Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

След като не пушите, други работи правите ли в колите си?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    мчи намери си нещо младичко вместо жената
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #32
      Yavor написа:
      msotiroff написа:
      Моето впечатление е следното:Преди да направя сефтето в новата кола - много се чупеше (дал съм около 1300лв. за 1 месец). Баща ми все ми казваше, че трябва да ми направят поне св*рка, за да спре да се троши. И не щеш ли - наистина след сефтето нищо и нема на колата. Може и да си въобазявам, но фактите говорят - колата ми става все по-здрава. Вече знам какво да правя в новозакупена кола, даже преди диагностика. Послушайте ме и няма да сгрешите.
      Брех, аз се чудя що уното ми беше толкоз железно.... :D :D Пък Бравичката завалийката, дано да не вземе да се троши че с жената сме дъртички вече за тия работи
      Ето за това съветвам колегите - заздравявайте си колите, докато можете, че на к*ру времето тече...
      M-Benz E 250 TD 150hp
      M-Benz 200d 75 hp
      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

      Коментар


        #33
        donnna написа:
        мчи намери си нещо младичко вместо жената
        Чшш, тя мойта още не е мноо остаряла, имам предвид за действие в колата - аз се чувствам старичък, а и имам към 20-тина килца в повечко за да мога да се тъпча така...
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #34
          В старата кола се чувствах като у дома си!Спал съм и съм "спал" много пъти, навсякъде из България, защото си обичам родината и се радвам да откривам нови места за себе си пък не винаги на всякъде има места за спане!Лятото в багажника имаше прибори за хапване в специално калъфче и те винаги под ръка, една палатка, спален чувал и мисля че чадъра за морето си седеше постоянно там!Имаше всичко необходимо за внезапно заминаване но винаги подредено!С Бравата също видях доста места от БГ но досега не съм се събуждал в нея!При мен е позволено всичко без пушенето, старая се да е чисто и спретнато положението!Случва се понякога малко ме дразни и мен момента със задните стелки и окаляния мокет, ама к’во да праиш са Много обичам като паркирам някъде и не бързам да си седя вътре и да слушам музика
          FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
          FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
          FIAT Stilo 1.2 16V LPG

          Коментар


            #35
            Полезно! http://www.tuningmania.org/all_htm_f...25_09_2004.htm
            FIAT Marea 1.8 16V ELX

            Коментар


              #36
              Stracimir написа:
              Ъ! Колега, айде остави на фантазията на юзърите недей унагледява! Че ме е страх да си помисля след теб какво ще решат да постнат! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #37
                Но, това е само с образователна цел.
                FIAT Marea 1.8 16V ELX

                Коментар


                  #38
                  Stracimir написа:
                  Но, това е само с образователна цел.
                  По-скоро е само ОБРАЗ "ователното" ми се губи на мен!
                  SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                  Коментар


                    #39
                    Стига бе, така само джуджета в Хамър могат да се опънат на седалките!
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #40
                      По-скоро е само ОБРАЗ "ователното" ми се губи на мен!
                      Учебният материал се усвоява най-добре с нагледни средства.
                      FIAT Marea 1.8 16V ELX

                      Коментар


                        #41
                        Re: След като не пушите, други работи правите ли в колите си

                        doofiat написа:
                        snake написа:
                        moko написа:
                        За мен колата е вещ която да ми служи за всичките ми нужди, а не аз на нея.
                        - Адски се дразня, ако някой размести постелките и не си ги оправи.
                        И аз се побърквам като намеря задните постелки разместени и микета кален
                        И аз... докато един ден не ми писна и не си залепих от долната страна на стелките (всички - и предните, и задните) от онези лепките дето се зашиват по чанти и якета... по две лентички от по 10-ина сантиметра в краищата на постелката... сега няма мърдане, като "захапе" велура отдолу... Иначе пушенето е абсолюно забранено в колата, храненето... а бе правил съм компромиси 1-2 пъти, но само като съм спрял... а за ... ако ми се наложи - няма да пропусна, ама иначе си е най-добре на широко и удобно...
                        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                        --- в сърцето завинаги... ---
                        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                        Коментар


                          #42
                          Stilo си натиска педалите Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

                          Коментар


                            #43
                            Off..
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар

                            Working...
                            X