Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте CD плейер за Пунто 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте CD плейер за Пунто 1

    Като купихме Пунтото, вместо оригиналния Блаупункт имаше една мизерна Айва, която на всичкото отгоре се пускаше когато си иска и по тази причина се налагаше да зареждам без време акумулатор. Та сега съм заделил до 240лв и искам да се обновя. Много държа на добрия тунер, за да мога да слушам извън града. Благодаря предварително на всички.
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    #2
    Аз си взех това Само че незнайно защо като го взимах беше 240 лв, а сега го гледам на 260 Впечатленията ми - много съм доволен, свири добре даже и на фабричните колонки в алфата, има повече от достатъчна мощност, не прескача дори и на аудио CD. Тунера му е добър, но не очаквай чудеса. Ама то това важи за всички съвременни модели. Аз го избрах най-вече заради наличието на USB-вход, така не се занимавам постоянно да мъкна дискове. Едно флашче и готово. А, щях да забравя. Може да свети зелено и ми отива на цвета на таблото
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #3
      Аз се сдобих със същият player точно преди да стане 260лв. Има доста екстри, като основната е, че има слот за USB флаш памет, както и отделен изход за subwoofer с филтър. Разбира се, както каза и колегата свети зелено!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Aз бих ти препоръчал да си вземеш Pioneer 27MP. Не се отличава с някакъв страшен дизайн,нито пък с мигащи светлинки.С мп3 е което е напълно достатъчно. Това което го прави изключително подходящ за Пунто, е че като цвят съвпада с таблото,а и цвета на копчетата е с цвета на приборите на таблото.За качеството на звука няма какво да говорим.Досега съм имал 2 такива(първия ми го откраднаха и после си взех същия понеже бях останал много доволен).Досега никога не е прескачал,през каквито и дупки да съм минавал!Като цена в момента не мога да ти кажа точно,но предполагам че не е повече от 150лв.
        Прикачени файлове
        Fiat Punto 1.7 TD

        Коментар


          #5
          CDX-GTU410 е и моя плейър перфектно за цена качество. С фронталното ЮСБ забравяш какво е цд. Доволен съм от него.
          Lancia Delta Nuova
          106.152.0(0) | 1750 MPI LE 105CV 76KW 5P 835C2.000

          Коментар


            #6
            за CD

            Парите който си отделил са добри но Внимавай за избора относно тунера -радйото което ще има може и да не хваща много много извън градовете новите са много не качествени от старите Блаупункт
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Аз пък си купих Сони за 140 лв и съм много доволен - свири перфектно сиво - черно е и пасва на интериора , супер качество за добри пари
              Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
              "The best Ferrari is the one that I have still to build"
              Enzo Ferrari (1898-198

              Коментар


                #8
                Моето предложение - цена до 190лв - перфектен. Самое един минус - няма часовник, което мен ме бърка ама свикнах.
                Прикачени файлове
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Yavor написа:
                  Моето предложение - цена до 190лв - перфектен. Самое един минус - няма часовник, което мен ме бърка ама свикнах.
                  виждам, че и колонки има на снимката, но предполагам, че не са в тази цена нали?
                  Брава 1.6 16V ELX
                  Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

                  Коментар


                    #10
                    bright написа:
                    Yavor написа:
                    Моето предложение - цена до 190лв - перфектен. Самое един минус - няма часовник, което мен ме бърка ама свикнах.
                    виждам, че и колонки има на снимката, но предполагам, че не са в тази цена нали?
                    За съжаление струваха почти кокото ЦД-то - 140кинта... Ама елипси читави се намират и до 50-80 кинта - зависи какви са - дву-, три- или четирилентови, производител и характеристики.Гледах едни много читави Панасоници за 65лева - трилентови.А на Типото бях с четирилентов Елит за 50лв който свиреше прекалено добре за цената си
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Ако те интересува стерео втора употреба, мога да ти предложа Pioneer "DEH-5600 WMA/MP3" + активна туба "TS-WX205A", (от мойта ударена кола - Punto II) за 450лв. комплект с кабели и дистанционно CD-R600
                      Прикачени файлове

                      Коментар

                      Working...
                      X