Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

не слагайте 98 от Шел !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    не слагайте 98 от Шел !

    вчера демонтирах К&Н и си сложих стандартен филтър, не усетих разлика...после ми светна лампата и минах през шел ама нещо се изскръндзих и сложих 98 .....и днес нещо изгуби пъргавината особено в ниските обороти...къв е тоя бензин един бог знае ....

    #2
    Re: не слагайте 98 от Шел !

    punto94 написа:
    вчера демонтирах К&Н и си сложих стандартен филтър, не усетих разлика...после ми светна лампата и минах през шел ама нещо се изскръндзих и сложих 98 .....и днес нещо изгуби пъргавината особено в ниските обороти...къв е тоя бензин един бог знае ....
    Разсърдила ти се е... нещо май си я разглезил!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Re: не слагайте 98 от Шел !

      punto94 написа:
      вчера демонтирах К&Н и си сложих стандартен филтър, не усетих разлика...после ми светна лампата и минах през шел ама нещо се изскръндзих и сложих 98 .....и днес нещо изгуби пъргавината особено в ниските обороти...къв е тоя бензин един бог знае ....
      Как така се изскръндзи и сложи 98, инъче като си ларж с ко караш - с керосин ли. По бензиностанциите цените вървят възходящо от 92 към 95 към 98. За по скъп от 98 не съм чувал.
      Punto SX 1.1 55

      Коментар


        #4
        Re: не слагайте 98 от Шел !

        Punto SX написа:
        Как така се изскръндзи и сложи 98, инъче като си ларж с ко караш - с керосин ли. По бензиностанциите цените вървят възходящо от 92 към 95 към 98. За по скъп от 98 не съм чувал.
        Е 100-тарка.
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Re: не слагайте 98 от Шел !

          punto94 написа:
          вчера демонтирах К&Н и си сложих стандартен филтър, не усетих разлика...после ми светна лампата и минах през шел ама нещо се изскръндзих и сложих 98 .....и днес нещо изгуби пъргавината особено в ниските обороти...къв е тоя бензин един бог знае ....
          много бързо си правиш изводите
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар

          Working...
          X