Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жилетка?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Заради тази тема снощи си купих жилетка за 6 лв. Размерът й не го знам

    Коментар


      #32
      doofiat написа:
      Заради тази тема снощи си купих жилетка за 6 лв. Размерът й не го знам
      Това сега е новата мода! , ти пробва ли я ? как ти седи ? шик ли е ? има ли я в магазините на Версаче ???
      Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
      Polo 1.0, юли 1997г.

      Коментар


        #33
        И ние вчера бяхме в Метро - купихме 5 бройки да има за всички от офиса! :D По 5 лв някъде бяха - много яки - оранжеви. :D :D :D Аз исках зелена и да се правя на кука, ама...
        Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
        www.fiat-bg.org/forum

        Коментар


          #34
          Re: Жилетка?!?

          dimo4ko написа:
          "Нови правила за шофьорите въвежда парламентът. 50 лева глоба ще плаща всеки водач, който няма светлоотразителна жилетка в багажника на колата си. Това решиха депутатите вчера, след като приеха на първо четене промените в Закона за движение по пътищата. Освен жилетка в багажника всеки седнал зад волана трябва да има и триъгълник, аптечка, пожарогасител, резервни крушки и гума. Същото се отнася и за каруцарите и мотопедистите. Те трябва да носят всичките обезопасителни атрибути като шофьорите. Цената на една светеща жилетка в момента е 7,40 лева. "
          Е, аз пък ще изчакам и второто четене на промените в ЗДП и публикуването им в Държавен вестник, че то знае ли се каква ще я сътворят народните ни избранници ... ?!?Иначе всички сте много остроумни - радвам се за доброто Ви настроение!
          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
          Среден разход на газ

          Коментар


            #35
            Не знам за шофьорите ама пешеходците...Аз (а сигурно и всеки от вас) съм си изкарвал ангелите на няколко пъти със призраци - пешеходци "изникващи" от тъмното, от горе до-долу облечени в черно.... Явно си мислят, че ги виждаме, но не е точно така....

            Коментар


              #36
              По 4 лв, светло зелени като на полицаите!

              Коментар

              Working...
              X