Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пушите ли в колата и колко? Не ви ли е гадно?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    пуша си даже с кеф!работата ми е на 20-тина км.,и сутрин с кафето...а за мириса от цигарите..отворен прозорец и ароматизатор!
    FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
    FIAT MAREA1.6 16V

    Коментар


      #32
      аз пуша, но в колата това се е случвало няколко пъти само...мн гадно вони
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #33
        Стига бе! Само двама трима пушачи в целия форум ли сме или другите си мълчат. И какво толкова ще стане ако някой приятел ви изпуши една цигара в колата?!? Ми то даже си мирише приятно! Ааааа! Това непушачите са жестоко племе А най-досадни са бившите пушачи според мене! :D П.С. ароматизатор+цигарен дим=мноо гадно Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #34
          Стига бе, колеги! Чак толкова ли робувате на колите си, че чак си забранявате удоволствието да дръпнете по един тютюн! И аз много си обичам колата, ама обичам и да пуша вътре. :D Все пак това е кола.
          Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
          www.fiat-bg.org/forum

          Коментар


            #35
            Стига де Блуенце Не сме роби на колите си.. просто не пушим и не изпитваме удоволствие от гъстия, черен канцерогенен дим П.С. Ако някой приятел запали цигара в автомобила ми ще го изхвърля от колата в движение, както по американските екшъни
            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

            Коментар


              #36
              Stoyan_68 написа:
              Това непушачите са жестоко племе
              Еми да, но замислял ли си се, че пушачите имат потребности, а не непушачите.Както и това, че не непушачите пречат на пушачите, а обратното. Съжалявам за оффтопик-а. Но мисля се разбира какво ми е мнението за пушенето в колата.
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #37
                Stoyan_68 написа:
                Стига бе! Само двама трима пушачи в целия форум ли сме или другите си мълчат. И какво толкова ще стане ако някой приятел ви изпуши една цигара в колата?!? Ми то даже си мирише приятно! Ааааа! Това непушачите са жестоко племе А най-досадни са бившите пушачи според мене! :D П.С. ароматизатор+цигарен дим=мноо гадно Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                Аз предлагам да си направим клика на пушещите в колите и да се отцепим да си димим на спокойствие!
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #38
                  Stoyan_68 написа:
                  Стига бе! Само двама трима пушачи в целия форум ли сме или другите си мълчат. И какво толкова ще стане ако някой приятел ви изпуши една цигара в колата?!? Ми то даже си мирише приятно! Ааааа! Това непушачите са жестоко племе А най-досадни са бившите пушачи според мене! :D П.С. ароматизатор+цигарен дим=мноо гадно Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                  Колега, някой ако дойде у вас, след като цяла неделя си чистил из целия апартамент, ще го пуснеш ли с калните обувки на килима А като се изпотиш, пръскаш ли се с дезодорант върху потта Искаш да ме убедиш, че моите приятели имат право да пушат в чисто новата ми кола и това трябва да ми е приятно, така ли Аз съм пушил, забележете, от предучлищна възраст до 7-ми клас, не редовно и по съвсем малко (една-две цигари на ден и понякога дори една цигара на два дена), но все пак, това са 7 години и сега, когато вече не пуша, цигарения дим от околните пушачи ме дразни адски много, сърбят ме очите, гърлото ми пресъхва и прочие.... та след като не мога да се разграничавам от пушачите на обществени места, защо да не се разграничавам поне в личното си пространство - кола, жилище, работа

                  Коментар


                    #39
                    Yavor написа:
                    Аз предлагам да си направим клика на пушещите в колите и да се отцепим да си димим на спокойствие!
                    Евала за приказката
                    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                    Коментар


                      #40
                      Yavor написа:
                      Аз предлагам да си направим клика на пушещите в колите и да се отцепим да си димим на спокойствие!
                      Аз се включвам към кликата! Разбирам непушачите да не дават да се пуши в колата им, обаче пушачите не ги разбирам, честно!
                      Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                      www.fiat-bg.org/forum

                      Коментар


                        #41
                        Stoyan_68 написа:
                        Стига бе! Само двама трима пушачи в целия форум ли сме или другите си мълчат. И какво толкова ще стане ако някой приятел ви изпуши една цигара в колата?!? Ми то даже си мирише приятно! Ааааа! Това непушачите са жестоко племе А най-досадни са бившите пушачи според мене! :D П.С. ароматизатор+цигарен дим=мноо гадно Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                        Колега, някой ако дойде у вас, след като цяла неделя си чистил из целия апартамент, ще го пуснеш ли с калните обувки на килима
                        Еее, то не е същото. Ще бъде ако пушача в колата ти си изтръсква цигарата по седалките и накрая я загаси на пода размазвайки я с крак
                        А като се изпотиш, пръскаш ли се с дезодорант върху потта
                        Не. По-скоро гледам да мина през банята. :D
                        Искаш да ме убедиш, че моите приятели имат право да пушат в чисто новата ми кола и това трябва да ми е приятно, така ли
                        Чак пък да имат право и да ти е приятно не, ама като чета следващото те разбирам
                        Аз съм пушил, забележете, от предучлищна възраст до 7-ми клас, не редовно и по съвсем малко (една-две цигари на ден и понякога дори една цигара на два дена), но все пак, това са 7 години и сега, когато вече не пуша, цигарения дим от околните пушачи ме дразни адски много, сърбят ме очите, гърлото ми пресъхва и прочие.... та след като не мога да се разграничавам от пушачите на обществени места, защо да не се разграничавам поне в личното си пространство - кола, жилище, работа
                        Това си е направо алергична реакция!
                        Fiat Stilo 1.8 16V

                        Коментар


                          #42
                          Аз па в предишната кола пушех яко, а в тая не...Ама не щото е Фиат, а щото вече не пуша!!!
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #43
                            В колата ми не се пуши.Не правя компромиси с никой
                            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                            Коментар


                              #44
                              Колеги и колежки които сте пушачи, заповядайте в моята кола!!! Тук се пуши на воля! Най - ми е кеф като случа на пътя пред мен и зад мен да няма никой (рацери, рейсъри и разни други камикадзета), да си карам кротко, да си слушам музика и да си пафна една цигарка.
                              Настоящата - Ford Focus ST
                              Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                              Франкенщайн - R.I.P.
                              Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                              Коментар


                                #45
                                Аз лично

                                Преди като пушех редовно в темпричката си пушех вече от около 1 година не пуша,след като взехме типото никои не пуши вътре 1-защото колата е с кожен салон 2- колата ер била на непушач Това не значи че робуваме на колите си по-скоро след като не си пушач цигарения дим ти пречи без значение дали предси това си пушил или не!
                                FIAT - TIPO 2.0i.е

                                Коментар

                                Working...
                                X