Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

След като не пушите, други работи правите ли в колите си?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    в старата си кола съм правил другите работи, че чак и ме хванаха веднъж ама съжалявам, ама на кожен салон е малко гадно, сещаш ли се, пък и в момента съм сам, в бъдеще, ако се "наложи" и на кожа ще стане колата на мен също ми върши работа, не е само музеен експонат, просто ми е по-приятно да ми е чисто, а и без това не пуша, щом аз не пуша в колата си, все още не съм срещнал човека, на когото ще разреша да пуши , при това и приятелите ми не пушат
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #17
      в колата не ме влече, щото не ме кефи филма "Мушка и бягай". Не е ли по-дълго действието и на по-широко не го търси - то в тясното, ако не си човека "каучук" освен да свършиш основната работа, друго няма да стане.Е па вие все за си мислете Я ме вижте мен, вчера например учих в колата(бях на изпит).Всеки ден псувам в колата :D П.С. Абе вие понеже по-горе пишете за някакво накапване и т.н., я ми кажете научно къде го замивате след акцията..... или си го прибирате в гащите мръсничък и като му дойде времето го замивате

      Коментар


        #18
        ха ха ха и аз днес учих в колата, а за това как се измиваме после не му мисли много, има си едни такива влажни кърпички специално за оная ти работа.......все е нещо докато се приберете
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #19
          doofiat написа:
          я ми кажете научно къде го замивате след акцията..... или си го прибирате в гащите мръсничък и като му дойде времето го замивате
          Продават се мокри кърпички специално за ’нежните места’ Мисля става... , пък и да нямаш, да пропуснеш добра възможост, само защото няма къде да се измиеш... Иначе има си специфично очарование и в спалнята и в колата, примерно не всички винаги се храним в трапезария със златни прибори и все пак сандвича на крак винаги ни се услажда и е вкусно...

          Коментар


            #20
            Всеки трябва да се вманиачава до степен, каквато на него му е кеф (в зависимост от гледната точка няма нищо прекалено). Както обичам да казвам "Всеки си е със своите психични особености!". Иначе колата става за много работи и винаги може да ти бъде от полза. Аз например съм нощувал в нея с приятелката си,но не беше много лесно спането понеже бях с 39,2 температура, а освен това имаше и комари.
            Fiat Punto 1.7 TD

            Коментар


              #21
              в отговор на няколко реплики :Пунтото също става, като бутнеш предните седалки (аз съм 193см )иначе редовно сутрин сърбам кафе и мляскам нещо сладко по кръстовищата :D
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар


                #22
                в отговор на няколко реплики :Пунтото също става, като бутнеш предните седалки (аз съм 193см )иначе редовно сутрин сърбам кафе и мляскам нещо сладко по кръстовищата :D....то в тия задръствания мога и да напиша курсова работа
                Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                Коментар


                  #23
                  Re: След като не пушите, други работи правите ли в колите си

                  moko написа:
                  За мен колата е вещ която да ми служи за всичките ми нужди, а не аз на нея.
                  При мен не е така, за мен колата е нещо специално.Не съм маниак( , както каза Монк, докато си бършеше приборите в ресторанта ), но...- Не давам да се пуши в колата. - Не давам да се яде в колата.- Не давам да се влиза с мръсни обувки в колата.- Не давам запотените стъкла да се бършат с ръце, защото се зацапват.- Адски се дразня, ако някой размести постелките и не си ги оправи.Може и да съм пропуснал някоя забрана .
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #24
                    Re: След като не пушите, други работи правите ли в колите си

                    snake написа:
                    moko написа:
                    За мен колата е вещ която да ми служи за всичките ми нужди, а не аз на нея.
                    - Адски се дразня, ако някой размести постелките и не си ги оправи.
                    И аз се побърквам като намеря задните постелки разместени и микета кален

                    Коментар


                      #25
                      Моето впечатление е следното:Преди да направя сефтето в новата кола - много се чупеше (дал съм около 1300лв. за 1 месец). Баща ми все ми казваше, че трябва да ми направят поне св*рка, за да спре да се троши. И не щеш ли - наистина след сефтето нищо и нема на колата. Може и да си въобазявам, но фактите говорят - колата ми става все по-здрава. Вече знам какво да правя в новозакупена кола, даже преди диагностика. Послушайте ме и няма да сгрешите.
                      M-Benz E 250 TD 150hp
                      M-Benz 200d 75 hp
                      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                      Коментар


                        #26
                        msotiroff написа:
                        Моето впечатление е следното:Преди да направя сефтето в новата кола - много се чупеше (дал съм около 1300лв. за 1 месец). Баща ми все ми казваше, че трябва да ми направят поне св*рка, за да спре да се троши. И не щеш ли - наистина след сефтето нищо и нема на колата. Може и да си въобазявам, но фактите говорят - колата ми става все по-здрава. Вече знам какво да правя в новозакупена кола, даже преди диагностика. Послушайте ме и няма да сгрешите.
                        Това със свирката ме накефи :D Ами няма ли нещо такова, че да гори и по-малко....
                        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                        Коментар


                          #27
                          brat_John написа:
                          msotiroff написа:
                          Моето впечатление е следното:Преди да направя сефтето в новата кола - много се чупеше (дал съм около 1300лв. за 1 месец). Баща ми все ми казваше, че трябва да ми направят поне св*рка, за да спре да се троши. И не щеш ли - наистина след сефтето нищо и нема на колата. Може и да си въобазявам, но фактите говорят - колата ми става все по-здрава. Вече знам какво да правя в новозакупена кола, даже преди диагностика. Послушайте ме и няма да сгрешите.
                          Това със свирката ме накефи :D Ами няма ли нещо такова, че да гори и по-малко....
                          Ами пробвай ти да гориш повече вместо нея
                          M-Benz E 250 TD 150hp
                          M-Benz 200d 75 hp
                          Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                          Коментар


                            #28
                            brat_John написа:
                            msotiroff написа:
                            Моето впечатление е следното:Преди да направя сефтето в новата кола - много се чупеше (дал съм около 1300лв. за 1 месец). Баща ми все ми казваше, че трябва да ми направят поне св*рка, за да спре да се троши. И не щеш ли - наистина след сефтето нищо и нема на колата. Може и да си въобазявам, но фактите говорят - колата ми става все по-здрава. Вече знам какво да правя в новозакупена кола, даже преди диагностика. Послушайте ме и няма да сгрешите.
                            Това със свирката ме накефи :D Ами няма ли нещо такова, че да гори и по-малко....
                            ха ха,това беше супер!!! :D
                            FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                            FIAT MAREA1.6 16V

                            Коментар


                              #29
                              Ще си кажете ви, ще си кажете. Всичко ще си издадете.
                              Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                              Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                              Коментар


                                #30
                                msotiroff написа:
                                Моето впечатление е следното:Преди да направя сефтето в новата кола - много се чупеше (дал съм около 1300лв. за 1 месец). Баща ми все ми казваше, че трябва да ми направят поне св*рка, за да спре да се троши. И не щеш ли - наистина след сефтето нищо и нема на колата. Може и да си въобазявам, но фактите говорят - колата ми става все по-здрава. Вече знам какво да правя в новозакупена кола, даже преди диагностика. Послушайте ме и няма да сгрешите.
                                Брех, аз се чудя що уното ми беше толкоз железно.... :D :D Пък Бравичката завалийката, дано да не вземе да се троши че с жената сме дъртички вече за тия работи
                                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                                Коментар

                                Working...
                                X