Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SELENIA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    tomazo написа:
    Нинооо ,как беше сайта дето го даваше за селения (където пишеше на руски за )че искам да го пратя на един руско говорящ ама -нъц !мерси предварително !
    Давам го: http://www.flrussia.com/p_motoryzacja.htmИ други:http://web.archive.org/web/200410100.../liquimoly.ru/
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #32
      мерси ! ще черпя една филийка с масло селения(рейсинг),да видиш как благооо се пие
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #33
        tomazo написа:
        мерси ! ще черпя една филийка с масло селения(рейсинг),да видиш как благооо се пие
        Ако е внос от Русия, освен водка, друго не приемам... сори!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #34
          а според мене са такава глупост тия истории с маслата ... фиат само с селения - ааааайде бе и що ? имат датчите за разпознаване маслото с двигателя и марката ли като се видят един други и си викат - а !! ... здравей колега ... с тебе ще се разбереме - ти си за мен има хубави масла има и кофти масла ... това е ...и най-честия пример е някой е карал с един боклук евтин дето си е купил от шелл примерно - наливно ... изревал е и после като бита мастия е отишъл - сложил селения щото така му казали за неговия фиат - което масло не е върха на шишарката реално ... и вече е доволен и ето ти легенда за маслото ...същите легенди ги има за японските автомобили ... за немските и т.н.тва са глупости ...
          : Der Engel ist Viren :

          Коментар


            #35
            VirenEngel написа:
            а според мене са такава глупост тия истории с маслата ... фиат само с селения - ааааайде бе
            Ти нещо не си разбрал... Никъде не е казано че щом е "талянка" със селения трябва да е.Проблема в по-скъпите и други марки е че вероятноста на попаднеш на некачествено или да си го кажем по нашениски менте е много по-голяма.Хубавото на селенията е че няма изненади, тоест ако се счупи нещо, причината не е в маслото И съвсем не на последно място - цената.
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #36
              VirenEngel написа:
              а според мене са такава глупост тия истории с маслата ... фиат само с селения - ааааайде бе и що ? имат датчите за разпознаване маслото с двигателя и марката ли като се видят един други и си викат - а !! ... здравей колега ... с тебе ще се разбереме - ти си за мен има хубави масла има и кофти масла ... това е ...и най-честия пример е някой е карал с един боклук евтин дето си е купил от шелл примерно - наливно ... изревал е и после като бита мастия е отишъл - сложил селения щото така му казали за неговия фиат - което масло не е върха на шишарката реално ... и вече е доволен и ето ти легенда за маслото ...същите легенди ги има за японските автомобили ... за немските и т.н.тва са глупости ...
              Eеее, колега, прадполагам,че в този форум сме достатъчно интелигентни и освемедомени та да знаем, че при Пежо предлагат ESSO,а при Ситроен TOTAL и всичко това са маркетингови трикове....като двете марки са с идентичен двигател при всички модели!!!! От къде видя връзката автомобил/масло.Че в Италия има почти един концерн за производство на коли, това не значи, че има и една фирма за производство на масла.Ако искаш мога да ти ги кажа.......:FL - FIAT LUBRICANTI.... SELENIA, TUTELA,URANIA;AGIP...ERG....Има масла! НАЙ-ХУБАВОТО МАСЛО Е СВЕЖОТО!Но ако все-пак, си мислиш, че тук вадим картофите с динамит и ядем доматите с колците определено си сбъркал адреса.... и сайта!
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #37
                Nino написа:
                Но ако все-пак, си мислиш, че тук вадим картофите с динамит и ядем доматите с колците определено си сбъркал адреса.... и сайта!
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                Среден разход на газ

                Коментар


                  #38
                  Nino написа:
                  VirenEngel написа:
                  а според мене са такава глупост тия истории с маслата ... фиат само с селения - ааааайде бе и що ? имат датчите за разпознаване маслото с двигателя и марката ли като се видят един други и си викат - а !! ... здравей колега ... с тебе ще се разбереме - ти си за мен има хубави масла има и кофти масла ... това е ...и най-честия пример е някой е карал с един боклук евтин дето си е купил от шелл примерно - наливно ... изревал е и после като бита мастия е отишъл - сложил селения щото така му казали за неговия фиат - което масло не е върха на шишарката реално ... и вече е доволен и ето ти легенда за маслото ...същите легенди ги има за японските автомобили ... за немските и т.н.тва са глупости ...
                  Eеее, колега, прадполагам,че в този форум сме достатъчно интелигентни и освемедомени та да знаем, че при Пежо предлагат ESSO,а при Ситроен TOTAL и всичко това са маркетингови трикове....като двете марки са с идентичен двигател при всички модели!!!! От къде видя връзката автомобил/масло.Че в Италия има почти един концерн за производство на коли, това не значи, че има и една фирма за производство на масла.Ако искаш мога да ти ги кажа.......:FL - FIAT LUBRICANTI.... SELENIA, TUTELA,URANIA;AGIP...ERG....Има масла! НАЙ-ХУБАВОТО МАСЛО Е СВЕЖОТО!Но ако все-пак, си мислиш, че тук вадим картофите с динамит и ядем доматите с колците определено си сбъркал адреса.... и сайта!
                  какво ти стана бе братле ...спокойно ... ше ми треснеш два шамара накрая имам чувствотонаписах го това защото накъдето се обърнеш всички това прокламират ... не говоря само за форума ...а и тука един не каза некво друго масло ей така за цвят ... аз карам едно хгт и съм сигурен че се осведомявам малко повече от "средното" какво масло да използвам ...нищо не съм сбъркал - пишеме си ... нали ...
                  : Der Engel ist Viren :

                  Коментар


                    #39
                    Nino написа:
                    Но ако все-пак, си мислиш, че тук вадим картофите с динамит и ядем доматите с колците определено си сбъркал адреса.... и сайта!
                    Със сонди ги садиме, със бомби ги вадиме!Компирите, де!
                    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                    Коментар


                      #40
                      VirenEngel написа:
                      какво ти стана бе братле ... спокойно ... ше ми треснеш два шамара накрая имам чувството написах го това защото накъдето се обърнеш всички това прокламират ... не говоря само за форума ... а и тука един не каза некво друго масло ей така за цвят ... аз карам едно хгт и съм сигурен че се осведомявам малко повече от "средното" какво масло да използвам ... нищо не съм сбъркал - пишеме си ... нали ...
                      На мен ли? Нищо.Шамари тук не си трескаме. Много масла сме казали, само да има кой да чете и най-важното да вдява! Стига човек да иска да се прави по-малко на "ИНТЕРЕСЕН", да напише в търсачката "масла" и да кликне с мишката.Като за начало, може за прочетеш темата от начало. Приятно четене! нищо не съм сбъркал - пишеме си ... нали ...
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #41
                        Nino написа:
                        VirenEngel написа:
                        какво ти стана бе братле ... спокойно ... ше ми треснеш два шамара накрая имам чувството написах го това защото накъдето се обърнеш всички това прокламират ... не говоря само за форума ... а и тука един не каза некво друго масло ей така за цвят ... аз карам едно хгт и съм сигурен че се осведомявам малко повече от "средното" какво масло да използвам ... нищо не съм сбъркал - пишеме си ... нали ...
                        На мен ли? Нищо.Шамари тук не си трескаме. Много масла сме казали, само да има кой да чете и най-важното да вдява! Стига човек да иска да се прави по-малко на "ИНТЕРЕСЕН", да напише в търсачката "масла" и да кликне с мишката.Като за начало, може за прочетеш темата от начало. Приятно четене! нищо не съм сбъркал - пишеме си ... нали ...
                        да бе ... кво ли вдявам ...само не разбрах защо да пускам сърч ... аз знам с какво масло да си карам колата ... ама не пропусна да ми се направиш на капацитет ... един такъв преди много време като тебе изгони сума ти народ от форума ...четох я ... и говорех глобално по между другото ...няма значение ...
                        : Der Engel ist Viren :

                        Коментар


                          #42
                          да бе ... кво ли вдявам ... само не разбрах защо да пускам сърч ... аз знам с какво масло да си карам колата ... ама не пропусна да ми се направиш на капацитет ... един такъв преди много време като тебе изгони сума ти народ от форума ... четох я ... и говорех глобално по между другото ... няма значение ...
                          Аз, от всичко написано, разбирам , че си караш със Селения / то друга логична алтернатива, поне за сега няма/ ама не разбирам защо се заяждаш на тази тема?Всички масла са добри, ама най-добро е Селения! И не, че можеш да го пробваш, а просто можеш да му се довериш! Това е масло, което се пакетира и в консервенни кутии / много скъпа опаковка / което е гаранция, че българина много трудно може да сложи вътре М10Д , за разлика от останалите марки с пластмасови капачки !!! Останалата гаранция за качеството на това масло е неговия пробег - е, няма друго с 20 000 пробег, че като го забравим го караме и по 25 000 и не мърда от нивото си !!! Ами защо повечето рали пилоти в БГ карат със Селения ?!? Сигурно имат практика с какви ли не марки ?!?

                          Коментар


                            #43
                            VirenEngel написа:
                            да бе ... кво ли вдявам ...само не разбрах защо да пускам сърч ... аз знам с какво масло да си карам колата ... ама не пропусна да ми се направиш на капацитет ... един такъв преди много време като тебе изгони сума ти народ от форума ...четох я ... и говорех глобално по между другото ...няма значение ...
                            К’во да ти кажа, ти отвори приказката, ние ти отговаряме...за капацитетството... пак кво да ти кажа, онзи "гоняча" ако е бил капацитет хората нямаше да избягат.Не разбрах само как от 45-те си визити тук, 29-те мнения и регистрацията на 29.12.2006 разбра кои са "гонячите", кой кум и кой сват.Ааааа, дълго време си бил гост.. виж, това е похвално. Имаше една приказка, "каквото посееш, такова ще жънеш", замисли се... това последното е Не знам защо, но нещо ми напомняш за един "добър" стар "ник", от доброто старо минало.Дано не активирам администраторските рефлекси на колегите!http://www.fiat-bg.org/forum/search....SnakerПоне за него бяха АБСОЛЮТНО единодушни!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #44
                              Nino написа:
                              Не знам защо, но нещо ми напомняш за един "добър" стар "ник", от доброто старо минало.Дано не активирам администраторските рефлекси на колегите!http://www.fiat-bg.org/forum/search....SnakerПоне за него бяха АБСОЛЮТНО единодушни!
                              Ще следим внимателно "кариерата" Ви младежо...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X