Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Количката ми стана на 1 годинка :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Верно че е най лъскавата брава която съм виждал, макар че само веднъж съм я виждал :D То кога да я види човек с тия 3000 км дето и върти колегата. Иначе хвала за мерака и колата, много е готина

    Коментар


      #17
      Чееееееститооооо!!! (както поздравява бръснаря при който ходя) :DНа 1 година до колкото си спомням се празнува "хартиена свадба".Иначе днес гледах една такава (почти), точно след като излезнах от изпит и ми се оправи настроението!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #18
        Sven написа:
        Tая е най-лачената Брава която съм виждал във форума. А ако е и вярно на 94000км.... Мойта е на 227000км
        Ами на толкова трябва да е, ако сервизната книжка не лъже
        Uneek написа:
        ... макар че само веднъж съм я виждал Very Happy То кога да я види човек с тия 3000 км дето и върти колегата.
        Executor написа:
        Чееееееститооооо!!! (както поздравява бръснаря при който ходя) Very HappyНа 1 година до колкото си спомням се празнува "хартиена свадба".
        Колегите от фирмата все ме бъзикат, че обръщам внимание повече на колата, отколкото на жената. Тя пък жената все се бъзика, че ревнува от колата. Вие пък за сватби ми говорите

        Коментар

        Working...
        X