сигрен че ще може толкова *несьм го пробвал* и цената е само 50лв. Мога да кача и някоя снимка ако се интересуваш. Забравих да спомена че сьщо е на 2.4гига. и има по добьр вьншен вид от това раполага с 4 канала.

              Коментар


                #22
                re

                Най-вероятно от самото начало говорим за това 24.90 лв.
                Прикачени файлове
                Fiat Bravo 1.9 JTD

                Коментар


                  #23
                  точно за това говорим, къде го има и има ли го още или снимката е архивна. Ако го има да се мятаме до Шумен, или да ти пратя парици по някой, -а ти да му го дадеш. в четвъртък един приятел ще мине през Шумен, и ще се върне пак през вас събота или неделя....Освен това няма да е зле да ми дадеш и адреса понеже имаме колеги там направо да ги пратя тях.
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #24
                    phoenix написа:
                    точно за това говорим, къде го има и има ли го още или снимката е архивна. Ако го има да се мятаме до Шумен, или да ти пратя парици по някой, -а ти да му го дадеш. в четвъртък един приятел ще мине през Шумен, и ще се върне пак през вас събота или неделя....Освен това няма да е зле да ми дадеш и адреса понеже имаме колеги там направо да ги пратя тях.
                    Има го в магазин,и цената е актуална.Когато твоят приятел намине към Шумен,да ми званне.Ще го заведа да го купи на място. Номерът ми, ти го пращам на лични
                    Fiat Bravo 1.9 JTD

                    Коментар


                      #25
                      gmg_service написа:
                      phoenix написа:
                      точно за това говорим, къде го има и има ли го още или снимката е архивна. Ако го има да се мятаме до Шумен, или да ти пратя парици по някой, -а ти да му го дадеш. в четвъртък един приятел ще мине през Шумен, и ще се върне пак през вас събота или неделя....Освен това няма да е зле да ми дадеш и адреса понеже имаме колеги там направо да ги пратя тях.
                      Има го в магазин,и цената е актуална.Когато твоят приятел намине към Шумен,да ми званне.Ще го заведа да го купи на място. Номерът ми, ти го пращам на лични
                      Здравей колега, само да кажа че намерих устройството във Варна, голямо благодарско все пак
                      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                      ИТАЛФЕСТ 2007

                      Коментар

                      Working...
                      X