Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Количката ми стана на 1 годинка :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Количката ми стана на 1 годинка :)

    Вчера Бравичката ми стана на 1 годинка от както я купих и взех, че се развълнувах :D ... Спомням си миналата година по това време как притеснявах потребителите във форума дали няма да се излъжа, ако си купя Fiat Brava Е сега мога да кажа с чиста съвест, че не съм се излъгал!Тамън се прибрах от работа и жената ме подсети, че е 16-ти и веднага отидох до най-близкия shop да купя торта ... ей така да се почерпим в чест на Фиатката Взех я на 91 000, а сега като гледам километража показва 94 805 км.Сериозни проблеми с нея досега не съм имал и се надявам и занапред все така да си ме вози Даже й купих и подарък:Да я пази от недоброжелатели ... Малко е мързеливо, ама ще гледам да го науча поне да лае Сега някой ще каже сигурно, че не съм добре, че пускам подобна тема хахахаха, ама тая кола толкова ми е легнала на сърцето, че направо като бебе си я гледам

    #2
    Ти май я миеш ежедневно или не я караш! :D много лъскава много нещо .. виж тука какво значи мръсна брава карана, карана .... :PПък и като гледам колко малко километра си навъртяяяяял :P Открийте разликите! Направо ме е срам!
    Прикачени файлове
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      EVITA написа:
      Ти май я миеш ежедневно или не я караш! :D много лъскава много нещо .. виж тука какво значи мръсна брава карана, карана .... :PПък и като гледам колко малко километра си навъртяяяяял :P Открийте разликите! Направо ме е срам!
      Вземи да й удариш една четка, че като я гледам ми иде аз да взема да го направя хахахаха ... По един път в месеца гледам да я мия мойта. А иначе сега като се замисля с тия 3000 км за 1 година май верно не я карам достатъчно

      Коментар


        #4
        а, честито, колега, със здраве, още колкото ти се иска да си я караш пп много лъскава изглежда, сега мисля и моята да я правя такава
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          EVITA написа:
          Ти май я миеш ежедневно или не я караш! :D много лъскава много нещо ..
          Малката разлика да караш кола в голям (особено София) и по-малък и ... За да е моята кола като снимката най-отгоре трябва да се мие през ден... 3000 на година прави по 250 на месец, в София толкова се правят на седмица само градско Поддържай си я и се кефи, нали затова си я купил

          Коментар


            #6
            3000 за година... направо тая кола е щастлива.Аз съм минал 49000 за година и 3 месеца.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              wwweb написа:
              EVITA написа:
              Ти май я миеш ежедневно или не я караш! :D много лъскава много нещо .. виж тука какво значи мръсна брава карана, карана .... :PПък и като гледам колко малко километра си навъртяяяяял :P Открийте разликите! Направо ме е срам!
              Вземи да й удариш една четка, че като я гледам ми иде аз да взема да го направя хахахаха ... По един път в месеца гледам да я мия мойта. А иначе сега като се замисля с тия 3000 км за 1 година май верно не я карам достатъчно
              Колегаааааа, аз за 1 година минах 35 000 км (от декември 2005 до декември 2006). Аз от колата не слизам. А за първите 3 месеца като я взех се бях въодушевил минахме 10 000 км, като имаш предвид, че съм по цял ден на работа и обикаляхме с жената само събота и неделя. Направо я сбърках от каране тая кола. А това да остане чиста отвън - просто забрави. В градски условия и с минимум 40 км/дневно(от вкъщи до работа без отклоняване), истинския цвят й се вижда най-много само за ден-два след миенето. Ти какво направи с тия тоите 3000 км, как няма да ти се чупи, че тя все в гаража си стои. Нещо да не си се объркал.П.С. Колегата Габровски също пътува много километри/дневно и ми е интересно как се справя с чистотата отвън.

              Коментар


                #8
                Мани не питай.. чат пат ходи на четките на Екото на Сливница и един път месечно основно.
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  BEX---GT---TDi написа:
                  а, честито, колега, със здраве, още колкото ти се иска да си я караш
                  Мерси
                  Sashe написа:
                  Поддържай си я и се кефи, нали затова си я купил
                  Много си прав!
                  zgabrovski написа:
                  3000 за година... направо тая кола е щастлива.Аз съм минал 49000 за година и 3 месеца.
                  doofiat написа:
                  Колегаааааа, аз за 1 година минах 35 000 км ...
                  Ами да Ви кажа карам я колкото ми се налага. Определено това за големия и малкия град има значение. В София съм я карал само 2 пъти и след двата пъти заприлича точно като на колежката EVITA. От тогава се зарекох, че повече там няма да я карам. Като идвам да бачкам там (щото бачкам и в Благоевград и в София) си ползвам маршрутки и автобуси.А иначе снимките горе са от днес, след като вчера я карах на пароструйка и я лъснах едно хубаво с гюдерия след това ... Тая кола, ако не е в такова състояние имам чувството, че не е мойта ... просто обичам да си я поддържам

                  Коментар


                    #10
                    Честит Рожден Ден на колицата :D и да не те предава

                    Коментар


                      #11
                      Ganchev написа:
                      Честит Рожден Ден на колицата :D и да не те предава
                      10x

                      Коментар


                        #12
                        wwweb написа:
                        EVITA написа:
                        Ти май я миеш ежедневно или не я караш! :D много лъскава много нещо .. виж тука какво значи мръсна брава карана, карана .... :PПък и като гледам колко малко километра си навъртяяяяял :P Открийте разликите! Направо ме е срам!
                        Вземи да й удариш една четка, че като я гледам ми иде аз да взема да го направя хахахаха ... По един път месеца гледам да я мия мойта. А иначе сега като се замисля с тия 3000 км за 1 година май верно не я карам достатъчно
                        Аз я мия почти всяка седмица, само дето по срещи е някаква омърляна все Все пак наистина я карам и за 4 месеца имам твоите километри, но да не злобея де, радвам се че ти е лъскавка, напомня за моята след автомивка :D
                        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                        Коментар


                          #13
                          На 1 година, не знам каква сватба се чества, ама много тънко си минал... една тортичка ?!

                          Коментар


                            #14
                            hit-ko написа:
                            На 1 година, не знам каква сватба се чества, ама много тънко си минал... една тортичка ?!
                            Хаха, ами като се прибрах от работа беше станало почти 22:00 и нямаше време за организация, а и въобще не бях обърнал внимание, че колата има годишнина щото не знаех коя дата сме (проблемът на компютърния специалист) и затова се размина само с 1 тортичка ...

                            Коментар


                              #15
                              ...

                              Коментар

                              Working...
                              X