Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kакво е смешно?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Няма лоша реклама

    Коментар


      #17
      zdravgo написа:
      sachma написа:
      The_Wicker_Man написа:
      И кое и е най доброто ?
      Ако знаеше малко повече за историята м/у тези двамата, щеше да знаеш.А и неслучайно тази реклама я имаше само в САЩ-тук в БГ никой не очаква от теб дори да знаеш кои са двамата участници там.Така че какво значи в случая ироничното ти въпросче?
      Били ни просветлил?
      Мога да те просветя само в това, че "би ли" се пише отделно.И не е просвеТлил, а просветил.За без пари-толкова ти стига
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #18
        Chaos_ написа:
        Факт е, че човешкият хумор се базира на чуждото нещастие. Вземете комедийни филми, вицове, карикатури...някого бият, някого лъжат, на някого изневеряват, някой пада...мотиви много и всичките смешни...докато не ти хрумне да се поставиш на мястото на тези, които те разсмиват - но и това е дистанцирано, далечно, мислиш си - пак е смешно, и така чак...докато не станеш реален участник в някоя комична ситуация. Тогава чак те заболява. А другите се смеят.
        Не знам... не съм чувал до сега някой да му е смешно от чуждо нещастие... да, ако някой се полее, сцепи му се панталона - смешно е..., но примерно загинали хората в автобуса дето падна от моста... някак нещо ама изобщо не ми е смешно... така че едно е да ти е смешно от някаква каръщина, друго е да ти е смешно от чуждо нещастие... И съм абсолютно съгласен с колегата, че подобни реклами променят ценностната система... особено на по-младите и децата ни... и в случая като се замисля ама хич не ми харесва как я променят.
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #19
          "Две приятелки си споделят интимни тайни: - Можеш ли да си представиш, моичкият вчера ми заяви, че би искал да го прави с две наведнъж... - Е, случва се... Много мъже си мечтаят за такива работи. А ти какво му каза? - Какво да му кажа - викам, защо ти трябва да огорчаваш не една, а две жени наведнъж... ""Реклама на крематориум: `За умрели при пожар - големи отстъпки!`""Шеф се връща с подчинените си от погребение на техен колега и им се кара:- Бива ли така бе! Горката вдовица... Разбирам, че много го обичахте Пешо, ама трябваше ли да викате "готин пич беше!" и да го подхвърляте във въздуха?""Обява в списание по случай новата лятна колекция на спортни стоки: "Тези модели на снимките отгоре са от новата ни колекция за инвалиди - суичъри без ръкави и суичъри с един ръкав"."
          това са само първите ми попаднали в нета вицове - примерни извадки, съвсем не най-образните за случая с осмиването на инвалидност, чужди недостатъци или нещастия - знаеш, хиляди такива вицове има...а комедиите, в които някой цапва някого по главата (по едната от двете)...или...ух примери колкото ти душа иска...

          Коментар


            #20
            Chaos_ написа:
            ........това са само първите ми попаднали в нета вицове - примерни извадки, съвсем не най-образните за случая с осмиването на инвалидност, чужди недостатъци или нещастия - знаеш, хиляди такива вицове има...а комедиите, в които някой цапва някого по главата (по едната от двете)...или...ух примери колкото ти душа иска...
            Всяко едно нещо може да бъде поднесено/представено по много начини... но ти знаеш - това е виц, или комедия, гледаш го, смееш се и толкова... но когато всеки ден по 100 пъти някой от екрана ти набива в главата "чуждото нещастие е смешно"... това вече не е смешно според мен. И тази тема сега ме накара да се замисля... какво бих могъл да направя с/у тази реклама... и май не е много, но все пак съм решил да си направя един стикер за колата с нещо от рода "Аз не пия спрайт?! Много ще се забавлявам ако фалират!"
            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
            --- в сърцето завинаги... ---
            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

            Коментар


              #21
              Sandeto написа:
              "Аз не пия спрайт?! Много ще се забавлявам ако фалират!"
              Чакай ти Кока Кола да фалира...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #22
                kiro_of_the_day написа:
                Sandeto написа:
                "Аз не пия спрайт?! Много ще се забавлявам ако фалират!"
                Чакай ти Кока Кола да фалира...
                Нали?! Е те т’ва е смешно вече...
                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                --- в сърцето завинаги... ---
                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                Коментар


                  #23
                  ко да кажа аз, наивното говедо (-ааа стига де как така такова кротко тревопасно нечифтокпитно рогато животно ша ми цензурирате-) дет не гледа тв и си мисли че спрайт не беше ли на пепси :D :D :D

                  Коментар


                    #24
                    Chaos_ написа:
                    ко да кажа аз, наивното -цензурирано- (-ааа стига де как така такова кротко тревопасно нечифтокпитно рогато животно ша ми цензурирате-) дет не гледа тв и си мисли че спрайт не беше ли на пепси :D :D :D
                    тц. Продъкт ъф кока-кола къмпани...
                    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                    --- в сърцето завинаги... ---
                    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                    Коментар


                      #25
                      кво лошо има в рекламите..... виж темата - Малко мъжки правила - правило № 14 - Когато е възможно, моля казвайте каквото имате да казвате по време на рекламите...да поговори мъжа с любимия човек... или да отиде до тоалетната, да вдигне дъската на тоалетната чиния и да свърши 1 полезна работа...
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар

                      Working...
                      X