Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Японска болница "Токуда" в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Японска болница "Токуда" в София

    Колеги, моля някой ако знае телефон за записване на час в "Токуда", или може да провери и да помогне(намира се до или зад Софияленд). Близък човек се нуждае от преглед там, а пък аз трябва да си взема почивен ден и бих искал да не ходя напразно до София, а да се обадим предварително и да имаме уреден час. Благодаря предварително!

    #2
    Аз до колкото знам тя май не е открита официално Ма щом питаш сигурно знаеш че е отворена ...

    Коментар


      #3
      Мога да ти дам на Доверие или на Св. София телефоните, но ти сигурно и сам можеш да си ги намериш.А за Токуда интересното е това, че и аз скоро се опитвах да намеря телефон-е няма и няма.Ни в нета, ни в услуги на бтк даже...
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Знам, че работи от няколко месеца, но никъде не намирам телефон. Опитах няколко пъти в услуги на бтк, не можах да се свържа, но както каза колегата и там нямат информация. Моля, някой ако има път към Софияленд и добро желание да даде някаква информация. Бирата е от мен

        Коментар


          #5
          max-2 написа:
          Знам, че работи от няколко месеца, но никъде не намирам телефон. Опитах няколко пъти в услуги на бтк, не можах да се свържа, но както каза колегата и там нямат информация. Моля, някой ако има път към Софияленд и добро желание да даде някаква информация. Бирата е от мен
          Телефона е 4034000 това е централа /кодът за София е 02/. Има денонощни оператори на него, които ще дадът инфо. Това каза един тип от охраната на болницата, а и го пишеше на една линейка пред входа
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар


            #6
            На мен ми дадоха малко по-различен, сигурно е рецепцията, но колегата поне може да пробва:02/4034010
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Благодаря, колеги за бързия отговор. Ще пиша кой от двата телефона е правилния за запазване на час, както и други подробности след посещението. Дано на никой не му се налага да ги ползва, освен за профилактичен преглед....

              Коментар

              Working...
              X