Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нали тука има много админи !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    CCB написа:
    А и мога да ти дам по-хакерски саит :D :D :D дето дори и адреса може да ти даде но да не прекаляваме
    Я го дай,няма да прекалиш. :D

    Коментар


      #17
      masterkar написа:
      Това е интересно - http://www.ip-adress.com/ Определено ми хареса :D ! Но процедурата определено се отнася за динамични IP-та!
      Сега като се загледах по-подробно в сателитната снимка и информацията за IP-то там ми се струва, че показва местоположението на Интернет Провайдъра /An ISP (Internet service provider) is a company that provides individuals and other companies access to the Internet and other related services such as Web site building and virtual hosting. An ISP has the equipment and the telecommunication line access required to have a point-of-presence on the Internet for the geographic area served./ и статичното IP на моя доставчик на Интернет /Мегалан/, а не моето IP! Така, че ако на теб при всяко влизане в сайта ти дава различни IP-та, това според мен означава, че твоя доставчик /Intech/ има динамично IP към Провайдъра им!!! Надявам се да съм прав в разсъжденията си - не съм IT-специалист! Моля IT-специалистите да кажат тежката си дума ! Надявам се и wwweb да се включи!
      CCB написа:
      А и мога да ти дам по-хакерски саит :D :D :D дето дори и адреса може да ти даде но да не прекаляваме
      Определено ме заинтригува! Давай да го пробваме и него ! Ако се притесняваш - може и на ЛС!
      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
      Среден разход на газ

      Коментар


        #18
        tomazo написа:
        леле толкова много отговори !прочетох всичко !лан съм ,ама мрежата е локална до колкото знам !!Значи май само на Нино отговора за да си го сменя с динамично ай пи ! лошото е че не знам дали с такова ай пи може да се рег.в такива сайтове дето ми трябват !По точно при букмейкъри !! Лошото е че там ако има най малко съмнение и веднага затварят сметката и става лошо ,умират ти парите за 3-4 месеца и писане и разправии !!!През прокси не може 1000% дори да се регнеш !!Това го знам със сигурност !!Явно доставчика ще трябва да ми сменя ай пи -то ! И без това ми е длъжник Благодаря много на всички !! Ако можете да пратите линк да се образовам или ако има програма за смяна на ай-пи та -ОщЕ ПО ДОБРЕ p.s. няма да правя измами ,за да ви е чиста съвестта на всички ,е и каузата не е от най -благородните де
        Затова предложението ми за прокси е последно...просто пичовете има списъци с адреси на проксита.За образоване можеш да почетеш за образуването на ай пи адресите, пък и доста човешки е обяснено и то на много сайтове.Почни от тук - http://en.wikipedia.org/wiki/IP_addr..._US/501302.pdf
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          Дори да си с динамичен IP, на практика ако си пускаш всеки ден компа, пак ще бъдеш с един и същ IP. Стига разбира се доставчика да не мине към друг адресен план или по някаква причина периодично да разбърква адресите на абонатите. Има начин ако си с динамичен IP, да го смениш без да се молиш на доставчика, но това е просто за спорт, малко дълго е за обяснение и не виждам смисъл да го правиш. Ако помолиш доставчика или дежурния админ, ще ти го смени за секунди, винаги има свободни IP-та в съответния range. Но ... ако си баннат от някой сайт, обикновено влечеш със себе си още 254 баннати от групата xxx.yyy.zzz.0-255, така че и смяната на IP-то не помага. Виж ако преминеш в някоя друга подмрежа, това е вече друг въпрос. Но IP от същата група xxx.yyy.zzz.0-255 не ти върши работа в общия случай.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            tomazo написа:
            леле толкова много отговори !прочетох всичко !лан съм ,ама мрежата е локална до колкото знам !!Значи май само на Нино отговора за да си го сменя с динамично ай пи ! лошото е че не знам дали с такова ай пи може да се рег.в такива сайтове дето ми трябват !По точно при букмейкъри !! Лошото е че там ако има най малко съмнение и веднага затварят сметката и става лошо ,умират ти парите за 3-4 месеца и писане и разправии !!!През прокси не може 1000% дори да се регнеш !!Това го знам със сигурност !!Явно доставчика ще трябва да ми сменя ай пи -то ! И без това ми е длъжник Благодаря много на всички !! Ако можете да пратите линк да се образовам или ако има програма за смяна на ай-пи та -ОщЕ ПО ДОБРЕ p.s. няма да правя измами ,за да ви е чиста съвестта на всички ,е и каузата не е от най -благородните де
            Бате ще те изхващат като стой та гледай, ти какво си мислиш, че си първият, на който му идва такава идея за пари,а?Или че букмейкърите са прости...ми да ти кажа-не са!По-добре се пусни на бонусите им, в някой има доста примамливи фрий-бетове, а и други оферти, но с такива измами не се захващай..а и още нещо-ей заради такива като тебе, дето им идват такива "свежи"идеи, затова навсякъде на запад ни имат за четвърта ръка хора.Не се обиждай.
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #21
              проблема е решен sachma не се обиждам рабира се ,знам за какво ми говориш ,аз самият залагам и играя от 5 години ,покер и т.н. Това се е превърнало като втора моя професия С бонуси не се живее и печели ,те са за мишоците ,тука става за съвсем друго нещо ,за съвсем други пари различни от бонусите и т.н. Именно заради " бонус играчите " сме на такова дередже ,че за най-малките промени следват куп разправии ,защото ни следят под лупа !!Иначе благодаря на всички за съдействието !p.s.а към колегата по-горе ,ако имаш нужда от съвети в тая насока обаждай се ,а и още ми висиш 10 кинта от един бас
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #22
                tomazo написа:
                проблема е решен sachma не се обиждам рабира се ,знам за какво ми говориш ,аз самият залагам и играя от 5 години ,покер и т.н. Това се е превърнало като втора моя професия С бонуси не се живее и печели ,те са за мишоците ,тука става за съвсем друго нещо ,за съвсем други пари различни от бонусите и т.н. Именно заради " бонус играчите " сме на такова дередже ,че за най-малките промени следват куп разправии ,защото ни следят под лупа !!Иначе благодаря на всички за съдействието !p.s.а към колегата по-горе ,ако имаш нужда от съвети в тая насока обаждай се ,а и още ми висиш 10 кинта от един бас
                А и уточнявай дали става въпрос за пари ако искаш информация за дадено нещо, и изкарваш пари от него - искаме процент :D :D :Dа щом залагаш на покер , аз сам мога да си ги изкарам
                Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                Polo 1.0, юли 1997г.

                Коментар

                Working...
                X