Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нали тука има много админи !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нали тука има много админи !

    Много важен въпрос имам към всички ,които разбират !!Интересува ме възможно ли е ,аз сам да си променям ай пи -то ?Или примерно ако съм рег.с едно ай пи в даден сайт или система ,ако преинсталирам уиндоса ,и да речем пак се регистрирам ,там админите виждат ли че е от същото ай пи ??? Или да ходя при доставчика ,там не знам колко струва да му дам някой лев и да ми го смени !Възможно ли е изобщо и ако да на колко смени имам право
    фиатче Браво 2.0

    #2
    само доставчика може да ти промени IP-то

    Коментар


      #3
      Преди всичко кажи с какъв нет си - на кабелен модел Лан...безжичен...Ако си лан - доставчика ти сменя айпито, после при теб. Ако си на кабел при БТК- нищо не става. Ако си на кабел към некъв локален - ще ти го сменят. Можеш и през прокси да минеш също.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Да ще видят че си от същото ip. Говори с доставчика ти да ти го смени.
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Що бе пич? Принципно статичното ай-пи е по-скъпо от динамичното и моя доставчик взема 5лв месечно за това, че си със статично.Ти сам не можеш да го промениш, само доставчика ти.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            ако искаш да влизаш по форуми от твоя комп, ама с друго IP, ползвай проксита - има програмки за тази работа, не ти триабва никаква преинсталация на операционната система.Всъщност не знам дали това ще важи, ако си зад firewall, аз в нас съм с реално IP и няма проблеми.Така могат да ти затрият акаунт (блокират или както там се казва), а ти си правиш нов, IP-то ти е друго и си пак в джаза
            Audi 1.8S златен талон

            Коментар


              #7
              Повечето доставчици с кабелни модеми дават статичен адрес. Повечето с ЛАН карти - динамичен. При БТК обикновените тарифи са с динамични адреси, а тези BIZ със статични. Ако си с динамичен адрес - дърпаш кабела за интернета, слагаш и има вероятност да ти се смени
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                Аз всеки път като се конектна кам Интернет сам с различни IP-та , и всичките са реални (външни) кам LAN доставчик сам... :D
                Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                Polo 1.0, юли 1997г.

                Коментар


                  #9
                  леле толкова много отговори !прочетох всичко !лан съм ,ама мрежата е локална до колкото знам !!Значи май само на Нино отговора за да си го сменя с динамично ай пи ! лошото е че не знам дали с такова ай пи може да се рег.в такива сайтове дето ми трябват !По точно при букмейкъри !! Лошото е че там ако има най малко съмнение и веднага затварят сметката и става лошо ,умират ти парите за 3-4 месеца и писане и разправии !!!През прокси не може 1000% дори да се регнеш !!Това го знам със сигурност !!Явно доставчика ще трябва да ми сменя ай пи -то ! И без това ми е длъжник Благодаря много на всички !! Ако можете да пратите линк да се образовам или ако има програма за смяна на ай-пи та -ОщЕ ПО ДОБРЕ p.s. няма да правя измами ,за да ви е чиста съвестта на всички ,е и каузата не е от най -благородните де
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    CCB написа:
                    Аз всеки път като се конектна кам Интернет сам с различни IP-та , и всичките са реални (външни) кам LAN доставчик сам... :D
                    Ейййй ССВ, направо изби рибата! Отвори прозореца да излетят канарчетата! Освен ако не си с динамичен IP-адрес?А можеш ли да ни светнеш технически как става тоя номер и за кой доставчик става въпрос? Да не е някой от тези дето минават от врата на врата да си събират таксите? Ползваш ли прокси-сървър?
                    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                    Среден разход на газ

                    Коментар


                      #11
                      Ако си на LAN пробвай това - http://www.ip-adress.com/запиши си IP-то , disconnect , restart , connect и пак отвори саита - ако е същото трябва да ти се смени на сървъра на доставчика , ако е различно си на кяр като мен
                      Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                      Polo 1.0, юли 1997г.

                      Коментар


                        #12
                        masterkar написа:
                        CCB написа:
                        Аз всеки път като се конектна кам Интернет сам с различни IP-та , и всичките са реални (външни) кам LAN доставчик сам... :D
                        Ейййй ССВ, направо изби рибата! Отвори прозореца да излетят канарчетата! А можеш ли да ни светнеш технически как става тоя номер и за кой доставчик става въпрос? Да не е някой от тези дето минават от врата на врата да си събират таксите? Ползваш ли прокси-сървър?
                        като гледам и ти си от Младост - кам Intech сам
                        Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                        Polo 1.0, юли 1997г.

                        Коментар


                          #13
                          CCB написа:
                          Ако си на LAN пробвай това - http://www.ip-adress.com/запиши си IP-то , disconnect , restart , connect и пак отвори саита - ако е същото трябва да ти се смени на сървъра на доставчика , ако е различно си на кяр като мен
                          Това е интересно - http://www.ip-adress.com/ Определено ми хареса :D ! Но процедурата определено се отнася за динамични IP-та!
                          CCB написа:
                          като гледам и ти си от Младост - кам Intech сам
                          http://www.intech.bg/pricelist_lan_bg.htm нещо не видях въпросния доставчик да има адрес, офис ... Аз от 2 години съм към Мегалан - нема никакви проблеми - дано не прозвучи като реклама?!За tomazo:Прочети това: http://linux-bg.org/cgi-bin/y/index....ey=337493152и пробвай с това: http://www.deerfield.com/П.С. Нямам твоите проблеми, горе-долу ми е ясно за какво става въпрос, така че ... успех !
                          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                          Среден разход на газ

                          Коментар


                            #14
                            tomazo написа:
                            леле толкова много отговори !прочетох всичко !лан съм ,ама мрежата е локална до колкото знам !!Значи май само на Нино отговора за да си го сменя с динамично ай пи ! лошото е че не знам дали с такова ай пи може да се рег.в такива сайтове дето ми трябват !По точно при букмейкъри !! Лошото е че там ако има най малко съмнение и веднага затварят сметката и става лошо ,умират ти парите за 3-4 месеца и писане и разправии !!!През прокси не може 1000% дори да се регнеш !!Това го знам със сигурност !!Явно доставчика ще трябва да ми сменя ай пи -то ! И без това ми е длъжник Благодаря много на всички !! Ако можете да пратите линк да се образовам или ако има програма за смяна на ай-пи та -ОщЕ ПО ДОБРЕ p.s. няма да правя измами ,за да ви е чиста съвестта на всички ,е и каузата не е от най -благородните де
                            Не, със статично,грешно съм го написал и го промених в постта си,предполагам, че повечето доставчици го предлагат.Аз също съм със статично IP
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              masterkar написа:
                              CCB написа:
                              Ако си на LAN пробвай това - http://www.ip-adress.com/запиши си IP-то , disconnect , restart , connect и пак отвори саита - ако е същото трябва да ти се смени на сървъра на доставчика , ако е различно си на кяр като мен
                              Това е интересно - http://www.ip-adress.com/ Определено ми хареса :D ! Но процедурата определено се отнася за динамични IP-та!
                              CCB написа:
                              като гледам и ти си от Младост - кам Intech сам
                              http://www.intech.bg/pricelist_lan_bg.htm нещо не видях въпросния доставчик да има адрес, офис ... Аз от 2 години съм към Мегалан - нема никакви проблеми - дано не прозвучи като реклама?!
                              И аз от 2 години съм към моя и нямам никакви проблеми А и мога да ти дам по-хакерски саит :D :D :D дето дори и адреса може да ти даде но да не прекаляваме
                              Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                              Polo 1.0, юли 1997г.

                              Коментар

                              Working...
                              X