Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

След като не пушите, други работи правите ли в колите си?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    След като не пушите, други работи правите ли в колите си?

    С риск да ме оплюете и разпнете, след като не пушите, не давате да се пуши и толкова много си пазите пустата купчина ламарина аджеба други работи правите ли в колите си. Или Ви е страх да не би да окапете седалката или тапицерията да опръскате случайно. За мен колата е вещ която да ми служи за всичките ми нужди, а не аз на нея. Ако модераторите искат да изхвърлят темата, но просто ми е доста интересно да разбера.
    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

    #2
    Re: След като не пушите, други работи правите ли в колите си

    moko написа:
    За мен колата е вещ която да ми служи за всичките ми нужди, а не аз на нея. Ако модераторите искат да изхвърлят темата, но просто ми е доста интересно да разбера.
    Никой нема да трие - и на мене ми е интересно!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Re: След като не пушите, други работи правите ли в колите си

      kiro_of_the_day написа:
      Никой нема да трие - и на мене ми е интересно!
      Благодаря за което
      Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
      Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

      Коментар


        #4
        Съгласен съм че е вещ, но все пак трябва да си пазим вещите. Особено скъпите.
        Lancia Delta Nuova
        106.152.0(0) | 1750 MPI LE 105CV 76KW 5P 835C2.000

        Коментар


          #5
          ...на мен ми е е случвало само един път, но хич не беше приятно........изпонагърчихме си крайници, ръце...не е работа....най си е убаво у спалнята в дома.....

          Коментар


            #6
            koolsvet написа:
            ...на мен ми е е случвало само един път, но хич не беше приятно........изпонагърчихме си крайници, ръце...не е работа....най си е убаво у спалнята в дома.....
            Аз сам висок 1.90 и доста широк , обаче се въртя като котка в колата , хахахаха , трее да има тръпка ако не си пробвал няма да знаеш как е мен лично ми беше забавно
            Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
            Polo 1.0, юли 1997г.

            Коментар


              #7
              Айде бе хора, или ви е страх че и жените ви ще прочетат писаното.
              Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
              Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

              Коментар


                #8
                Аз правя в колата си това, което ми е приятно на мен Винаги съм се грижил с всички възможни средства и сили за колата си, защото това кото го правя на нея, всъщност го правя на себе си - нали си е моята кола Ако се изс*ра в колата, после аз ще седна в лайната :D

                Коментар


                  #9
                  Kuku написа:
                  Аз правя в колата си това, което ми е приятно на мен Винаги съм се грижил с всички възможни средства и сили за колата си, защото това кото го правя на нея, всъщност го правя на себе си - нали си е моята кола Ако се изс*ра в колата, после аз ще седна в лайната :D
                  И аз съм така като теб. Даже си държа и едно шишенце с домашна ракия в багажника за всики случай. Не се знае за какво ще потрябва. И най-мразя да ми казват кво толкоз правиш по тая кола бе, кво си се вманиачил толкоз
                  Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                  Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                  Совалката средно на LPG
                  Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                  Коментар


                    #10
                    Fiat 127 написа:
                    Kuku написа:
                    Аз правя в колата си това, което ми е приятно на мен Винаги съм се грижил с всички възможни средства и сили за колата си, защото това кото го правя на нея, всъщност го правя на себе си - нали си е моята кола Ако се изс*ра в колата, после аз ще седна в лайната :D
                    И аз съм така като теб. Даже си държа и едно шишенце с домашна ракия в багажника за всики случай. Не се знае за какво ще потрябва. И най-мразя да ми казват кво толкоз правиш по тая кола бе, кво си се вманиачил толкоз
                    То си е до мерак Има хора дето не им пука, че ядат дюнер в колата, капе майонеза на мокета и после мирише един месец на чесън, защото, за какво да ходят на мивка - само малко е прашна

                    Коментар


                      #11
                      Kuku написа:
                      Аз правя в колата си това, което ми е приятно на мен Винаги съм се грижил с всички възможни средства и сили за колата си, защото това кото го правя на нея, всъщност го правя на себе си - нали си е моята кола Ако се изс*ра в колата, после аз ще седна в лайната :D
                      Kuku написа:
                      То си е до меракИма хора дето не им пука, че ядат дюнер в колата, капе майонеза на мокета и после мирише един месец на чесън, защото, за какво да ходят на мивка - само малко е прашна
                      ... Какво повече може да добави човек

                      Коментар


                        #12
                        Секви работи правим в колата. Нали за тва съм я вземал я!Трябва да се пази, но да не се прекалява. Не бих искал да си развалям кефа от вманиачаване. Иначе си я гледам - мия си я, поддържам я и редовно си я сервизирам като има нужда, но в никакъв случай не бих се отказал нито от цигарите, нито от другите работи в колата.
                        Fiat Brava 1.6
                        Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                        Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                        Коментар


                          #13
                          Бравото всъщност е много удобно за такива изпълнения, като бутна напред предните седалки отзад е доста широко, и честичко се възползвам от това
                          ex Fiat Bravo GT

                          Коментар


                            #14
                            Хе хе, в моята съквартиранта ми е правил секс многократно За какво по-хубаво може да послужи 10 и кусур годишна кошница ако не да радва младото поколение дори и нестандартно Някои и да омаца и да жулне не оревавам света, наистина колата не е нищо повече от купчина ламарини. Ама бих наритал всеки които дори и се опита да запали... Да смърди е гадно... Другото е без значение...

                            Коментар


                              #15
                              тъй, тъй, най-си е хубаво в къщи... спалнята ти спалня, банята ти баня...е ако се случи да се прасне нещо чуждо, веднага ще се отъркалят седалките на пунтотоp.s. виж ми аватара
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X