Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kакво е смешно?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kакво е смешно?

    Напоследък ме дразнят много рекламите на Спрайт. Ясно е, че са търсили скандалното и нестандартното, но особенно тая, че нещастието на другите е смешно ме побърква всеки път като я пуснат. Питам се, наистина ли хората се смеят на такива гадни неща? На мене определено не ми е смешно, когато някой се наранява. Дори когато се полее със спрайт не ми е смешно. И ако това е смешно за някой, струва ми се има нещо сбъркано в цялата работа?
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    ... точно вчера изкоментирахме в същия дух и ние тази реклама с жената... Значи предната реклама за онзи младеж, дето мацките не го бръснеха за нищо и накрая се свлече на дивана да си лъсне една юнашка като показаха мацка по ТВ ми беше забавна и смешна... (въпреки, че тогава си мислех - е кой младеж сега ще си купи спрайт след като излиза, че е напитка на чикиджиите)... Обаче тази последната направо наистина ме озадачава тотално... има чувството, че са решили да си направят антиреклама за да фалират... Аз поне след тази реклама вече не бих си купил със сигурност тази напитка.
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      Sandeto написа:
      има чувството, че са решили да си направят антиреклама за да фалират... Аз поне след тази реклама вече не бих си купил със сигурност тази напитка.
      Да, ама не е само тази реклама. Из интернет има маса подобни клипчета, на които хората наистина се смеят. Колегата rustson например беше постнал подобна връзка в съседна тема. И съдейки по отзивите под филмчето, където имаше поне 100 коментара, хората ги намират смешни тези неща...
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        Re: Kакво е смешно?

        johnfound написа:
        Напоследък ме дразнят много рекламите на Спрайт. Ясно е, че са търсили скандалното и нестандартното, но особенно тая, че нещастието на другите е смешно ме побърква всеки път като я пуснат. Питам се, наистина ли хората се смеят на такива гадни неща? На мене определено не ми е смешно, когато някой се наранява. Дори когато се полее със спрайт не ми е смешно. И ако това е смешно за някой, струва ми се има нещо сбъркано в цялата работа?
        Маркетинговият трик има определено резултат и то много голям. Всеки знае тази реклама и на какво е.Рядко са тези реклами, които се помнят.От кока-кола, явно целят рекламата на Спрайт да влезе в устата на хората, независимо от начина и след това да изградят по-добър имидж.Определено тази реклама е от типа зрелищни.

        Коментар


          #5
          Кой знае кой болен мозък се е сетил за нещо... може например идеята им да е за дъгосрочен план... с подобен род реклами да привлекат (промият мозъка) вниманието на младажите и децата и да им набият търговската марка в попивателните мозъци... и след няколко години почват нормални реклами, и да разчитат, че мъглявия спомен при думичката "*****" ще предизвиква някакви емоции от детсво, младост и ще ги кара да си купуват напитката... оффф.. не знам, май съм доста мнителен
          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
          --- в сърцето завинаги... ---
          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

          Коментар


            #6
            На мен лично ми харесват рекламите на Спрайт. А идеята според мен е да не ти пука за нищо, дори и да ти се случи нещонеприятно си отвори един Спрайт и те боли к...100 пъти повече ме дразнят реклами на прах за пране, за миене на чинии, и как отишли 2 жени на кафе и едната вади 3 килограмов прах за пране от задния джоб, айде бе.А всъщност дойдат ли рекламите веднага превключвам на друг канал. Лощото е, че почти всички явно са се наговорили и пускат реклами по едно и също време.Например първата е след 10 мин от филм/предаване. Следващата - след още 20 мин. Ужас.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              trace написа:
              .... Лощото е, че почти всички явно са се наговорили и пускат реклами по едно и също време.Например първата е след 10 мин от филм/предаване. Следващата - след още 20 мин. Ужас.
              Мдааа.Цитат: "Скоро ще започнат да ни пркъсват рекламите с филм!"
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #8
                зависи от случката ... Дори да ми е смешно винаги прикривам смеха си... ако е някой приятел - може, но ако е някой непознат никога не бих му се смял ... Винаги се поставям на мястото на другите, не съм като останалите (от една страна е добре, но от друга ...) ...

                Коментар


                  #9
                  Като става въпрос за реклама на Спрайт преди време имаше една, с участието на KRS ONE и MC SHANКойто не знае за какво става въпрос-http://www.youtube.com/watch?v=zwSDOex2CisКоментарът е излишем, това е най-добрата реклама на Спрайт, правена някога.
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    И кое и е най доброто ?

                    Коментар


                      #11
                      щом има такава тема и дори дискусия ,РЕКЛАМА-та си е супер успешна те точно това целят хората ,горе долу всичките им напитки там от веригата са им подобни рекламите !
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        Всъщност темата не е за рекламата на Спрайт, а за ценностите на хората. Дали е смешно когато някой си чупи главата? Според рекламата на Спраит (и май според много хора) не само е смешно, но излиза че е нормално да е смешно.
                        Fiat Ritmo 105TC
                        1600cc 105к.с.

                        Коментар


                          #13
                          The_Wicker_Man написа:
                          И кое и е най доброто ?
                          Ако знаеше малко повече за историята м/у тези двамата, щеше да знаеш.А и неслучайно тази реклама я имаше само в САЩ-тук в БГ никой не очаква от теб дори да знаеш кои са двамата участници там.Така че какво значи в случая ироничното ти въпросче?
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #14
                            sachma написа:
                            The_Wicker_Man написа:
                            И кое и е най доброто ?
                            Ако знаеше малко повече за историята м/у тези двамата, щеше да знаеш.А и неслучайно тази реклама я имаше само в САЩ-тук в БГ никой не очаква от теб дори да знаеш кои са двамата участници там.Така че какво значи в случая ироничното ти въпросче?
                            Били ни просветлил?
                            Вече нямам италянска машина

                            Коментар


                              #15
                              Факт е, че човешкият хумор се базира на чуждото нещастие. Вземете комедийни филми, вицове, карикатури...някого бият, някого лъжат, на някого изневеряват, някой пада...мотиви много и всичките смешни...докато не ти хрумне да се поставиш на мястото на тези, които те разсмиват - но и това е дистанцирано, далечно, мислиш си - пак е смешно, и така чак...докато не станеш реален участник в някоя комична ситуация. Тогава чак те заболява. А другите се смеят.

                              Коментар

                              Working...
                              X